Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jihomoravské výběry přivezly z Olomouce 2 vítězství

2. 4. 2010

Pátým kolem pokračovala Mezikrajská soutěž výběrů. Jihomoravské výběry U-13 a U-14 zamířily tentokráte na půdu Olomouckého výběru. A oběma se podařilo potvrdit na umělém trávníku v Olomouci (31.3.) roli favorita. Poslední zápas ve skupině Východ čeká na mladé reprezentanty 28. dubna, kdy přivítají Královehradecký KFS.   

Kategorie U–13 (hráči narození po 1.1. 1997 a mladší)  

Olomoucký KFS - Jihomoravský KFS 0:3 (0:1)
Branky:  Vintr Marek 2,  Kučera Jakub 
Sestava JmKFS: brankáři: Foltýn Daniel, Malimánek Marek, hráči do pole:  Vintr Marek, Macháček Petr, Kučera Jakub, Kala Aleš, Pelán Štěpán, Minařík Václav,  Vintr Ondřej, Tichý Richard, Dobrovolný Martin,  Hříbek Zdeněk, Loup Pavel, Víteček Jonáš, Švábenský Adam. Trenéři: Jaroslav Nádeníček,  Luděk Zlámal

Komentář trenéra Jaroslava Nádeníčka
Páté  utkání  Mezikrajské soutěže kluci odehráli velmi dobře a tím hezky uctili památku trenéra Radka Milotínského, který  s námi jarní část sezóny nemohl nezahájit.
V utkání kluci předvedli mnoho pohledných akcí a zvítězili naprosto zaslouženě. Navíc ještě několik velmi hezkých příležitostí gólem neskončilo. Pozorně a zodpovědně bránili a výběru Olomouce toho moc nedovolili.
Kluci za přístup k soustředění, k utkání, celkovému vystupování a za předvedený výkon zaslouží poděkování a jen doufám, že k fotbalu budou takhle přistupovat pořád.
      
Kategorie U–14 (hráči narození po 1.1. 1996 a mladší)  

Olomoucký KFS - Jihomoravský KFS 1:2 (0:2)
Branky: 52. (Olomouc) - 9. Yunis (Sokol), 16. Sokol (Štrombach)
Sestava JmKFS: Konvalina Jakub, Ševčík Filip - Ujčík Marek, Hladký Kamil, Svoboda František, Pokorný Jakub - Janoušek Lukáš, Hrbáček Josef, Danihel Marian, Štrombach David, Rozmahel Vojtěch, Račanský Milan, Oujezdský Lukáš - Yunis Jakub (K), Sokol Patrik, Ševčík Jan. Trenér: Martin Janas, vedoucí družstva: František Stejskal
 
Komentář trenéra Martina Janase
Do utkání jsme nastoupili aktivněji než domácí a v první půli jsme byli jednoznačně lepším týmem. Hned z první standardní situace jsme nastřelili tyč. V 9. minutě se odražený rohový kop dostal za vápno, odkud tvrdě vystřelil Sokol a jeho střelu vyrazil brankář pouze k volnému Yunisovi, který vstřelil první branku utkání - 0:1. Další branku vstřelil Sokol v 16. minutě, kdy po chybném vyběhnutí brankáře převzal míč od Štrombacha a z vápna jej uklidil do prázdné branky - 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažně a přepustili iniciativu domácím. Ti se však do vážnějších situací nedostávali. I přesto se jim podařilo v 52. minutě po křižné střele z vápna snížit na konečných 1:2. Výsledek je zasloužený, i kyž lepší jsme byli pouze v první půli.