Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2010/2011

Krajský přebor
1. Tatran Brno Bohunice 30 19 4 7 85 : 41 61 - postupují
2. FC Boskovice 30 18 4 8 69 : 37 58
3. FC Vracov 30 18 3 9 74 : 37 57
4. FC Ivančice 30 16 4 10 67 : 47 52
5. SK Olympia Ráječko 30 14 8 8 57 : 45 50
6. MKZ Rájec-Jestřebí 30 13 8 9 49 : 34 47
7. FK IE Znojmo 30 14 5 11 59 : 53 47
8. Slovan Bzenec 30 14 3 13 48 : 45 45
9. 1. SC Znojmo B 30 13 2 15 53 : 62 41
10. FC Moravský Krumlov 30 11 8 11 57 : 53 41
11. Framoz Rousínov 30 10 9 11 45 : 35 39
12. Sokol Novosedly 30 10 6 14 39 : 50 36
13. Baník Zbýšov 30 10 2 18 34 : 56 32
14. FC Kuřim 30 7 9 14 41 : 52 30
15. Kordárna Velká nad Veličkou 30 8 6 16 40 : 66 30 - sestupuje
16. ČAFC Židenice Brno 30 4 1 25 27 : 131 13 - sestupují
o 14. místě rozhodl vzájemný zápas: Kuřim - Velká 1:0 a 1:1
o 9. místě rozhodl vzájemný zápas: Znojmo B - Moravský Krumlov 3:1 a 1:2
o 6. místě rozhodlo skóre, vzájemný zápas je vyrovnaný: Rájec - IE Znojmo 2:0 a 0:2

Kompletní výsledkový servis KP najdete ZDE.

I. A třída skupina A
1. Slavoj Podivín 26 16 8 2 56 : 23 56 - postup
2. RAFK Rajhrad 26 13 8 5 57 : 41 47 - mimořádný postup
3. FC Slovan Brno 26 14 4 8 46 : 30 46
4. FC Miroslav 26 11 8 7 39 : 27 41
5. FC Pálava Mikulov 26 11 7 8 39 : 33 40
6. Sokol Dobšice 26 11 7 8 38 : 37 40
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 26 13 5 8 47 : 36 38
8. FC Čebín 26 9 8 9 30 : 37 35
9. SK Líšeň B 26 8 9 9 40 : 38 33
10. SK Šlapanice 26 9 4 13 38 : 38 31
11. SK Vojkovice 26 8 5 13 41 : 44 29
12. Fotbal Jevišovice 26 7 6 13 28 : 39 27
13. FC Soběšice 26 6 5 15 22 : 48 20 - sestup
14. FC Veverská Bítýška 26 3 2 21 26 : 76 11 - sestup
Odečty: Hrušovanům bylo odečteno 6 bodů, Soběšicím 3.
o 5. místě Mikulova rozhodl lepší vzájemný zápas (Mikulov - Dobšice 2:0 a 1:1)

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny A najdete ZDE.

I. A třída skupina B

1. FK Mutěnice 26 18 6 2 72 : 21 60
2. FC Kyjov 1919 26 18 4 4 66 : 30 58 - mimořádně postupuje
3. Slavoj Velké Pavlovice 26 16 4 6 46 : 29 52
4. SK Slavkov u Brna 26 14 4 8 47 : 37 46
5. Sokol Lanžhot 26 10 6 10 42 : 40 36
6. Sokol Bořetice 26 10 4 12 46 : 45 34
7. Dražovice 26 10 4 12 34 : 48 34
8. FC Bučovice 26 9 6 11 34 : 38 33
9. FK Baník Ratíškovice 26 10 5 11 33 : 36 32
10. MSK Břeclav B 26 8 7 11 32 : 40 31
11. SK Mogul Vacenovice 26 8 6 12 38 : 41 30
12. Sokol Tvrdonice 26 8 6 12 31 : 42 30
13. Slavoj Rohatec 26 5 5 16 24 : 44 20
14. Sokol Kostice 26 3 3 20 19 : 73 12 - sestupují
Odečty: Ratíškovicím byly odečteny 3 body.
o 6. místě Bořetic rozhodl lepší vzájemný zápas (Bořetice - Dražovice 7:1 a 1:2)
o 11. místě Vacenovic rozhodl lepší vzájemný zápas (Vacenovice - Tvrdonice 4:1 a 3:3)

