Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr U14 prohrával s Moravskoslezským KFS po 20 minutách už 0:6, výběr U13 nad svým soupeřem vyhrál

15. 10. 2009

Ve 3. kole Mezikrajské soutěže se jihomoravské výběry U13 a U14 představily v Opavě, kde se 6.10. střetly s domácím Moravskoslezským KFS.

Kategorie U-14 (hráči narození po 1.1. 1996 a mladší)

Moravskoslezsky KFS - Jihomoravský KFS 7:1 (6:0)

Branka JmKFS: 45. Skokan

Sestava JmKFS: Dang (36. Konvalina) - Adamec (36. Slavík), Zavřel, Svoboda, Hudec (36. Praks) - Rozmahel (36. Ševčík), Šural (36. Sokol), Danihel - Pokorný, Skokan, Yunis. Trenéři: Radek Štourač, Martin Janás.

Další utkání sezóny se nám totálně nevydařilo. Už ve 20. minutě byl stav 6:0. Začátek utkání byl poznamenán pozdním příjezdem, kvůli problémům po cestě, a tak jsem nastupovali vlastně bez rozcvičení. Velmi dobře hrající soupeř toho využil a vytvořil si rozhodující náskok. V dalším průběhu bylo utkání vyrovnané a škoda několika vyložených šancí,kterými jsme mohli výsledek zkorigovat.

 

Kategorie U-13 (hráči narození po 1.1.1997 a mladší)

Moravskoslezsky KFS - Jihomoravský KFS 0:3 (0:1)

Branky: 34. a 37. Dočekal, 29. Vintr 

Sestava JmKFS: brankáři Matuška Jan, Foltýn Daniel, hráči do pole Vintr Marek, Dočekal Lukáš, Macháček Petr, Kučera Jakub, Krejčí Tomáš, Víteček Jonáš, Trčka Tomáš, Kala Aleš, Pelán Štěpán, Minařík Václav, Vintr Ondřej, Tichý Richard, Chlup Daniel, Růžička Karel. Trenéři: Radomír Milotínský, Jaroslav Nádeníček.   

Odehráli jsme zatím asi náš nejlepší zápas proti velice silnému soupeři. Začátek utkání byl vyrovnaný. Oba týmy se mohly ujmout vedení, když promarnily několik slibných příležitostí. My jsme byli šťastnější a Marek Vintr svou šanci v poslední minutě prvního poločasu proměnil, do šatny jsme odcházeli s jednobrankovým vedením. Začátek druhého poločasu nám vyšel náramě, Lukáš Dočekal ve 34. a 37. minutě vstřelil dvě branky. Za stavu 0:3 se zdálo, že je utkání rozhodnuté, ale hráči Ostravy i za tohoto stavu neustále hráli a snažili se ohrozit naši branku. Naši kluci pozornou a zodpovědnou hrou, ale zápas v klidu dohráli.

 

Zdroj: JmKFS