Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Kyjov vyhrál v Ratíškovicích, Hrušovany deklasovaly Dobšice, Bořitov hrál bez branek s Drnovicemi

16. 5. 2011

1.A třída skupina A
Slavoj Podivín - SK Šlapanice 2:1 (1:1); Martečík 2 - Kočí
FC Slovan Brno - FC Pálava Mikulov 4:1 (3:1); Havel 2, Nevěděl, Prchlý - Čech
RAFK Rajhrad - Fotbal Jevišovice 1:1 (0:1); Kalvoda - Makovička
SK Líšeň B - FC Soběšice 4:1 (2:0); Kubaský, Lazar, Prokeš, Sádlík - Hudák
FC Čebín - SK Vojkovice 0:2 (0:2); Komínek, Vacek
FC Veverská Bítýška - FC Miroslav 1:3 (0:1)
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - Sokol Dobšice 6:0 (4:0); Mašek 2, Černý 2, Adamov, Kůra
Tabulka
1. Slavoj Podivín 21 13 6 2 43 : 20 45
2. RAFK Rajhrad 21 11 6 4 46 : 32 39
3. FC Slovan Brno 21 11 4 6 35 : 21 37
4. FC Miroslav 21 10 6 5 33 : 19 36
5. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 21 10 4 7 40 : 29 34
6. Sokol Dobšice 21 9 6 6 28 : 24 33
7. FC Pálava Mikulov 21 9 5 7 29 : 23 32
8. FC Čebín 21 8 5 8 24 : 28 29
9. SK Líšeň B 21 7 6 8 31 : 30 27
10. SK Vojkovice 21 7 4 10 32 : 35 25
11. SK Šlapanice 21 7 2 12 26 : 32 23
12. Fotbal Jevišovice 21 6 5 10 23 : 31 23
13. FC Soběšice 21 5 4 12 16 : 36 19
14. FC Veverská Bítýška 21 2 1 18 20 : 66 7

1.A třída skupina B
FK Mutěnice - Sokol Tvrdonice 3:0 (1:0); Malůšek, Němčický, Trávník
SK Slavkov u Brna - Sokol Bořetice 4:1 (1:0); Kopunec 3, Strnad - Novotný; ČK: Machala (Bořetice)
FK Baník Ratíškovice - FC Kyjov 1919 1:2 (0:1); Brezina - Kučera 2
MSK Břeclav B - Sokol Lanžhot 1:1 (0:1); Kirschner - Zlámal
SK Mogul Vacenovice - Dražovice 1:1 (1:1); Grufík J. - Svoboda
Sokol Kostice - Slavoj Velké Pavlovice 0:2 (0:2); Vašek 2, ČK: Mráz (Kostice)
FC Bučovice - Slavoj Rohatec 0:0
Tabulka
1. FK Mutěnice 21 15 4 2 61 : 16 49
2. FC Kyjov 1919 21 14 4 3 52 : 26 46
3. Slavoj Velké Pavlovice 21 14 3 4 40 : 18 45
4. SK Slavkov u Brna 21 11 4 6 41 : 32 37
5. Sokol Bořetice 21 9 4 8 39 : 33 31
6. Sokol Lanžhot 21 8 5 8 37 : 36 29
7. MSK Břeclav B 21 7 6 8 24 : 29 27
8. FC Bučovice 21 7 5 9 28 : 30 26
9. FK Baník Ratíškovice 21 7 4 10 22 : 29 25
10. Sokol Tvrdonice 21 7 4 10 23 : 35 25
11. SK Mogul Vacenovice 21 6 5 10 27 : 30 23
12. Dražovice 21 6 4 11 22 : 42 22
13. Slavoj Rohatec 21 4 5 12 16 : 33 17
14. Sokol Kostice 21 2 3 16 14 : 57 9