Kompletní výsledkový servis I. A třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina A
1. Sokol Bořitov 26 15 5 6 56 : 40 50 - postupuje
2. FK SK Bosonohy 26 15 3 8 56 : 39 48 - mimořádně postupuje
3. FK Drnovice 26 13 8 5 41 : 23 47
4. AFK Tišnov 26 13 6 7 37 : 25 45
5. Sokol Bohdalice 26 14 3 9 51 : 30 45
6. FK Kunštát 26 11 9 6 32 : 30 42
7. FC Medlánky 26 11 3 12 43 : 36 36
8. Černá Hora 26 8 8 10 37 : 36 32
9. Ochoz u Brna 26 8 7 11 29 : 47 31
10. FC Svratka Brno 26 9 4 13 42 : 49 31
11. Framoz Rousínov B 26 8 6 12 35 : 37 30
12. Slovan Ivanovice na Hané 26 8 5 13 26 : 41 29
13. FK APOS Blansko B 26 7 5 14 34 : 52 26 - sestupuje
14. FC Olešnice 26 4 4 18 14 : 48 16 - sestupuje
o 4. místě Tišnova rozhodl lepší vzájemný zápas (Tišnov - Bohdalice 4:2 a 3:0)
o 9. místě Ochozu rozhodl lepší vzájemný zápas (Ochoz - Svratka 5:3 a 1:2)

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny A najdete ZDE.

I. B třída skupina B
1. Šaratice 26 18 3 5 69 : 26 57 - postupují
2. SK Křenovice 26 16 5 5 63 : 36 53
3. SK Újezd u Brna 26 11 6 9 35 : 33 39
4. SK Moravská Slavia Brno 26 11 6 9 51 : 41 39
5. Čechie Zastávka 26 10 8 8 47 : 44 38
6. A.S.A. ES Únanov 26 11 5 10 48 : 39 38
7. Tatran Šatov 26 10 8 8 38 : 31 38
8. Družstevník Práče 26 11 3 12 36 : 52 36
9. SK Žebětín 26 8 10 8 45 : 42 34
10. SK Tuřany 26 9 5 12 42 : 37 32
11. MFK Modřice 26 8 8 10 40 : 47 32
12. SK Sokol Jaroslavice 26 9 4 13 36 : 55 31
13. SK Měnín 26 8 4 14 56 : 66 28 - sestupuje
14. Sokol Višňové 26 3 3 20 22 : 79 12 - sestupuje
o 3. místě Újezda rozhodl lepší vzájemný zápas (Újezd - MS Brno 3:1 a 3:1)
o pořadí na 5. až 7. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů: 5. Zastávka 7b, 6. Únanov 6b, 7. Šatov 4b
o 10. místě Modřic rozhodl vzájemný zápas (Modřice - Tuřany 1:1 a 3:1)

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny B najdete ZDE.

I. B třída skupina C
1. Moravan Lednice 26 17 4 5 62 : 29 55 - postupuje
2. Rakvice 1932 26 14 5 7 50 : 33 47 - mimořádně postupují
3. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 26 13 6 7 51 : 38 45
4. SK Žarošice 26 13 5 8 63 : 36 44
5. FC Veselí nad Moravou 26 13 4 9 50 : 35 43
6. FK Baník Dubňany 26 11 8 7 49 : 40 41
7. Družstevník Starý Poddvorov 26 12 4 10 44 : 38 40
8. Sokol Hroznová Lhota 26 11 5 10 40 : 38 38
9. Sokol Kněždub 26 11 4 11 42 : 41 37
10. FC Hustopeče 26 8 10 8 39 : 40 34
11. Agro Milotice 26 9 2 15 30 : 52 29
12. Baník Mikulčice 26 5 9 12 31 : 44 24 - sestupují
13. Velké Bílovice 26 6 5 15 30 : 49 23 - sestupují
14. Sokol Lanžhot B 26 2 3 21 23 : 91 9 - sestupuje

Kompletní výsledkový servis I. B třídy skupiny C najdete ZDE.

