Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr MěFS Brno si na konci května zahraje o postup na finálový turnaj Danone Cupu do Jihoafrické republiky

6. 5. 2010

ObrazekVítězem moravského finále „DANONE - pohár národů“ pořádaného v Hluku se stal výběr MěFS Brno (1998) a tím postoupil do republikového finále, které se uskuteční v Praze - Horních Počernicích ve dnech 25. - 26.5.2010.

Celostátní finále v Praze bude sehráno turnajovým způsobem „každý s každým“ za účasti dvou výběrů OFS a dvou mužstev SpSM. Vítěz celého celostátního finále „Danone Cup 2010“ bude reprezentovat Českou republiku na světovém finále Danone v Jihoafrické republice (říjen 2010).

Výsledkový servis turnaje v Hluku

Skupina A
OFS Vsetín - OFS Hradec Králové 1:1
OFS Žďár n/Sáz. - OFS Šumperk  1:1
OFS Šumperk - OFS Vsetín 0:1
OFS Hradec Králové - Žďár n/Sáz. 0:2
OFS Vsetín - OFS Žďár n/Sáz. 2:1
OFS Šumperk - OFS Hradec Králové 2:0
Tabulka: 1. OFS Vsetín, 2. OFS Žďár n/Sáz., 3. OFS Šumperk, 4. OFS Hradec Králové

Skupina B
OFS Zlín - OFS Svitavy 2:0
MěFS Brno - OFS Bruntál 2:0, T.Smejkal, Šustr
OFS Svitavy - MěFS Brno 1:3, M.Zikl, Malůšek, T.Smejkal
OFS Bruntál - OFS Vsetín 2:3
MěFS Brno - OFS Zlín 0:0
OFS Svitavy - OFS Bruntál 2:0
Tabulka: 1. MěFS Brno, 2. OFS Zlín, 3. OFS Svitavy, 4. OFS Bruntál

Utkání o 5. - 8. místo
OFS Šumperk - OFS Bruntál 0:1
OFS Hradec Králové - OFS Svitavy 0:1
OFS Bruntál - OFS Hradec Králové 2:1
OFS Svitavy - OFS Šumperk 1:0
OFS Bruntál - OFS Svitavy 0:2
OFS Šumperk - OFS Hradec Králové 2:0

Utkání o 1. - 4. místo
OFS Vsetín - OFS Zlín 0:0
OFS Žďár n/Sáz. - MěFS Brno 0:2, Vlčnovský 2
OFS Zlín - OFS Žďár n/Sáz. 0:0
MěFS Brno - OFS Vsetín 1:1, Grůza
OFS Zlín - MěFS Brno 0:0
OFS Vsetín - OFS Žďár n/Sáz. 2:1

Konečné pořadí
1. MěFS Brno
2. OFS Vsetín
3. OFS Zlín
4. OFS Žďár nad Sázavou
5. OFS Svitavy
6. OFS Bruntál
7. OFS Šumperk
8. OFS Hradec Králové

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tomáš Smejkal (MěFS Brno) a nejlepším brankářem Petr Dobeš (OFS Vsetín).

Výběr MěFS Brno
Smejkal Dominik, Smejkal Tomáš, Vlčnovský David, Mazálek Lukáš, Šustr Patrik (FC Sparta Brno), Grůza Josef, Smrčka Adam, Smrčka Filip, Fessl David, Malůšek Daniel (FC Svratka Brno), Zikl Martin (ČAFC Židenice), Roblík Dominik (FC Dosta Bystrc-Kníničky), Honzák David (SK Líšeň). Trenér: PaedDr. Smrček Bohumil, vedoucí mužstva: Půček Jaroslav. 

Obrazek

 

Zdroj: MěFS Brno