Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jihomoravský výběr U13 vévodí východní skupině Mezikrajské soutěže

12. 11. 2009

Jihomoravský krajský výběr U13 má výborně rozehranou Mezikrajskou soutěž sezony 2009/2010. V dosavadním průběhu vyhrál 3 utkání, jednou remizoval a s 10ti body vede tabulku. Navíc svěřenci trenérů Nádeníčka a Milotínského nastříleli 16 branek. Nejlepšími střelci jsou s pěti trefami Marek Vintr a Lukáš Dočekal. Na jaře čekají na výběr zápasy s Olomouckým a Královehradeckým KFS.

Mezikrajská soutěž 2009/2010 - skupina východ

1. kolo
KFS Vysočina - Jihomoravský KFS 2:2 (0:1)
Branky: Megela Dominik, Liška  - 24. (0:1) Dočekal Lukáš, 60. (2:2) Vintr Marek
Sestava: brankáři: Patrik Přikryl, Vítkovič Boris, hráči do pole: Chlup Daniel, Zukal Lukáš, Tofl Michal, Fojtík Radek, Vintr Marek, Krejčí Tomáš, Dočekal Lukáš, Macháček Petr, Jakeš Antonín, Víteček Jonáš, Zeman Lukáš, Melko Robin, Zonyga Ondřej, Janošek Dominik. Trenéři : Radomír Milotínský, Jaroslav Nádeníček 
Komentář: V utkání jsme se ve 24. minutě ujali vedení po samostatné akci Lukáše Dočekala. Ve druhém poločase soupeř z Vysočiny dal dva góly a strhl vedení na svou stranu. Naši hráči ale v závěru utkání po hezké akci Marka Vintra dokázali srovnat stav na konečných 2:2. Utkání bylo vyrovnané, kdy obě družstva předváděla kvalitní hru. 
Další výsledky:
Olomoucký – Pardubický   0:2 (0:1), branky: Formáček David 2
Zlínský – Moravskoslezský  0:2

2. kolo
Jihomoravský KFS - Pardubický KFS 3:1 (1:0)

Branky: 21. Minařík Václav, 50. Hložek Daniel, 55. Vintr Marek - 40. Tlapák Patrik
Sestava: brankáři Patrik Přikryl, Marek Malimánek, hráči do pole Vintr Marek, Dočekal Lukáš, Macháček Petr, Melko Robin, Janošek Dominik, Reichel Štěpán, Trčka Tomáš, Kala Aleš, Pelán Štěpán, Minařík Václav, Hložek Daniel, Švábenský Adam, Vintr Ondřej, Tichý Richard. Trenéři : Radomír Milotínský, Jaroslav Nádeníček 
Komentář: Ze začátku zápasu jsme měli mírnou převahu, kterou jsme vyjádřili ve 21. minutě vstřelenou brankou. Potom se hra vyrovnala a první poločas se dohrál bez šancí. Do druhého poločasu nastoupili lépe pardubičtí hráči. Měli několik šancí a ve 40. minutě vyrovnali stav na 1:1. V této fázi zápasu jsme nehráli dobře, ale postupem času jsme se vrátili do zápasu, naše hra se zlepšila, v závěru utkání jsme vstřelili dva góly a strhli vítězství na svou stranu.
Další výsledky:
Moravskoslezský – Olomoucký 4:2 (1:0), branky: Kubiena Richard 2, Kania Lukáš, Kaliský Nicolas - Vasiliev Roman 2
Královehradecký – Vysočina   3:0 (1:0), branky: Kuchta, Málek, Kalvach