Krajský přebor dorostu - starší

1. Blansko                   26 21 1 4  80 :  11 64 ( 25)
 2. HO-ŠA B                   26 17 4 5  68 :  31 55 ( 13)
 3. 1.SC Znojmo B             26 12 6 8  56 :  43 42 (  3)
 4. Bystrc                    26 13 3 10  51 :  59 42 (  6)
 5. Boskovice                 26 13 1 12 104 :  51 40 (  1)
 6. Mutěnice                  26 13 1 12  54 :  52 40 (  1)
 7. Břeclav B                 26 12 4 10  64 :  65 40 (  1)
 8. Slatina                   26 11 2 13  48 :  55 35 ( -4)
 9. Mor.Krumlov               26 10 5 11  47 :  52 35 ( -4)
10. Kuřim                     26 10 4 12  49 :  66 34 ( -5)
11. Svratka Brno              26 9 6 11  35 :  61 33 ( -6)
12. St.Lískovec               26 7 3 16  57 :  87 24 (-15)
13. Tasovice                  26 6 3 17  40 :  81 21 (-18)
14. ČAFC Židenice             26 4 5 17  27 :  66 17 (-22)

Krajský přebor dorostu - mladší

1. Blansko                   26 22 2 2 120 :  24 68 ( 29)
 2. 1.SC Znojmo B             26 19 3 4  93 :  33 60 ( 21)
 3. Boskovice                 26 19 1 6  98 :  42 58 ( 19)
 4. HO-ŠA B                   26 14 4 8  64 :  45 46 (  7)
 5. Bystrc                    26 14 3 9  76 :  46 45 (  6)
 6. Kuřim                     26 13 1 12  89 :  78 40 (  1)
 7. Svratka Brno              26 10 5 11  62 :  52 35 ( -4)
 8. ČAFC Židenice             26 11 2 13  47 :  55 35 ( -4)
 9. Slatina                   26 9 8 9  43 :  43 35 ( -4)
10. Mutěnice                  26 10 2 14  50 :  68 32 ( -7)
11. Břeclav B                 26 9 4 13  47 :  50 31 ( -8)
12. St.Lískovec               26 8 2 16  44 :  83 26 (-13)
13. Mor.Krumlov               26 3 2 21  23 : 119 11 (-28)
14. Tasovice                  26 1 1 24  24 : 142 4 (-35)

I. třída dorostu - skupina A

1. MS Brno                   26 20 4 2  94 :  30 64 ( 25)
 2. Vyškov B                  26 18 3 5 118 :  51 57 ( 18)
 3. Bučovice                  26 17 2 7  77 :  58 53 ( 14)
 4. Rousínov                  26 16 4 6  69 :  35 52 ( 13)
 5. Medlánky                  26 15 2 9  77 :  39 47 (  8)
 6. Sn Brno                   26 13 7 6  65 :  51 46 (  7)
 7. Líšeň B                   26 14 1 11 115 :  65 43 (  4)
 8. Tišnov                    26 12 5 9  73 :  54 41 (  2)
 9. Chrlice                   26 11 4 11  67 :  53 37 ( -2)
10. Letonice                  26 6 5 15  44 :  89 23 (-16)
11. Čebín                     26 6 2 18  43 :  98 20 (-19)
12. Kunštát                   26 5 2 19  36 : 116 17 (-22)
13. Rájec-Jestřebí            26 4 4 18  38 : 118 16 (-23)
14. Rudice                    26 1 3 22  49 : 108 6 (-33)

I. třída dorostu - skupina B

1. Ivančice                  24 19 2 3  87 :  22 59 ( 23)
 2. Zbýšov                    24 18 3 3  78 :  24 57 ( 21)
 3. Novosedly                 24 17 1 6  76 :  39 52 ( 16)
 4. Kohoutovice               24 16 3 5  93 :  32 51 ( 15)
 5. H.Kounice                 24 13 2 9  77 :  49 41 (  5)
 6. Miroslav                  24 12 5 7  57 :  53 41 (  5)
 7. Přímětice                 24 8 4 12  40 :  60 28 ( -8)
 8. Únanov                    24 7 4 13  50 :  55 25 (-11)
 9. Pohořelice                24 7 2 15  43 :  78 23 (-13)
10. IE Znojmo                 24 6 3 15  36 :  72 21 (-15)
11. Oslavany                  24 5 4 15  20 :  51 19 (-17)
12. Zastávka                  24 5 1 18  31 :  88 16 (-20)
13. Dobšice                   24 4 4 16  24 :  89 16 (-20)
Družstvo Hrušovany vystoupilo ze soutěže.

