1.A a 1.B třídy: Drnovice vysoko prohrály, Šaratice nestačily na Újezd, Podivín vysoko přehrál Jevišovice
1.A třída skupina A
RAFK Rajhrad - SK Líšeň B 2:1 (0:0); Horváth, Sedláček - Macko
SK Vojkovice - FC Miroslav 2:2 (1:0); Lejska, Valnoha - Rohlík, Suchánek
FC Slovan Brno - Sokol Dobšice 0:2 (0:0); Stehlík P., Syrový
Slavoj Podivín - Fotbal Jevišovice 4:0 (3:0); Švestka K. 3, Očenášek
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - FC Soběšice
FC Čebín - SK Šlapanice 2:2 (1:2); Dvořák, Neudecker - Kočí 2
FC Veverská Bítýška - FC Pálava Mikulov 2:0 (1:0); Karásek, Schottenberger
1. Slavoj Podivín 19 11 6 2 39 : 19 39
2. RAFK Rajhrad 19 10 5 4 43 : 31 35
3. FC Slovan Brno 19 10 4 5 30 : 18 34
4. Sokol Dobšice 19 9 6 4 28 : 16 33
5. FC Pálava Mikulov 19 9 5 5 28 : 17 32
6. FC Miroslav 19 8 6 5 28 : 18 30
7. FC Čebín 19 8 5 6 24 : 24 29
8. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 18 8 3 7 30 : 27 27
9. SK Líšeň B 19 6 5 8 26 : 28 23
10. SK Šlapanice 19 6 2 11 19 : 30 20
11. SK Vojkovice 19 5 4 10 28 : 35 19
12. Fotbal Jevišovice 19 5 4 10 20 : 29 19
13. FC Soběšice 18 5 4 9 14 : 27 19
14. FC Veverská Bítýška 19 2 1 16 19 : 57 7
1.A třída skupina B
SK Slavkov u Brna - Dražovice 3:0 (1:0); Chlup, Kopunec, Strnad
FK Mutěnice - FC Kyjov 1919 6:1 (3:1); Holešínský 2, Koštuřík 2, Hlava, Malůšek - Spáčil; ČK: Červinek (Kyjov)
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Velké Pavlovice nedohráno; ve 30. minutě ukončeno kvůli napadení rozhodčího domácím hráčem T.Kotáskem (za stavu 0:2)
MSK Břeclav B - Sokol Bořetice 1:1 (0:0); Šagát - Machala
FC Bučovice - Sokol Tvrdonice 1:2 (1:0); Zapletal - Dujsík, Menšík
SK Mogul Vacenovice - Sokol Kostice 3:0 (0:0); Chvátal, Grufík J., vlastní
Sokol Lanžhot - Slavoj Rohatec 3:0 (0:0); Gál, Mečiar, Venglovič
1. FK Mutěnice 19 14 3 2 56 : 14 45
2. FC Kyjov 1919 19 12 4 3 46 : 24 40
3. Slavoj Velké Pavlovice 18 12 2 4 35 : 18 38
4. SK Slavkov u Brna 19 9 4 6 34 : 29 31
5. Sokol Bořetice 19 9 3 7 37 : 28 30
6. Sokol Lanžhot 19 8 3 8 36 : 35 27
7. Sokol Tvrdonice 19 7 4 8 21 : 29 25
8. FC Bučovice 19 7 3 9 27 : 29 24
9. MSK Břeclav B 19 6 5 8 21 : 27 23
10. SK Mogul Vacenovice 19 6 4 9 25 : 25 22
11. FK Baník Ratíškovice 18 6 4 8 19 : 24 22
12. Dražovice 19 6 2 11 19 : 39 20
13. Slavoj Rohatec 19 4 4 11 15 : 31 16
14. Sokol Kostice 19 2 3 14 14 : 53 9
1.B třída skupina A
FC Medlánky - Ochoz u Brna 0:1 (0:0); Trávníček
Sokol Bořitov - FC Olešnice 6:1 (2:0); Richtr 4, Klicpera, Koláček - Kalej
FK APOS Blansko B - Černá Hora
FC Svratka Brno - FK Kunštát 1:2 (1:0); Kašík I. - Mihola, Truhlář
Framoz Rousínov B - Sokol Bohdalice 2:1 (1:1); Barták, Chubirka - Tilšer
FK Drnovice - FK SK Bosonohy 0:3 (0:2); Havlík, Hačka, Koplík
