Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.A a 1.B třídy: Podivín poprvé prohrál, ztratily také Šaratice, Lanžhot nasázel v Kosticích sedm branek

14. 11. 2010

1.A třída skupina A
SK Líšeň B - SK Vojkovice 0:2 (0:0); Fajgl, Vacek
FC Soběšice - FC Pálava Mikulov 1:2 (1:1); Kozel - Pokorný, Vaculík
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - FC Čebín 3:1 (1:0); Mašek 3 - Šebesta
FC Slovan Brno - Slavoj Podivín 3:1 (2:1); Havel 2, Machát - Očenášek
RAFK Rajhrad - FC Veverská Bítýška 6:3 (3:3); Kouřil 4, Horváth, Polák - Dvořáček, Schottenberger, Trubiroha
Fotbal Jevišovice - SK Šlapanice 1:0 (0:0); Drozd
Sokol Dobšice - FC Miroslav 1:2 (0:1); Zajíc - Krula, Svoboda; ČK: Kredatus (Dobšice)
1. FC Pálava Mikulov 14 9 4 1 26 : 9 31
2. Slavoj Podivín 14 8 5 1 27 : 15 29
3. RAFK Rajhrad 14 8 3 3 34 : 24 27
4. FC Slovan Brno 14 8 3 3 21 : 15 27
5. FC Miroslav 14 7 4 3 24 : 12 25
6. Sokol Dobšice 14 7 3 4 22 : 13 24
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 14 6 2 6 24 : 17 20
8. FC Čebín 14 5 3 6 15 : 20 18
9. SK Líšeň B 14 4 5 5 17 : 19 17
10. SK Vojkovice 14 4 2 8 23 : 28 14
11. FC Soběšice 14 3 4 7 10 : 19 13
12. SK Šlapanice 14 4 1 9 12 : 24 13
13. Fotbal Jevišovice 14 3 3 8 14 : 23 12
14. FC Veverská Bítýška 14 1 0 13 15 : 46 3

1.A třída skupina B
Slavoj Velké Pavlovice - Sokol Tvrdonice 0:0 
FK Baník Ratíškovice - MSK Břeclav B 0:0 
FK Mutěnice - SK Slavkov u Brna 4:0 (1:0); Koštuřík, Malůšek, Trávník, Vydařilý
FC Kyjov 1919 - Slavoj Rohatec 5:0 (1:0); Kučera 3, Přikryl 2
Dražovice - Sokol Bořetice 2:1 (0:1); Svoboda, Valehrach - Ferreira; ČK: Černý (Bořetice)
Sokol Kostice - Sokol Lanžhot 1:7 (0:4); Hrnčíř - Darmovzal 4, Gál 2, Diviš
SK Mogul Vacenovice - FC Bučovice 0:1 (0:0); Machálek; ČK: Cvingráf (Bučovice)
1. FC Kyjov 1919 14 11 2 1 40 : 13 35
2. FK Mutěnice 14 10 2 2 38 : 11 32
3. Slavoj Velké Pavlovice 14 10 2 2 30 : 10 32
4. Sokol Bořetice 14 8 0 6 31 : 23 24
5. Sokol Lanžhot 14 6 1 7 25 : 29 19
6. FK Baník Ratíškovice 14 5 3 6 15 : 17 18
7. SK Slavkov u Brna 14 5 3 6 22 : 26 18
8. Dražovice 14 5 2 7 17 : 30 17
9. Sokol Tvrdonice 14 4 4 6 16 : 24 16
10. SK Mogul Vacenovice 14 4 3 7 18 : 20 15
11. FC Bučovice 14 4 3 7 16 : 22 15
12. Slavoj Rohatec 14 4 3 7 11 : 21 15
13. MSK Břeclav B 14 3 4 7 15 : 25 13
14. Sokol Kostice 14 2 2 10 12 : 35 8

