1.A a 1.B třídy: Podivín drtivě vyhrál v Čebíně, Ratíškovice odvezly body z Bořetic, Blatnice jen remizovala v Lanžhotě
1.A třída skupina A
FC Soběšice - FC Veverská Bítýška 0:3 (0:1); Kupský, Michna, Valeš
FC Miroslav - RAFK Rajhrad 2:4 (1:0); Rohlík 2 - Haňka, Horváth, Kouřil, Polák
SK Vojkovice - FC Slovan Brno 2:3 (0:2); Poláček, vlastní - Havel 2, Nevěděl
Fotbal Jevišovice - Sokol Dobšice 3:0 (2:0); Drozd, Rožnovský, Veselý
FC Pálava Mikulov - SK Líšeň B 3:3 (2:2); Minařík, Pukančík, Čech - Daněček, Knap, Čoupek
SK Šlapanice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 5:0 (2:0); Kočí 3, Kahoun, Kokeš
FC Čebín - Slavoj Podivín 0:5 (0:1); Očenášek 2, Švestka Karel, Švestka Martin, Čapka; ČK: Šíp (Čebín)
Tabulka
1. Slavoj Podivín 24 14 8 2 49 : 21 50
2. FC Slovan Brno 24 13 4 7 42 : 27 43
3. RAFK Rajhrad 23 12 6 5 51 : 36 42
4. FC Miroslav 24 11 7 6 38 : 25 40
5. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 24 11 5 8 44 : 35 38
6. FC Pálava Mikulov 24 10 6 8 35 : 31 36
7. Sokol Dobšice 23 10 6 7 31 : 29 36
8. SK Líšeň B 24 8 7 9 39 : 37 31
9. FC Čebín 24 8 7 9 26 : 35 31
10. SK Vojkovice 24 8 5 11 38 : 39 29
11. Fotbal Jevišovice 24 7 6 11 27 : 34 27
12. SK Šlapanice 23 8 2 13 32 : 34 26
13. FC Soběšice 23 5 5 13 16 : 39 20
14. FC Veverská Bítýška 24 3 2 19 25 : 71 11
Odečty: Hrušovany přijdou o šest bodů, Soběšice o tři.
1.A třída skupina B
Sokol Tvrdonice - Sokol Kostice 3:0 (1:0); Dujsík 2, Sirotka
MSK Břeclav B - SK Slavkov u Brna 1:2 (1:0); Nevídal - Chlup, Lysák
Slavoj Velké Pavlovice - FC Bučovice 4:1 (0:0); Vašek 2, Jambor, Presl - Bill
Sokol Bořetice - FK Baník Ratíškovice 2:3 (2:1); Machala, Petrásek - Kopl, Možíš, Voříšek
Dražovice - FC Kyjov 1919 2:0 (2:0); Karger, Svoboda
Sokol Lanžhot - FK Mutěnice 1:1 (0:1); Hrnčiar - Koštuřík; ČK: Hakala (Lanžhot)
Slavoj Rohatec - SK Mogul Vacenovice 2:3 (1:3); Rosypálek, Tomšej Vít - Sladký 2, Vacenovský
Tabulka
1. FK Mutěnice 24 17 5 2 66 : 18 56
2. FC Kyjov 1919 24 16 4 4 62 : 29 52
3. Slavoj Velké Pavlovice 24 15 4 5 45 : 25 49
4. SK Slavkov u Brna 24 14 4 6 47 : 35 46
5. Sokol Lanžhot 24 9 6 9 39 : 38 33
6. Sokol Bořetice 23 9 4 10 42 : 39 31
7. Sokol Tvrdonice 24 8 6 10 30 : 39 30
8. FK Baník Ratíškovice 24 8 5 11 28 : 35 29
9. MSK Břeclav B 23 7 7 9 26 : 32 28
10. Dražovice 24 8 4 12 28 : 47 28
11. SK Mogul Vacenovice 23 7 6 10 33 : 35 27
12. FC Bučovice 23 7 5 11 29 : 35 26
13. Slavoj Rohatec 24 4 5 15 20 : 40 17
14. Sokol Kostice 24 3 3 18 18 : 66 12
Odečty: Ratíškovicím budou odečteny 3 body.