AFK Tišnov - Slovan Ivanovice na Hané 0:0
1. AFK Tišnov 19 11 3 5 29 : 14 36
2. FK Drnovice 19 9 7 3 22 : 13 34
3. Sokol Bohdalice 19 10 2 7 36 : 22 32
4. Sokol Bořitov 19 9 4 6 33 : 31 31
5. FK SK Bosonohy 19 9 3 7 36 : 27 30
6. FK Kunštát 19 7 8 4 21 : 20 29
7. FC Medlánky 18 8 2 8 28 : 21 26
8. FC Svratka Brno 19 7 4 8 32 : 33 25
9. Slovan Ivanovice na Hané 19 7 4 8 20 : 27 25
10. FK APOS Blansko B 18 7 3 8 28 : 32 24
11. Ochoz u Brna 19 6 5 8 20 : 36 23
12. Framoz Rousínov B 19 5 6 8 22 : 24 21
13. Černá Hora 17 3 5 9 16 : 26 14
14. FC Olešnice 19 3 4 12 13 : 30 13
1.B třída skupina B
SK Sokol Jaroslavice - Družstevník Práče 1:0 (1:0); Juhaňák
Čechie Zastávka - SK Žebětín 2:5 (2:4)
SK Moravská Slavia Brno - SK Měnín 2:1 (0:0); Pauzr, Černý - Aujezdský
SK Křenovice - A.S.A. ES Únanov 4:2 (3:1); Dvořák 2, Baják, Rozkopal - Bárta, Stuchlík
Sokol Višňové - SK Tuřany
MFK Modřice - Tatran Šatov 0:0
SK Újezd u Brna - Šaratice 1:0 (1:0); Horáček; ČK: Jedlička (Šaratice)
1. Šaratice 19 13 3 3 49 : 18 42
2. SK Křenovice 19 11 5 3 42 : 26 38
3. SK Moravská Slavia Brno 19 10 4 5 44 : 28 34
4. Čechie Zastávka 19 9 4 6 33 : 29 31
5. A.S.A. ES Únanov 19 8 4 7 33 : 25 28
6. SK Újezd u Brna 19 8 4 7 25 : 28 28
7. SK Žebětín 19 6 7 6 34 : 31 25
8. Družstevník Práče 19 8 1 10 27 : 42 25
9. SK Měnín 19 7 3 9 47 : 39 24
10. SK Tuřany 18 7 3 8 29 : 25 24
11. Tatran Šatov 19 6 6 7 25 : 23 24
12. MFK Modřice 19 5 5 9 25 : 37 20
13. SK Sokol Jaroslavice 19 5 3 11 23 : 42 18
14. Sokol Višňové 18 2 2 14 13 : 56 8
1.B třída skupina C
Sokol Lanžhot B - Moravan Lednice 0:4 (0:3); vlastní, Hílek, Pospiš, Wolgemuth; ČK: Říha (Lanžhot)
FC Hustopeče - Baník Mikulčice 1:1 (0:0); Konečný - Hromek
Družstevník Starý Poddvorov - SK Žarošice 0:3 (0:2); Matula, Sněhota, Strmiska
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - FK Baník Dubňany 0:0
Sokol Kněždub - Rakvice 1932 3:1 (2:1); Bíla, Grabec D., Grabec R. - Kadlec
FC Veselí nad Moravou - Sokol Hroznová Lhota 2:0 (1:0); Pyclík, Řičica; ČK: Jung (Hroznová Lhota)
Agro Milotice - Velké Bílovice 1:0 (1:0); Hofr
1. Moravan Lednice 19 11 4 4 43 : 21 37
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 19 10 5 4 38 : 21 35
3. Sokol Kněždub 18 9 4 5 32 : 22 31
4. Rakvice 1932 19 9 4 6 29 : 27 31
5. FC Veselí nad Moravou 19 9 3 7 33 : 26 30
6. SK Žarošice 19 8 5 6 40 : 27 29
7. Sokol Hroznová Lhota 18 8 4 6 27 : 18 28
8. FK Baník Dubňany 19 7 7 5 34 : 28 28
9. Družstevník Starý Poddvorov 18 8 4 6 31 : 27 28
10. FC Hustopeče 19 5 8 6 25 : 23 23
11. Baník Mikulčice 19 4 8 7 18 : 26 20
12. Velké Bílovice 19 5 4 10 21 : 31 19
13. Agro Milotice 19 5 2 12 16 : 39 17
14. Sokol Lanžhot B 18 1 2 15 14 : 65 5