3. kolo:
Moravskoslezsky KFS - Jihomoravský KFS 0:3 (0:1)
Branky: 34. a 37. Dočekal, 29. Vintr M.
Sestava: brankáři Matuška Jan, Foltýn Daniel, hráči do pole Vintr Marek, Dočekal Lukáš, Macháček Petr, Kučera Jakub, Krejčí Tomáš, Víteček Jonáš, Trčka Tomáš, Kala Aleš, Pelán Štěpán, Minařík Václav, Vintr Ondřej, Tichý Richard, Chlup Daniel, Růžička Karel. Trenéři: Radomír Milotínský, Jaroslav Nádeníček.  
Komentář: Odehráli jsme zatím asi náš nejlepší zápas proti velice silnému soupeři. Začátek utkání byl vyrovnaný. Oba týmy se mohly ujmout vedení, když promarnily několik slibných příležitostí. My jsme byli šťastnější a Marek Vintr svou šanci v poslední minutě prvního poločasu proměnil, do šatny jsme odcházeli s jednobrankovým vedením. Začátek druhého poločasu nám vyšel náramě, Lukáš Dočekal ve 34. a 37. minutě vstřelil dvě branky. Za stavu 0:3 se zdálo, že je utkání rozhodnuté, ale hráči Ostravy i za tohoto stavu neustále hráli a snažili se ohrozit naši branku. Naši kluci pozornou a zodpovědnou hrou, ale zápas v klidu dohráli.
Další výsledky:
Pardubický – Královehradecký  1:2 (1:2), branky: Formáček – Kuchta 2x
Zlínský – Olomoucký  0:1

Výběr JmKFS

Obrazek

Horní řada zleva: Jaroslav Nádeníček - trenér, Tichý Richard, Trčka Tomáš, Dočekal Lukáš, Růžička Karel, Kučera Jakub, Minařík Václav, Vintr Ondřej, Krejčí Tomáš, Radomír Milotínský - trenér, Pelán Štěpán, Chlup Daniel, Kala Aleš Vintr Marek, Víteček Jonáš, Macháček Petr, Matuška Jan, Foltýn Daniel

4. kolo
Jihomoravský KFS - Zlínský KFS 8:1 (2:1)
Branky JmKFS: Vintr Marek 2, Vintr Ondřej 2, Dočekal Lukáš 2, Minařík Václav 1, Kučera Jakub
Sestava: brankáři Foltýn Daniel, Švábenský Adam, hráči do pole Vintr Marek, Dočekal Lukáš, Macháček Petr, Kučera Jakub, Krejčí Tomáš, Kala Aleš, Pelán Štěpán, Minařík Václav, Vintr Ondřej, Tichý Richard, Dobrovolný Martin, Janošek Dominik, Tofl Michal, Hříbek Zdeněk. Trenéři: Jaroslav Nádeníček a Radomír Milotínský.
Komentář: Poslední utkání podzimní sezóny jsme začali velmi dobře. Dostávali jsme se do dobrých příležitostí, ale neměli jsme štěstí při zakončování pohledných akcí. První poločas jsme vyhráli 2:1. Do druhého poločasu jsme vstupovali trošku s obavami, protože jsme hráli proti větru. Jenže kluci ho odehráli ještě lépe než první a navíc začali proměňovat šance. Konečné skóre 8:1 vyjadřuje naši převahu. Po čtyřech podzimních utkáních máme tři výhry a jednu remízu, což je dobrá výchozí pozice do jarních zápasů. Kluci za předváděnou hru zaslouží pochvalu.
Další výsledky:
Královehradecký - Moravskoslezský  2:2
Vysočina - Pardubický  1:3

Tabulka
1. Jihomoravský KFS  4  3  1  0  16:4  10
2. Královehradecký KFS  3  2  1  0  7:3  7
3. Moravskoslezský KFS  4  2  1  1  8:7  7
4. Pardubický KFS  4  2  0  2  7:6  6
5. Olomoucký KFS  3  1  0  2  3:6  3
6. KFS Vysočina  3  0  1  2  3:8  1
7. Zlínský KFS  3  0  0  3  1:11  0 

Další program
5. kolo: 30. - 31.3. 2010
Moravskoslezský - Vysočina
Královehradecký - Zlínský
Olomoucký - Jihomoravský

6. kolo: 13. - 14.04. 2010
Olomoucký - Královehradecký
Zlínský - Vysočina
Pardubický - Moravskoslezský

7. kolo: 27. - 28.04. 2010
Pardubický - Zlínský
Vysočina - Olomoucký
Jihomoravský - Královehradecký