Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběry MěFS Brno a OFS Blansko zvítězily v základním kole meziokresního turnaje

V základním kole venkovní části meziokresního turnaje „O pohár předsedy JmKFS“ zvítězily na hřišti Slovanu Brno žákovské výběry MěFS Brno (1999) a OFS Blansko (2000).

Ročník 1999
Výsledky
MěFS Brno - OFS Vyškov 5:1, Kropáček, Liška, Zikl, Štěrba, Hlavai - Cupák
OFS Blansko - OFS Znojmo 1:1, Šafl - Krula
OFS Znojmo - OFS Vyškov 0:5, Kozel 3, Sedlmajer, Cupák
MěFS Brno - OFS Blansko 6:0, Štěrba 2, Kropáček, Hangstörfer, Nevřivý, Zikl
OFS Blansko - OFS Vyškov 3:2, Moravec, Šmerda, Vorlický - Sedláček, Kozel
OFS Znojmo - OFS Brno 0:4, Zikl 2, Liška, vlastní
Konečné pořadí
1. MěFS Brno 9 bodů
2. OFS Blansko 4 body
3. OFS Vyškov 3 body
4. OFS Znojmo 1 bod

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Holý (OFS Blansko), nejlepším střelcem David Kozel (OFS Vyškov) a nejlepším hráčem Martin Zikl (MěFS Brno).

MěFS Brno reprezentovali
Hangstörfer Tom, Záveský Lukáš (FC Svratka Brno), Zikl Martin, Stříž Jan, Štěrba Martin, Stavjař Michael (ČAFC Židenice), Nevřivý David, Sobotka David (TJ Tatran Kohoutovice), Kropáček Martin, Pěgřím Radim, Šustr Denis, Hoffmann Filip (FC Slovan Brno), Liška Alois, Brzkovský Lukáš (Tatran Brno-Bohunice), Hlavai Patrik (SK Řečkovice)
Trenér: Záleský David, asistent: Šrámek Jiří, vedoucí mužstva: Dvořák Petr

MěFS Brno

Ročník 2000
Výsledky
MěFS Brno - OFS Vyškov 3:1, Pochwat, Brabec, Zavřel - Jaroš
OFS Blansko - OFS Znojmo 2:1, Mlčoušek, Ševčík - Bohatý
OFS Znojmo - OFS Vyškov 5:1, Stašová 2, Kochan, Daniel, Válka
MěFS Brno - OFS Blansko 0:4, Ševčík 3, Souček
OFS Blansko - OFS Vyškov 5:1, Ševčík, Pačovský, Pokorný, Mucha, Moravec - Zbořil
OFS Znojmo - OFS Brno 0:1, Miksa
Konečné pořadí
1. OFS Blansko 9 bodů
2. MěFS Brno 6 bodů
3. OFS Znojmo 3 body
4. OFS Vyškov bez bodů

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Filip Němeček (MěFS Brno), nejlepším střelcem Radim Ševčík (OFS Blansko) a nejlepším hráčem Adam Skácel (OFS Blansko).

MěFS Brno reprezentovali
Miksa Jan, Brabec Matěj, Havlíček Adam, Steinhauser Robert, Bartlík Aleš (TJ Tatran Kohoutovice), Růžička Dominik, Kotlan Tomáš, Pochwat David (ČAFC Židenice), Zavřel Michal, Foltýn Lukáš, Němeček Filip (FC Svratka Brno), Slavík Michal (FC Medlánky), Sedlák Jiří, Červík Vojtěch, Zbitek Jakub (SK Tuřany), Paša David (FC Soběšice)
Trenér: Čejka Petr, asistent: Bukvald Richard, vedoucí: Skoumal Zdeněk

Utkání bez problémů a s přehledem řídili rozhodčí Lukáš Báča, Petr Srba, Jiří Hoskovec a Ivo Čech.

Mužstva, která se umístila na 1. a 2. místě postupují do velkého finále, ostatní do malého finále, zápasy se odehrají na jaře roku 2012.
 

Zdroj: MěFS Brno