1.B třída skupina A
FK APOS Blansko B - Sokol Bohdalice 1:1 (1:0); Juránek - Tilšer
FC Medlánky - FC Olešnice 4:0 (1:0); Kučera 2, Johaník, Sehnal
FC Svratka Brno - Ochoz u Brna 2:1 (1:1); Navrátil, Svoboda - Klemensevič
Framoz Rousínov B - FK SK Bosonohy 1:3 (1:1); Kadlčák - Drábek, Havlík, Koplík
FK Kunštát - Slovan Ivanovice na Hané 1:0 (0:0); Zámek
Sokol Bořitov - FK Drnovice 0:0
AFK Tišnov - Černá Hora 1:1 (1:0); Panovský - Honsnejman
Tabulka
1. AFK Tišnov 21 11 5 5 30 : 15 38
2. FK Drnovice 21 10 8 3 27 : 14 38
3. Sokol Bohdalice 21 11 3 7 39 : 24 36
4. Sokol Bořitov 21 10 5 6 39 : 32 35
5. FK SK Bosonohy 21 10 3 8 40 : 34 33
6. FK Kunštát 21 8 9 4 22 : 20 33
7. FC Medlánky 21 9 2 10 35 : 29 29
8. FC Svratka Brno 21 8 4 9 36 : 37 28
9. FK APOS Blansko B 21 7 5 9 30 : 39 26
10. Ochoz u Brna 21 7 5 9 26 : 38 26
11. Slovan Ivanovice na Hané 21 7 4 10 21 : 33 25
12. Framoz Rousínov B 21 6 6 9 26 : 27 24
13. Černá Hora 21 5 7 9 27 : 32 22
14. FC Olešnice 21 3 4 14 13 : 37 13

1.B třída skupina B
SK Moravská Slavia Brno - Družstevník Práče 1:0 (0:0); Krejčí
SK Sokol Jaroslavice - Čechie Zastávka 3:1 (0:0); Juhaňák Luděk, Juhaňák Lukáš, Rybanský - Kadlčík
SK Křenovice - SK Měnín odloženo na 25. května
MFK Modřice - SK Tuřany 3:1 (1:1); Burian, Goiš Patrik, Pastva - Kříž
SK Újezd u Brna - SK Žebětín
Sokol Višňové - Šaratice
A.S.A. ES Únanov - Tatran Šatov 1:2 (0:2); Kohůt - Barták 2
Tabulka
1. Šaratice 20 14 3 3 51 : 18 45
2. SK Křenovice 20 12 5 3 44 : 26 41
3. SK Moravská Slavia Brno 21 11 4 6 45 : 30 37
4. Čechie Zastávka 21 9 5 7 35 : 33 32
5. A.S.A. ES Únanov 21 8 4 9 35 : 29 28
6. Tatran Šatov 21 7 7 7 28 : 25 28
7. SK Újezd u Brna 20 8 4 8 25 : 29 28
8. Družstevník Práče 21 9 1 11 28 : 43 28
9. SK Měnín 20 8 3 9 50 : 41 27
10. SK Žebětín 20 6 8 6 35 : 32 26
11. MFK Modřice 21 7 5 9 30 : 39 26
12. SK Tuřany 21 7 4 10 31 : 31 25
13. SK Sokol Jaroslavice 21 6 4 11 27 : 44 22
14. Sokol Višňové 20 2 3 15 16 : 60 9

1.B třída skupina C
SK Žarošice - Rakvice 1932 4:2 (1:1); Frýbort 2, Matula, Žaroský - Protivínský, Ráztočný
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Baník Mikulčice 2:1 (0:1); Cícha, Peřina - Blaha
FC Hustopeče - Moravan Lednice 1:3 (0:1); Stehlík - Hílek 2, Ševčík
Družstevník Starý Poddvorov - Velké Bílovice 2:1 (1:1); Homola, Koutný - Osička
Sokol Kněždub - FK Baník Dubňany 1:4 (0:3); Káčerek - Šalša 2, Albert, Lim
FC Veselí nad Moravou - Sokol Lanžhot B 6:0 (2:0); Hrbek 2, Sládeček 2, Pyclík, Řičica
Agro Milotice - Sokol Hroznová Lhota 5:1 (1:0); Šťastný 2, Antoš, Habáň, Hofr - Náhlík
Tabulka
1. Moravan Lednice 21 13 4 4 48 : 23 43
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 21 12 5 4 43 : 22 41
3. Družstevník Starý Poddvorov 21 11 4 6 38 : 28 37
4. SK Žarošice 21 10 5 6 45 : 29 35
5. Rakvice 1932 21 10 4 7 34 : 31 34
6. FC Veselí nad Moravou 21 10 3 8 40 : 28 33
7. FK Baník Dubňany 21 8 7 6 38 : 31 31
8. Sokol Kněždub 21 9 4 8 33 : 30 31
9. Sokol Hroznová Lhota 20 8 5 7 30 : 25 29
10. FC Hustopeče 21 5 9 7 28 : 28 24
11. Agro Milotice 21 7 2 12 22 : 40 23
12. Baník Mikulčice 21 4 8 9 19 : 29 20
13. Velké Bílovice 21 5 4 12 22 : 36 19
14. Sokol Lanžhot B 20 1 2 17 14 : 74 5