Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Mutěnice remizovaly v Kosticích, Vojkovice vyhrály ve Šlapanicích, Milotice odvezly všechny body z Dubňan

25. 4. 2011

1.A třída skupina A
FC Soběšice - FC Miroslav 1:0 (0:0); Látal
Fotbal Jevišovice - FC Veverská Bítýška 3:0 (2:0); Drozd, Rožnovský, Stuchlík
FC Pálava Mikulov - FC Čebín 0:2
SK Šlapanice - SK Vojkovice 0:1 (0:1); Kvarda
SK Líšeň B - FC Slovan Brno 1:0 (1:0); Daněček
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - RAFK Rajhrad 2:2 (1:0); Šilinger, Černý - Janošek, Kalvoda
Sokol Dobšice - Slavoj Podivín 0:0
1. Slavoj Podivín 18 10 6 2 35 : 19 36
2. FC Slovan Brno 18 10 4 4 30 : 16 34
3. FC Pálava Mikulov 17 9 5 3 28 : 13 32
4. RAFK Rajhrad 18 9 5 4 41 : 30 32
5. Sokol Dobšice 18 8 6 4 26 : 16 30
6. FC Miroslav 18 8 5 5 26 : 16 29
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 18 8 3 7 30 : 27 27
8. FC Čebín 17 7 4 6 20 : 22 25
9. SK Líšeň B 18 6 5 7 25 : 26 23
10. Fotbal Jevišovice 18 5 4 9 20 : 25 19
11. SK Šlapanice 18 6 1 11 17 : 28 19
12. FC Soběšice 18 5 4 9 14 : 27 19
13. SK Vojkovice 18 5 3 10 26 : 33 18
14. FC Veverská Bítýška 18 1 1 16 17 : 57 4

1.A třída skupina B
FK Baník Ratíškovice - SK Mogul Vacenovice 1:1 (0:0); Koplík L. - Grufík; ČK: Macek (Ratíškovice)
FC Kyjov 1919 - SK Slavkov u Brna 1:1 (0:0); Randa - Strnad
Slavoj Velké Pavlovice - Slavoj Rohatec 3:2 (2:1); Vašek 2, Presl - Mikéska, Sloboda
Sokol Tvrdonice - MSK Břeclav B 0:1 (0:1); Prajka
Sokol Bořetice - Sokol Lanžhot 2:2 (1:1); Krška, Machala - Mečiar, Žaloudek; ČK: Hakala (Lanžhot)
Dražovice - FC Bučovice 0:1 (0:0); Mikulášek
Sokol Kostice - FK Mutěnice 1:1 (0:0); Král - Válek
1. FK Mutěnice 18 13 3 2 50 : 13 42
2. FC Kyjov 1919 18 12 4 2 45 : 18 40
3. Slavoj Velké Pavlovice 18 12 2 4 35 : 18 38
4. Sokol Bořetice 18 9 2 7 36 : 27 29
5. SK Slavkov u Brna 18 8 4 6 31 : 29 28
6. FC Bučovice 18 7 3 8 26 : 27 24
7. Sokol Lanžhot 18 7 3 8 33 : 35 24
8. FK Baník Ratíškovice 18 6 4 8 19 : 24 22
9. MSK Břeclav B 18 6 4 8 20 : 26 22
10. Sokol Tvrdonice 18 6 4 8 19 : 28 22
11. Dražovice 18 6 2 10 19 : 36 20
12. SK Mogul Vacenovice 18 5 4 9 22 : 25 19
13. Slavoj Rohatec 18 4 4 10 15 : 28 16
14. Sokol Kostice 18 2 3 13 14 : 50 9