I. třída dorostu - skupina C

1. Kyjov                     26 22 1 3  95 :  26 67 ( 28)
 2. Křepice                   26 18 3 5 106 :  34 57 ( 18)
 3. Ratíškovice               26 15 6 5  79 :  40 51 ( 12)
 4. Hovorany                  26 14 4 8  57 :  36 46 (  7)
 5. Slavkov                   26 14 4 8  51 :  34 46 (  7)
 6. Vel.Pavlovice             26 12 6 8  40 :  36 42 (  3)
 7. Bzenec                    26 13 3 10  59 :  57 42 (  3)
 8. Hustopeče                 26 11 3 12  48 :  46 36 ( -3)
 9. Velká n.V.                26 11 2 13  58 :  51 35 ( -4)
10. Dubňany                   26 10 4 12  62 :  67 34 ( -5)
11. Rohatec                   26 8 4 14  61 :  86 28 (-11)
12. Vel.Bílovice              26 6 2 18  45 :  77 20 (-19)
13. D.Bojanovice              26 3 2 21  31 : 133 11 (-28)
14. Dambořice                 26 1 4 21  30 :  99 7 (-32)


Krajský přebor žáků - starší

1. Svratka Brno              26 20 6 0 105 :  14 66 ( 27)
 2. Mor.Krumlov               26 20 4 2  87 :  19 64 ( 25)
 3. Líšeň                     26 15 8 3  72 :  25 53 ( 14)
 4. Zbrojovka C               26 16 1 9  90 :  39 49 ( 10)
 5. Veselí                    26 14 5 7  61 :  24 47 (  8)
 6. Blansko                   26 13 5 8  75 :  38 44 (  5)
 7. HO-ŠA B                   26 11 4 11  44 :  46 37 ( -2)
 8. Vyškov B                  26 12 1 13  54 :  67 37 ( -2)
 9. Sparta Brno B             26 9 3 14  41 :  44 30 ( -9)
10. Kyjov                     26 7 6 13  39 :  58 27 (-12)
11. Boskovice                 26 7 5 14  43 :  56 26 (-13)
12. Znojmo B                  26 5 3 18  26 :  72 18 (-21)
13. Bystrc B                  26 5 2 19  26 :  89 17 (-22)
14. Mikulov                   26 1 1 24  16 : 188 4 (-35)

Krajský přebor žáků - mladší

1. Svratka Brno              26 24 0 2 195 :   9 72 ( 33)
 2. Zbrojovka C               26 21 3 2 112 :  23 66 ( 27)
 3. Sparta Brno B             26 14 7 5  63 :  37 49 ( 10)
 4. Blansko                   26 16 0 10  74 :  51 48 (  9)
 5. Veselí                    26 15 2 9  85 :  70 47 (  8)
 6. Vyškov B                  26 14 3 9  67 :  53 45 (  6)
 7. Mikulov                   26 14 3 9  46 :  50 45 (  6)
 8. HO-ŠA B                   26 9 3 14  38 :  76 30 ( -9)
 9. Boskovice                 26 8 2 16  32 :  71 26 (-13)
10. Mor.Krumlov               26 7 5 14  33 :  61 26 (-13)
11. Líšeň                     26 7 2 17  48 :  91 23 (-16)
12. Kyjov                     26 4 6 16  27 :  80 18 (-21)
13. Bystrc B                  26 3 6 17  32 :  93 15 (-24)
14. Znojmo B                  26 3 4 19  22 : 109 13 (-26)


I.třída žáků starších - skupina A

1. Sn Brno                   22 18 3 1 120 :  17 57 ( 24)
 2. Tišnov                    22 16 3 3  92 :  29 51 ( 18)
 3. Bučovice                  22 16 3 3  84 :  27 51 ( 18)
 4. Svratka Brno B            22 13 3 6  75 :  24 42 (  9)
 5. Rousínov                  22 12 3 7  51 :  36 39 (  6)
 6. Slatina                   22 11 4 7  49 :  33 37 (  4)
 7. ČAFC Židenice             22 9 1 12  55 :  58 28 ( -5)
 8. Kuřim                     22 7 1 14  39 :  76 22 (-11)
 9. Letovice                  22 4 2 16  26 : 105 14 (-19)
10. Čebín                     22 4 2 16  32 :  75 14 (-19)
11. Boskovice B               22 3 4 15  36 : 104 13 (-20)
12. Soběšice                  22 3 3 16  30 : 105 12 (-21)

I.třída žáků mladších - skupina A

1. Kuřim                     22 19 2 1 140 :  30 59 ( 26)
 2. Sn Brno                   22 16 1 5 127 :  52 49 ( 16)
 3. Svratka Brno B            22 15 1 6 107 :  36 46 ( 13)
 4. Rousínov                  22 15 1 6  97 :  60 46 ( 13)
 5. ČAFC Židenice             22 14 2 6  90 :  43 44 ( 11)
 6. Tišnov                    22 14 0 8 119 :  61 42 (  9)
 7. Boskovice B               22 12 0 10  85 :  66 36 (  3)
 8. Slatina                   22 7 0 15  52 :  84 21 (-12)
 9. Letovice                  22 6 2 14  56 :  87 20 (-13)
10. Čebín                     22 3 1 18  25 : 197 10 (-23)
11. Bučovice                  22 3 0 19  21 : 141 9 (-24)
12. Soběšice                  22 2 2 18  23 :  85 8 (-25)

