Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Milotice poprvé vyhrály, Tišnov odvezl všechny body z Bosonoh, Kyjov remizoval v Tvrdonicích

25. 10. 2010

1.A třída skupina A
FC Soběšice - Fotbal Jevišovice 1:0 (0:0); Hudák
FC Pálava Mikulov - Sokol Dobšice 2:0 (1:0); Gojč, Matheus
FC Miroslav - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 2:1 (2:1); Lajcman, Rohlík - Mašek
SK Vojkovice - RAFK Rajhrad 1:3 (0:2); Houdek - Polák 2, Neuhybel
SK Šlapanice - SK Líšeň B 1:0 (0:0); Kočí
FC Čebín - FC Slovan Brno 0:0 
FC Veverská Bítýška - Slavoj Podivín 2:3 (1:1); Koláčný 2 - Martečík, Švestka Martin, Čapka
1. Slavoj Podivín 11 6 5 0 23 : 11 23
2. FC Pálava Mikulov 11 6 4 1 18 : 7 22
3. FC Miroslav 11 6 3 2 20 : 7 21
4. FC Slovan Brno 11 6 3 2 14 : 13 21
5. Sokol Dobšice 11 6 2 3 17 : 9 20
6. FC Čebín 11 5 3 3 13 : 11 18
7. RAFK Rajhrad 11 5 3 3 20 : 19 18
8. SK Líšeň B 11 4 3 4 15 : 15 15
9. FC Soběšice 11 3 4 4 8 : 11 13
10. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 11 3 2 6 14 : 15 11
11. SK Vojkovice 11 3 1 7 20 : 23 10
12. Fotbal Jevišovice 11 2 3 6 12 : 18 9
13. SK Šlapanice 11 3 0 8 8 : 22 9
14. FC Veverská Bítýška 11 1 0 10 10 : 31 3

1.A třída skupina B
MSK Břeclav B - FK Mutěnice 3:2 (2:0)
Sokol Tvrdonice - FC Kyjov 1919 2:2 (1:2); Dujsík, Polášek - Randa, Spáčil
Sokol Bořetice - Sokol Kostice 4:1 (0:1); Kadlec, Machala, Petrásek David, Šmíd - Tomek; ČK: Hrnčíř (Kostice)
Slavoj Velké Pavlovice - Dražovice 4:0 (2:0); Šabata 2, Jilka, Konečný
FC Bučovice - SK Slavkov u Brna 2:0 (1:0); Machálek 2
Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 0:1 (0:0); Voříšek
Sokol Lanžhot - SK Mogul Vacenovice 1:0 (1:0); Kovář
1. Slavoj Velké Pavlovice 11 9 0 2 26 : 7 27
2. FC Kyjov 1919 11 8 2 1 29 : 11 26
3. FK Mutěnice 11 8 1 2 29 : 9 25
4. Sokol Bořetice 11 7 0 4 21 : 17 21
5. SK Slavkov u Brna 11 5 2 4 20 : 19 17
6. SK Mogul Vacenovice 11 4 2 5 18 : 16 14
7. FK Baník Ratíškovice 11 4 2 5 10 : 15 14
8. Sokol Tvrdonice 11 4 2 5 13 : 19 14
9. Sokol Lanžhot 11 4 1 6 16 : 27 13
10. Slavoj Rohatec 11 3 3 5 10 : 13 12
11. MSK Břeclav B 11 3 2 6 15 : 20 11
12. Dražovice 11 3 2 6 11 : 21 11
13. FC Bučovice 11 2 3 6 11 : 18 9
14. Sokol Kostice 11 1 2 8 10 : 27 5

1.B třída skupina A
Sokol Bohdalice - Černá Hora 1:0 (0:0); Podaný
FK SK Bosonohy - AFK Tišnov 0:2 (0:1); Zeman, Koloc
Framoz Rousínov B - FC Medlánky 2:1 (1:0); Pupp 2 - vlastní
FK Drnovice - FC Svratka Brno 2:2 (1:0); Jakeš, Jelínek - Hrouzek, Putna
Slovan Ivanovice na Hané - Ochoz u Brna 1:2 (0:1); Szeliga - Šváb, Řičica
FC Olešnice - FK Kunštát 0:1 (0:0); Šmerda
Sokol Bořitov - FK APOS Blansko B 2:2 (0:2); Šmerda 2 - Beneš, Gross
1. FK Drnovice 11 7 4 0 20 : 5 25
2. AFK Tišnov 11 8 1 2 18 : 6 25
3. Slovan Ivanovice na Hané 11 6 2 3 13 : 9 20
4. Sokol Bořitov 11 6 2 3 17 : 16 20
5. FK SK Bosonohy 11 6 0 5 19 : 16 18
6. FC Medlánky 10 5 2 3 16 : 11 17
7. Sokol Bohdalice 11 5 1 5 19 : 14 16
8. FC Svratka Brno 11 4 2 5 18 : 19 14
9. FK APOS Blansko B 11 4 2 5 17 : 21 14
10. FK Kunštát 11 3 4 4 9 : 14 13
11. Framoz Rousínov B 11 3 3 5 15 : 15 12
12. Ochoz u Brna 11 3 1 7 15 : 31 10
13. FC Olešnice 10 1 2 7 6 : 15 5
14. Černá Hora 11 1 2 8 10 : 20 5