1.B třída skupina A
Sokol Bohdalice - Sokol Bořitov 4:1 (2:0); Kolečkář, Prachař, Tilšer, Usnul - vlastní
FK Kunštát - FK APOS Blansko B 2:0 (1:0); Zámek, Španěl
Slovan Ivanovice na Hané - FK SK Bosonohy 2:2 (1:1); Šimeček, Škarabela - Havlík, Messiah
Černá Hora - FC Medlánky
FC Olešnice - FK Drnovice 0:1 (0:1); Jelínek
Ochoz u Brna - Framoz Rousínov B 1:0 (1:0); Mlejnek; ČK: Klemensevič (Ochoz)
AFK Tišnov - FC Svratka Brno 3:1 (2:1); Koloc, Seifert, Zeman - Hrouzek
1. AFK Tišnov 18 11 2 5 29 : 14 35
2. FK Drnovice 18 9 7 2 22 : 10 34
3. Sokol Bohdalice 18 10 2 6 35 : 20 32
4. Sokol Bořitov 18 8 4 6 27 : 30 28
5. FK SK Bosonohy 18 8 3 7 33 : 27 27
6. FC Medlánky 17 8 2 7 28 : 20 26
7. FK Kunštát 18 6 8 4 19 : 19 26
8. FC Svratka Brno 18 7 4 7 31 : 31 25
9. FK APOS Blansko B 18 7 3 8 28 : 32 24
10. Slovan Ivanovice na Hané 18 7 3 8 20 : 27 24
11. Ochoz u Brna 18 5 5 8 19 : 36 20
12. Framoz Rousínov B 18 4 6 8 20 : 23 18
13. Černá Hora 17 3 5 9 16 : 26 14
14. FC Olešnice 18 3 4 11 12 : 24 13

1.B třída skupina B
SK Tuřany - SK Moravská Slavia Brno 4:3 (2:2); Fila 2, Smetana 2 - Krejčí, Viktora, Černý
Tatran Šatov - SK Žebětín 1:1 (1:1); Barták - Havelka
Šaratice - SK Sokol Jaroslavice 4:0 (3:0); Kováč 3, Juračka
Družstevník Práče - Čechie Zastávka 2:1 (2:1); Gregor, Mašek - Kadlčík
MFK Modřice - SK Křenovice 1:0 (0:0); Goiš
A.S.A. ES Únanov - Sokol Višňové 2:2 (2:1); Vlk, Čapoun - Buchta, Kolner
SK Měnín - SK Újezd u Brna 4:0 (2:0); Aujezdský, Horák, Schmid, Vykouřil; ČK: Lacko (Měnín)
1. Šaratice 18 13 3 2 49 : 17 42
2. SK Křenovice 18 10 5 3 38 : 24 35
3. SK Moravská Slavia Brno 18 9 4 5 42 : 27 31
4. Čechie Zastávka 18 9 4 5 31 : 24 31
5. A.S.A. ES Únanov 18 8 4 6 31 : 21 28
6. SK Újezd u Brna 18 7 4 7 24 : 28 25
7. Družstevník Práče 18 8 1 9 27 : 41 25
8. SK Měnín 18 7 3 8 46 : 37 24
9. SK Tuřany 18 7 3 8 29 : 25 24
10. Tatran Šatov 18 6 5 7 25 : 23 23
11. SK Žebětín 18 5 7 6 29 : 29 22
12. MFK Modřice 18 5 4 9 25 : 37 19
13. SK Sokol Jaroslavice 18 4 3 11 22 : 42 15
14. Sokol Višňové 18 2 2 14 13 : 56 8

1.B třída skupina C
Rakvice 1932 - Moravan Lednice 1:1 (0:0); Vajbar - Dvořáček
FK Baník Dubňany - Agro Milotice 1:3 (0:2); Kalfař - Kundrata Ivo 2, Hofr; ČK: Kos (Dubňany)
SK Žarošice - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem
Baník Mikulčice - FC Veselí nad Moravou 1:4 (1:0); Bureš - Polách 2, Sládeček, Šafář
Velké Bílovice - FC Hustopeče 0:0 
Sokol Kněždub - Družstevník Starý Poddvorov
Sokol Hroznová Lhota - Sokol Lanžhot B utkání bylo ukončeno v 78. minutě za stavu 2:1 kvůli silnému dešti
1. Moravan Lednice 18 10 4 4 39 : 21 34
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 17 9 4 4 34 : 19 31
3. Rakvice 1932 18 9 4 5 28 : 24 31
4. Sokol Hroznová Lhota 17 8 4 5 27 : 16 28
5. Sokol Kněždub 17 8 4 5 29 : 21 28
6. Družstevník Starý Poddvorov 17 8 4 5 31 : 24 28
7. FK Baník Dubňany 18 7 6 5 34 : 28 27
8. FC Veselí nad Moravou 18 8 3 7 31 : 26 27
9. SK Žarošice 17 7 5 5 35 : 23 26
10. FC Hustopeče 18 5 7 6 24 : 22 22
11. Baník Mikulčice 18 4 7 7 17 : 25 19
12. Velké Bílovice 18 5 4 9 21 : 30 19
13. Agro Milotice 18 4 2 12 15 : 39 14
14. Sokol Lanžhot B 17 1 2 14 14 : 61 5