Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Drnovice vyhrály v Tišnově, Mikulov v Jevišovicích, Lanžhot v Ratíškovicích

31. 10. 2010

1.A třída skupina A
Slavoj Podivín - FC Soběšice 2:1 (1:0); Očenášek, Švestka K. - Vacula
RAFK Rajhrad - FC Čebín 3:0 (1:0); Kalvoda 2, Kouřil
FC Slovan Brno - FC Veverská Bítýška 4:0 (2:0); Havel 2, Nevěděl 2
Fotbal Jevišovice - FC Pálava Mikulov 1:2 (0:0); Stuchlík - Gojč, Pekárek
Sokol Dobšice - SK Šlapanice 1:1 (0:0); Záruba - Šimek
SK Líšeň B - FC Miroslav 1:1 (0:1); Drábek - Lajcman
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - SK Vojkovice 4:0 (1:0); Holík, Mašek, Šilinger, Černý
1. Slavoj Podivín 12 7 5 0 25 : 12 26
2. FC Pálava Mikulov 12 7 4 1 20 : 8 25
3. FC Slovan Brno 12 7 3 2 18 : 13 24
4. FC Miroslav 12 6 4 2 21 : 8 22
5. Sokol Dobšice 12 6 3 3 18 : 10 21
6. RAFK Rajhrad 12 6 3 3 23 : 19 21
7. FC Čebín 12 5 3 4 13 : 14 18
8. SK Líšeň B 12 4 4 4 16 : 16 16
9. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 12 4 2 6 18 : 15 14
10. FC Soběšice 12 3 4 5 9 : 13 13
11. SK Vojkovice 12 3 1 8 20 : 27 10
12. SK Šlapanice 12 3 1 8 9 : 23 10
13. Fotbal Jevišovice 12 2 3 7 13 : 20 9
14. FC Veverská Bítýška 12 1 0 11 10 : 35 3

1.A třída skupina B
SK Mogul Vacenovice - MSK Břeclav B 0:0 
SK Slavkov u Brna - Slavoj Velké Pavlovice 1:2 (1:1); Žižlavský - Balcárek, Šabata; ČK: Láznický (Slavkov)
FK Baník Ratíškovice - Sokol Lanžhot 0:2 (0:0); Hakala, Darmovzal 
FC Kyjov 1919 - Sokol Bořetice 3:2 (1:1); Přikryl 2, Spáčil - Kubánek, Machala
Dražovice - Sokol Tvrdonice 3:1 (3:0); Pelc, Rychlík, Vlach - Fabičovič; ČK: Uher (Tvrdonice)
Sokol Kostice - Slavoj Rohatec 0:1 (0:1); Mikeska; ČK: Herák (Kostice) 
FK Mutěnice - FC Bučovice 4:1 (2:1); Koštuřík 2, Holešínský, Robek - Štrublík
1. Slavoj Velké Pavlovice 12 10 0 2 28 : 8 30
2. FC Kyjov 1919 12 9 2 1 32 : 13 29
3. FK Mutěnice 12 9 1 2 33 : 10 28
4. Sokol Bořetice 12 7 0 5 23 : 20 21
5. SK Slavkov u Brna 12 5 2 5 21 : 21 17
6. Sokol Lanžhot 12 5 1 6 18 : 27 16
7. SK Mogul Vacenovice 12 4 3 5 18 : 16 15
8. Slavoj Rohatec 12 4 3 5 11 : 13 15
9. FK Baník Ratíškovice 12 4 2 6 10 : 17 14
10. Dražovice 12 4 2 6 14 : 22 14
11. Sokol Tvrdonice 12 4 2 6 14 : 22 14
12. MSK Břeclav B 12 3 3 6 15 : 20 12
13. FC Bučovice 12 2 3 7 12 : 22 9
14. Sokol Kostice 12 1 2 9 10 : 28 5