1.B třída skupina B
Čechie Zastávka - SK Křenovice 0:3 (0:1); Baják, Benda, Rozkopal
Šaratice - SK Tuřany 2:1 (0:0); Bukáček, Kováč - Smetana
SK Žebětín - MFK Modřice 3:2 (1:1); Žvanut, vlastní, Červený - Chalupa, Šidlo
Družstevník Práče - A.S.A. ES Únanov 0:3 (0:1); Čapoun 3; ČK: Vlk (Únanov)
SK Sokol Jaroslavice - Sokol Višňové 2:0 (1:0); Juhaňák, Opatřil
Tatran Šatov - SK Měnín 2:2 (1:1); Kříž, Štorek - Hlůšek, Vykouřil
SK Újezd u Brna - SK Moravská Slavia Brno 3:1 (1:1); Chalupa, Horáček, Poláček - Ferko
1. Šaratice 11 7 3 1 32 : 12 24
2. SK Křenovice 11 7 3 1 28 : 14 24
3. Čechie Zastávka 11 6 3 2 23 : 14 21
4. A.S.A. ES Únanov 11 6 2 3 19 : 12 20
5. SK Moravská Slavia Brno 11 5 2 4 22 : 17 17
6. SK Žebětín 11 4 4 3 19 : 15 16
7. SK Měnín 11 4 2 5 25 : 25 14
8. SK Újezd u Brna 11 4 2 5 14 : 20 14
9. SK Tuřany 11 4 1 6 17 : 16 13
10. Tatran Šatov 11 3 4 4 11 : 14 13
11. Družstevník Práče 11 4 1 6 15 : 22 13
12. SK Sokol Jaroslavice 11 3 3 5 17 : 24 12
13. MFK Modřice 11 2 3 6 16 : 26 9
14. Sokol Višňové 11 1 1 9 7 : 34 4

1.B třída skupina C
Sokol Lanžhot B - Družstevník Starý Poddvorov 1:4 (0:2); Michalec - Bařina, Homola, Veselý, Vránek
Rakvice 1932 - Velké Bílovice 3:2 (2:0); Kalouda, Kříž, Ruber - Mádl, Oslzlý
Baník Mikulčice - FK Baník Dubňany 1:1 (1:1)
Sokol Hroznová Lhota - SK Žarošice 1:1 (0:1); Podolan - Poláček
FC Hustopeče - Agro Milotice 0:1 (0:0); Roudný
FC Veselí n.Moravou - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 1:2 (0:1); Šebesta - Peřina, Štefánek
Moravan Lednice - Sokol Kněždub 2:2 (1:2); Fóbl, Markovič - Grabec David 2
1. Sokol Hroznová Lhota 11 7 3 1 25 : 6 24
2. Rakvice 1932 11 7 2 2 18 : 12 23
3. Moravan Lednice 11 7 1 3 27 : 15 22
4. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 11 7 1 3 23 : 13 22
5. FK Baník Dubňany 11 4 4 3 23 : 18 16
6. SK Žarošice 11 4 4 3 19 : 15 16
7. Družstevník Starý Poddvorov 11 4 3 4 19 : 17 15
8. Sokol Kněždub 11 4 3 4 17 : 15 15
9. FC Veselí n.Moravou 11 4 3 4 16 : 16 15
10. FC Hustopeče 11 3 4 4 13 : 10 13
11. Velké Bílovice 11 4 1 6 15 : 20 13
12. Baník Mikulčice 11 2 4 5 7 : 14 10
13. Agro Milotice 11 1 2 8 6 : 27 5
14. Sokol Lanžhot B 11 1 1 9 10 : 40 4