Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr starších žáků JmKFS startuje od úterý na Kouba Cupu v Nymburku

17. 5. 2011

V pondělí večer byl v Nymburku slavnostně zahájen 18. ročník Kouba Cupu - tradičního turnaje krajských výběrů starších žáků. Jihomoravský výběr má ve skupině C za soupeře Pražský FS, Královehradecký KFS, Jihočeský KFS a Zlínský KFS. První utkání sehraje výběr trenérů Zlámala a Dvořáka v úterý od 10:30 proti Jihočeskému KFS.

Na turnaji startuje 14 krajských výběrů, patnáctým účastníkem a zahraničním hostem je výběr Bavorska. Zápasy v pětičlenných skupinách jsou na programu v úterý a ve středu, ve čtvrtek se bude hrát o konečné umístění.

Kouba Cup 2011

Skupina C
1. Pražský FS
2. Královohradecký KFS
3. Jihomoravský KFS
4. Jihočeský KFS 
5. Zlínský KFS 

Rozlosování
Úterý 17. května
09:00 Královehradecký KFS – Zlínský KFS
10:30 Jihomoravský KFS – Jihočeský KFS
14:00 Pražský FS – Královehradecký KFS
15:30 Zlínský KFS – Jihomoravský KFS
17:00 Pražský FS – Jihočeský KFS

Středa 18. května
09:00 Královehradecký KFS– Jihomoravský KFS
10:30 Pražský FS – Zlínský KFS
14:00 Jihočeský KFS - Královehradecký KFS
15:30 Jihomoravský KFS – Pražský FS
17:00 Zlínský KFS – Jihočeský KFS

Nominace Jihomoravského KFS
Konvalina Jakub, Svoboda Rantišek, Šural Jakub, Praks Tomáš, Krupička Jan, Yunis Jakub, Bogner Patrik, Krejčíř Martin, Danihel Martin, Skoupý Michal, Chlad Marek (Zbrojovka Brno), Rozmahel Vojtěch, Soukop Martin (Sparta Brno), Šmerda Michal (APOS Blansko), Houdek Radim (Mor.Krumlov), Vu-Van David (MSK Břeclav), Kirschner Petr (1.SC Znojmo)
Náhradníci: Sedláček Erik (Zbrojovka Brno), Pernica Lukáš (APOS Blansko), Kolařík Štěpán (Sparta Brno), Svoboda Radek (MSK Břeclav), Havlín Dominik (Svratka Brno)
Trenéři: Zlámal Luděk, Dvořák Václav, vedoucí mužstva: Schwarz Stanislav

Další skupiny
Skupina A
1. Středočeský KFS
2. Pardubický KFS
3. Liberecký KFS
4. Plzeňský KFS
5. Karlovarský KFS

Skupina B
1. Moravskoslezský KFS 
2. Výběr Bavorska
3. Ústecký KFS
4. KFS Vysočina 
5. Olomoucký KFS