1.B třída skupina A
FC Medlánky - Slovan Ivanovice na Hané 3:0 (1:0); Fryc, Sehnal, Škaroupka
FC Svratka Brno - Sokol Bořitov 4:1 (0:1); Doubrava 2, Pospíšil Ondřej, vlastní - Richtr
FK APOS Blansko B - Framoz Rousínov B 1:3 (0:1); Gross - Lukeštík, Pupp, Radil
Ochoz u Brna - Sokol Bohdalice 0:0 
Černá Hora - FC Olešnice 1:0 (1:0); Mareš
AFK Tišnov - FK Drnovice 0:1 (0:0); Fobér
FK Kunštát - FK SK Bosonohy 3:3 (2:0); Španiel 2, Šmerda - Havlík, Koplík, Krejčí
1. FK Drnovice 12 8 4 0 21 : 5 28
2. AFK Tišnov 12 8 1 3 18 : 7 25
3. FC Medlánky 12 6 2 4 19 : 13 20
4. Slovan Ivanovice na Hané 12 6 2 4 13 : 12 20
5. Sokol Bořitov 12 6 2 4 18 : 20 20
6. FK SK Bosonohy 12 6 1 5 22 : 19 19
7. Sokol Bohdalice 12 5 2 5 19 : 14 17
8. FC Svratka Brno 12 5 2 5 22 : 20 17
9. Framoz Rousínov B 12 4 3 5 18 : 16 15
10. FK Kunštát 12 3 5 4 12 : 17 14
11. FK APOS Blansko B 12 4 2 6 18 : 24 14
12. Ochoz u Brna 12 3 2 7 15 : 31 11
13. FC Olešnice 12 2 2 8 8 : 16 8
14. Černá Hora 12 2 2 8 11 : 20 8

1.B třída skupina B
SK Tuřany - Družstevník Práče 1:2 (1:2); Heřmanský J. - Chovanec, Kosec
SK Křenovice - SK Sokol Jaroslavice 3:1 (0:0); Rozkopal 2, Dufek - Glazer
SK Moravská Slavia Brno - Tatran Šatov 2:1 (2:0); Hrázský, Viktora - Štorek
MFK Modřice - Čechie Zastávka 0:1 (0:1); Rousek
A.S.A. ES Únanov - SK Žebětín 1:3 (0:1); Čapoun - Havelka 2, Čechura
Sokol Višňové - SK Újezd u Brna 2:1 (1:0); Adámek 2 - Chalupa; ČK: Kůra (Višňové)
SK Měnín - Šaratice 1:2 (1:1); Krška - Buchta, Smetana
1. Šaratice 12 8 3 1 34 : 13 27
2. SK Křenovice 12 8 3 1 31 : 15 27
3. Čechie Zastávka 12 7 3 2 24 : 14 24
4. SK Moravská Slavia Brno 12 6 2 4 24 : 18 20
5. A.S.A. ES Únanov 12 6 2 4 20 : 15 20
6. SK Žebětín 12 5 4 3 22 : 16 19
7. Družstevník Práče 12 5 1 6 17 : 23 16
8. SK Měnín 12 4 2 6 26 : 27 14
9. SK Újezd u Brna 12 4 2 6 15 : 22 14
10. SK Tuřany 12 4 1 7 18 : 18 13
11. Tatran Šatov 12 3 4 5 12 : 16 13
12. SK Sokol Jaroslavice 12 3 3 6 18 : 27 12
13. MFK Modřice 12 2 3 7 16 : 27 9
14. Sokol Višňové 12 2 1 9 9 : 35 7

1.B třída skupina C
SK Žarošice - Moravan Lednice
Velké Bílovice - Baník Mikulčice 1:1 (0:1); Oslzlý - Zábranský
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - FC Hustopeče 2:2 (1:0); Vaněk 2 - Kahalíř 2
Družstevník Starý Poddvorov - FC Veselí n.Moravou 2:1 (1:1); Bařina, Homola - Hrbek
Sokol Kněždub - Sokol Lanžhot B 3:1 (1:1); Grabec, Hlahůlek, Sasín - Mihál
Agro Milotice - Rakvice 1932 0:1 (0:1); Ruber
FK Baník Dubňany - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (1:1); Šimek, Štos - Bílek
1. Rakvice 1932 12 8 2 2 19 : 12 26
2. Sokol Hroznová Lhota 12 7 3 2 26 : 8 24
3. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 12 7 2 3 25 : 15 23
4. Moravan Lednice 11 7 1 3 27 : 15 22
5. FK Baník Dubňany 12 5 4 3 25 : 19 19
6. Sokol Kněždub 12 5 3 4 20 : 16 18
7. Družstevník Starý Poddvorov 12 5 3 4 21 : 18 18
8. SK Žarošice 11 4 4 3 19 : 15 16
9. FC Veselí n.Moravou 12 4 3 5 17 : 18 15
10. FC Hustopeče 12 3 5 4 15 : 12 14
11. Velké Bílovice 12 4 2 6 16 : 21 14
12. Baník Mikulčice 12 2 5 5 8 : 15 11
13. Agro Milotice 12 1 2 9 6 : 28 5
14. Sokol Lanžhot B 12 1 1 10 11 : 43 4