1.B třída skupina A
Sokol Bohdalice - FK Kunštát 1:2 (1:2); Kolečkář - Zámek, Řehoř
FK SK Bosonohy - FC Svratka Brno 1:0 (0:0); Havlík
FK Drnovice - FK APOS Blansko B 2:1 (0:1); Jakeš, Slezák - Sedláček
Slovan Ivanovice na Hané - Framoz Rousínov B 1:0 (1:0); Škarabela
Sokol Bořitov - FC Medlánky 2:1 (1:0); Ostrý, Šmerda - Johaník
FC Olešnice - AFK Tišnov 0:2 (0:0); Chlup, Vít Radek
Ochoz u Brna - Černá Hora 0:0
Tabulka
1. AFK Tišnov 24 13 6 5 36 : 16 45
2. Sokol Bořitov 24 13 5 6 48 : 38 44
3. FK SK Bosonohy 24 13 3 8 48 : 36 42
4. FK Drnovice 24 11 8 5 31 : 20 41
5. Sokol Bohdalice 24 12 3 9 43 : 29 39
6. FK Kunštát 24 10 9 5 27 : 25 39
7. FC Medlánky 24 10 2 12 39 : 34 32
8. FC Svratka Brno 24 9 4 11 40 : 41 31
9. Černá Hora 24 7 8 9 33 : 33 29
10. Ochoz u Brna 24 7 7 10 27 : 41 28
11. Slovan Ivanovice na Hané 24 8 4 12 24 : 38 28
12. Framoz Rousínov B 24 7 6 11 32 : 34 27
13. FK APOS Blansko B 24 7 5 12 32 : 46 26
14. FC Olešnice 24 4 4 16 14 : 43 16
1.B třída skupina B
Čechie Zastávka - Sokol Višňové 5:0 (3:0); Bohuslav, Paseka, Pospíšil, Rousek, Ustohal; ČK: Císař - Buchta
SK Žebětín - SK Křenovice 1:2 (1:1); Čechura - Benda, Ledvina
Šaratice - A.S.A. ES Únanov 5:0 (4:0); vlastní 2, Buchta, Galia, Juračka
Družstevník Práče - MFK Modřice 1:1 (0:0); Zímek - Chalupa
SK Měnín - SK Tuřany 1:6 (0:2); Aujezdský - Smetana 4, Niederle 2
Tatran Šatov - SK Újezd u Brna 0:0
SK Sokol Jaroslavice - SK Moravská Slavia Brno 3:1 (2:1); Juhaňák Lukáš 2, Procházka - Hrázský
Tabulka
1. Šaratice 24 16 3 5 62 : 26 51
2. SK Křenovice 24 14 5 5 54 : 34 47
3. SK Moravská Slavia Brno 24 11 6 7 49 : 36 39
4. Čechie Zastávka 24 10 7 7 43 : 36 37
5. Družstevník Práče 24 11 2 11 34 : 45 35
6. A.S.A. ES Únanov 24 10 4 10 39 : 35 34
7. SK Újezd u Brna 24 9 6 9 29 : 32 33
8. Tatran Šatov 24 8 8 8 33 : 29 32
9. SK Tuřany 24 9 4 11 41 : 34 31
10. MFK Modřice 24 8 7 9 36 : 42 31
11. SK Žebětín 24 7 9 8 39 : 37 30
12. SK Měnín 24 8 4 12 55 : 58 28
13. SK Sokol Jaroslavice 24 8 4 12 32 : 51 28
14. Sokol Višňové 24 3 3 18 21 : 72 12
1.B třída skupina C
Rakvice 1932 - FC Hustopeče 5:0 (4:0); Ráztočný 3, Puc, Vajbar
Sokol Lanžhot B - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 2:2 (1:1); Uher, Říha - Vaněk 2
Baník Mikulčice - SK Žarošice 2:3 (1:2); Krejčiřík, Vyrubalík - Krotilík, Matula, Sněhota
Moravan Lednice - Družstevník Starý Poddvorov 1:0 (0:0); Ševčík
Sokol Hroznová Lhota - Sokol Kněždub 1:2 (1:1); Slovák - Chromeček, Grabec
FC Veselí nad Moravou - Agro Milotice 2:0 (1:0); Tomeček, Řičica
Velké Bílovice - FK Baník Dubňany 1:2 (1:1); vlastní - Šalša, Štos; ČK: Bilík (Dubňany)
Tabulka
1. Moravan Lednice 24 15 4 5 57 : 26 49
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 24 13 6 5 47 : 31 45
3. SK Žarošice 24 12 5 7 53 : 33 41
4. Rakvice 1932 24 12 5 7 41 : 31 41
5. FK Baník Dubňany 24 10 8 6 42 : 33 38
6. FC Veselí nad Moravou 24 11 4 9 44 : 32 37
7. Družstevník Starý Poddvorov 24 11 4 9 39 : 34 37
8. Sokol Kněždub 24 11 4 9 39 : 35 37
9. Sokol Hroznová Lhota 24 10 5 9 36 : 29 35
10. Agro Milotice 24 9 2 13 29 : 45 29
11. FC Hustopeče 24 6 10 8 33 : 36 28
12. Baník Mikulčice 24 5 8 11 26 : 36 23
13. Velké Bílovice 24 6 4 14 26 : 43 22
14. Sokol Lanžhot B 24 1 3 20 18 : 86 6