I.třída žáků starších - skupina B

1. St.Lískovec               22 16 4 2  81 :  18 52 ( 19)
 2. Přímětice                 22 15 2 5  48 :  33 47 ( 14)
 3. Kohoutovice               22 14 2 6  61 :  26 44 ( 11)
 4. Hrušovany n.J.            22 12 3 7  61 :  52 39 (  6)
 5. Nikolčice                 22 11 2 9  38 :  27 35 (  2)
 6. Ivančice                  22 10 4 8  51 :  30 34 (  1)
 7. Vel.Pavlovice             22 8 4 10  39 :  42 28 ( -5)
 8. Vojkovice                 22 9 1 12  32 :  55 28 ( -5)
 9. Miroslav                  22 6 3 13  26 :  51 21 (-12)
10. Zastávka                  22 4 8 10  27 :  47 20 (-13)
11. Zbýšov                    22 4 3 15  26 :  67 15 (-18)
12. Pohořelice                22 4 2 16  22 :  64 14 (-19)

I.třída žáků mladších - skupina B

1. Kohoutovice               22 21 1 0 154 :  13 64 ( 31)
 2. Ivančice                  22 16 1 5  82 :  35 49 ( 16)
 3. Vojkovice                 22 15 3 4 127 :  36 48 ( 15)
 4. Zastávka                  22 16 0 6 104 :  44 48 ( 15)
 5. Zbýšov                    22 12 3 7 103 :  60 39 (  6)
 6. Nikolčice                 22 11 2 9  44 :  57 35 (  2)
 7. Miroslav                  22 11 1 10  71 :  62 34 (  1)
 8. St.Lískovec               22 7 2 13  42 :  64 23 (-10)
 9. Přímětice                 22 4 1 17  53 : 111 13 (-20)
10. Vel.Pavlovice             22 3 4 15  46 :  93 13 (-20)
11. Pohořelice                22 3 3 16  54 : 101 12 (-21)
12. Hrušovany n.J.            22 2 1 19  21 : 225 7 (-26)
 

I.třída žáků starších - skupina C

1. Břeclav B                 22 20 1 1  92 :  15 61 ( 28)
2. Bzenec                    22 17 1 4 118 :  24 52 ( 19)
3. Velká n.V.                22 16 2 4  85 :  29 50 ( 17)
4. Mutěnice                  22 15 1 6  87 :  31 46 ( 13)
5. Veselí B                  22 11 3 8  62 :  34 36 (  3)
6. Hustopeče                 22 9 5 8  36 :  34 32 ( -1)
7. Ratíškovice               22 8 3 11  46 :  43 27 ( -6)
8. Rohatec                   22 7 0 15  24 :  58 21 (-12)
9. Dubňany                   22 5 4 13  30 :  76 19 (-14)
10. Svatobořice-Mistřín       22 4 4 14  17 :  65 16 (-17)
11. Lanžhot                   22 5 0 17  32 : 119 15 (-18)
12. Vel.Bílovice              22 2 2 18  11 : 112 8 (-25)


I.třída žáků mladších - skupina C

1. Velká n.V. 22 19 0 3 134 :  42 57 ( 24)
 2. Břeclav B 22 17 0 5  96 :  39 51 ( 18)
 3. Veselí B 22 17 0 5  97 :  44 51 ( 18)
 4. Rohatec  22 15 0 7  86 :  53 45 ( 12)
 5. Hustopeče  22 12 1 9  82 :  53 37 (  4)
 6. Bzenec  22 12 1 9  91 :  80 37 (  4)
 7. Dubňany  22 10 0 12  71 :  81 30 ( -3)
 8. Mutěnice  22 9 1 12  68 :  75 28 ( -5)
 9. Lanžhot  22 8 1 13  65 : 113 25 ( -8)
10. Ratíškovice  22 7 1 14  44 :  86 22 (-11)
11. Svatobořice-Mistřín  22 2 3 17  31 : 105 9 (-24)
12. Vel.Bílovice  22 0 0 22  14 : 108 0 (-33)