1.B třída skupina A
FK Kunštát - FK Drnovice 0:0 
FC Svratka Brno - Framoz Rousínov B 0:0 
Slovan Ivanovice na Hané - Sokol Bohdalice 2:4 (1:1); Černý 2 - Kopřiva, Kummer, Pánek, vlastní
FK APOS Blansko B - FC Medlánky 0:2 (0:1); Fridrich, Janderka
Ochoz u Brna - FC Olešnice 1:1 (0:1); Mlejnek - Daniel
Černá Hora - FK SK Bosonohy 1:4 (1:2); Čepa - Koplík 2, Drábek, Messiah
AFK Tišnov - Sokol Bořitov 2:3 (0:2); Flamich, Seifert - Richtr 2, Včelař
1. FK Drnovice 14 8 5 1 21 : 7 29
2. AFK Tišnov 14 8 2 4 21 : 11 26
3. Sokol Bořitov 14 7 3 4 22 : 23 24
4. FK SK Bosonohy 14 7 2 5 26 : 20 23
5. FC Medlánky 14 7 2 5 22 : 16 23
6. Slovan Ivanovice na Hané 14 7 2 5 17 : 17 23
7. FC Svratka Brno 14 6 3 5 23 : 20 21
8. Sokol Bohdalice 14 6 2 6 24 : 18 20
9. FK Kunštát 14 4 6 4 14 : 17 18
10. FK APOS Blansko B 14 5 2 7 21 : 27 17
11. Framoz Rousínov B 14 4 4 6 18 : 17 16
12. Ochoz u Brna 14 3 4 7 17 : 33 13
13. FC Olešnice 14 2 4 8 10 : 18 10
14. Černá Hora 14 2 3 9 12 : 24 9

1.B třída skupina B
SK Křenovice - SK Újezd u Brna 2:2 (0:0); Procházka, Svoboda - Horáček, Polášek
SK Tuřany - SK Žebětín 3:1 (2:0); Smetana 2, vlastní - Krejčí
Tatran Šatov - Šaratice 3:2 (0:0); Samaš 2, Halkoci - Kováč, Smetana
SK Měnín - Družstevník Práče 7:1 (3:1); Hlušek, Horák, Lacko, Prchal, Srnec, Vykouřil, vlastní - Koudela
A.S.A. ES Únanov - Čechie Zastávka 5:0 (3:0); Stuchlík 2, Vlk David, Vlk Michal, Zika
Sokol Višňové - SK Moravská Slavia Brno 0:4 (0:2); Pauzr 2, Veselovský, Černý
MFK Modřice - SK Sokol Jaroslavice 1:4 (1:2); Hemerka - Zifčák 4
1. Šaratice 14 9 3 2 39 : 16 30
2. SK Křenovice 14 8 4 2 33 : 21 28
3. Čechie Zastávka 14 8 3 3 26 : 19 27
4. SK Moravská Slavia Brno 14 8 2 4 33 : 18 26
5. A.S.A. ES Únanov 14 7 2 5 25 : 17 23
6. SK Žebětín 14 5 5 4 25 : 21 20
7. Družstevník Práče 14 6 1 7 21 : 32 19
8. SK Újezd u Brna 14 5 3 6 21 : 24 18
9. SK Měnín 14 5 2 7 35 : 31 17
10. SK Tuřany 14 5 2 7 23 : 21 17
11. Tatran Šatov 14 4 4 6 15 : 21 16
12. SK Sokol Jaroslavice 14 4 3 7 22 : 29 15
13. MFK Modřice 14 3 3 8 18 : 31 12
14. Sokol Višňové 14 2 1 11 9 : 44 7

1.B třída skupina C
Rakvice 1932 - Baník Mikulčice 1:3 (0:2); Kadlec - Urbánek L., Urbánek T., Zábranský
SK Žarošice - Sokol Lanžhot B 7:0 (2:0); Frýbort 3, Chromý 2, Poláček, Vrána
Družstevník Starý Poddvorov - FC Hustopeče 4:1 (0:1); Homola 2, Bařina, Zavadil - Šťastný; ČK: Blažek (Starý Poddvorov)
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Agro Milotice 3:0 (1:0); Vaněk D. 2, Vaněk K.
Sokol Kněždub - FC Veselí n.Moravou 2:0 (1:0); Chromeček, Durna
Velké Bílovice - Sokol Hroznová Lhota 0:0 
FK Baník Dubňany - Moravan Lednice 3:2 (2:1); Pochylý, Šalša, Štos - Fóbl, Holešínský
1. Sokol Hroznová Lhota 14 8 4 2 27 : 8 28
2. Rakvice 1932 14 8 3 3 22 : 17 27
3. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 14 8 2 4 30 : 18 26
4. Moravan Lednice 14 7 3 4 31 : 20 24
5. Sokol Kněždub 14 7 3 4 24 : 17 24
6. SK Žarošice 14 6 5 3 30 : 17 23
7. FK Baník Dubňany 14 6 5 3 29 : 22 23
8. Družstevník Starý Poddvorov 14 6 3 5 26 : 22 21
9. FC Hustopeče 14 4 5 5 19 : 17 17
10. FC Veselí n.Moravou 14 4 3 7 18 : 22 15
11. Baník Mikulčice 14 3 6 5 13 : 18 15
12. Velké Bílovice 14 4 3 7 16 : 22 15
13. Agro Milotice 14 2 2 10 9 : 33 8
14. Sokol Lanžhot B 14 1 1 12 12 : 53 4