Jdi na obsah Jdi na menu

Znojmo je po dvou letech mezi šestnácti nejlepšími týmy českého poháru. Tentokrát ho čeká dvojzápas zřejmě se Spartou Praha!

30. 8. 2011

Znojmo vyřadilo ve 3. kole českého poháru - Ondrášovka Cupu prvoligové Bohemians 1905 a po dvou letech si opět zahraje osmifinále soutěže. Při posledním učinkování nestačilo v dvojzápase na Sigmu Olomouc, když po domácí porážce 1:3 remizovalo na Andrově stadionu 0:0. Tentokrát čeká na znojemské fotbalisty zřejmě ještě atraktivnější soupeř - pražská Sparta, tedy pokud přejde přes Domažlice a Pardubice.

Bohemians 1905 okupují po pátém kole nejvyšší soutěže hodně překvapivé druhé místo tabulky. Trenér Medynský poslal do základní sestavy pohárového střetnutí pět hráčů, kteří byli u poslední výhry v Ostravě. Po bezbrankovém poločase otevřeli skóre domácí. V 57. minutě se po přihrávce Pacandy prosadil Vašíček. Už za tři minuty srovnal o poločase příchozí Škoda. Jako vítězná se ukázala standardní situace po faulu na Zifčáka v 72. minutě. Míč si osmnáct metrů od branky postavil Yonov a nechytatelně ho poslal do horního růžku branky. Vyrovnání měl na kopačce Michálek, selhal a Znojmo se tak může těšit na dalšího kolo.