1.A a 1.B třídy: Rosice B utnuly neporazitelnost Cvrčovic, Tasovice B nasázely osm branek, Kostice sedm
1.A třída skupina A
FC Slovan Brno - FC Pálava Mikulov 3:1 (2:1); Machát, Nevěděl, Prchlý - Lukášek
Fotbal Jevišovice - Šaratice 0:4 (0:0); Kovač 3, Smetana
FC Čebín - SK Líšeň B 1:3 (1:3); Mokošák - Walla 2, Šudoma
Sokol Bořitov - SK Šlapanice 2:2 (1:2); Bezděk, Šmerda - Kamenický, Kočí
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - FK SK Bosonohy 3:3 (0:3); Kůra, Pešek, Procházka - Havlík, Koplík, Polák
Sokol Dobšice - SK Vojkovice 2:2 (1:2); Kolman, Stehlík P. - Kvarda, Ryšánek
FC Miroslav - SK Slavkov u Brna 0:1 (0:1); Kopunec, ČK: Záviška (Miroslav)
Tabulka
1. Šaratice 12 6 4 2 29 : 14 22
2. FK SK Bosonohy 12 6 4 2 29 : 23 22
3. SK Vojkovice 12 6 3 3 22 : 14 21
4. Sokol Dobšice 12 5 5 2 32 : 21 20
5. SK Líšeň B 12 6 2 4 25 : 21 20
6. SK Slavkov u Brna 12 6 1 5 26 : 22 19
7. Sokol Bořitov 12 4 5 3 26 : 25 17
8. SK Šlapanice 12 4 4 4 20 : 17 16
9. FC Slovan Brno 12 3 5 4 24 : 26 14
10. FC Miroslav 12 4 2 6 14 : 18 14
11. Fotbal Jevišovice 12 4 2 6 15 : 21 14
12. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 12 4 1 7 21 : 31 13
13. FC Čebín 12 3 3 6 12 : 19 12
14. FC Pálava Mikulov 12 2 1 9 11 : 34 7
1.A třída skupina B
FK Baník Ratíškovice - Kordárna Velká nad Veličkou 2:0 (1:0); Ňorek, Holeček
MSK Břeclav B - Rakvice 1932 3:0 (0:0); Kratochvíl 2, Chromeček
Sokol Lanžhot - FC Bučovice 4:0 (3:0); Darmovzal 2, Malár, Žaloudek
Slavoj Velké Pavlovice - Slavoj Rohatec 0:4 (0:0); Schenel 2, Konštanda, Sloboda
FK Mutěnice - Dražovice 3:2 (1:0); Koštuřík, Kupčík, Válek - Pelc, Svoboda
SK Mogul Vacenovice - Sokol Tvrdonice 1:0 (1:0); Příkaský
Sokol Bořetice - Moravan Lednice 3:1 (0:1); Šustr, Novotný, Dunka - Fóbl
Tabulka
1. FK Mutěnice 12 8 2 2 34 : 13 26
2. MSK Břeclav B 12 7 3 2 30 : 16 24
3. Sokol Lanžhot 12 5 6 1 25 : 10 21
4. Slavoj Velké Pavlovice 12 6 1 5 17 : 20 19
5. FK Baník Ratíškovice 12 5 3 4 23 : 18 18
6. Slavoj Rohatec 12 5 3 4 23 : 18 18
7. Dražovice 12 5 2 5 22 : 21 17
8. Moravan Lednice 12 5 2 5 18 : 18 17
9. FC Bučovice 12 5 1 6 15 : 22 16
10. Kordárna Velká nad Veličkou 12 4 2 6 14 : 16 14
11. Sokol Bořetice 12 4 2 6 25 : 30 14
12. Sokol Tvrdonice 12 3 3 6 18 : 22 12
13. Rakvice 1932 12 3 2 7 19 : 30 11
14. SK Mogul Vacenovice 12 2 2 8 5 : 34 8
1.B třída skupina A
Tatran Kohoutovice - FK Kunštát 2:1 (1:0); Božek, Cvingráf - Boček
Sokol Bohdalice - Sokol Švábenice 3:3 (1:2); Kolečkář 2, Pacula - Hladký Jan, Hladký Lukáš, Kapoun
FC Medlánky - Slovan Ivanovice na Hané 1:0 (0:0); Kučera
FK Drnovice - Černá Hora 2:1 (0:1); Novotný, Pytela - Čepa
Ochoz u Brna - FC Svratka Brno 4:0 (1:0); Mlejnek 2, Hussin, Trávníček; ČK: Doubrava (Svratka)
FC Veverská Bítýška - AFK Tišnov 2:3 (0:2); Kupský, Valeš - Leifer, Matůš, Vít
Sokol Lipovec - Framoz Rousínov B 0:1 (0:1); Skokan, ˇK: Skokan (Rousínov)
Tabulka
1. Sokol Bohdalice 12 8 3 1 38 : 24 27
2. Tatran Kohoutovice 12 8 1 3 31 : 18 25
3. FK Kunštát 12 7 2 3 25 : 15 23
4. AFK Tišnov 12 7 2 3 20 : 16 23
5. FC Medlánky 12 5 4 3 23 : 18 19
6. Slovan Ivanovice na Hané 12 5 2 5 23 : 23 17
7. Černá Hora 12 5 1 6 20 : 20 16
8. Ochoz u Brna 12 4 3 5 19 : 19 15
9. Framoz Rousínov B 12 4 2 6 12 : 16 14
10. Sokol Švábenice 12 3 4 5 25 : 19 13
11. FK Drnovice 12 3 3 6 14 : 27 12
12. FC Svratka Brno 12 4 0 8 16 : 32 12
13. Sokol Lipovec 12 3 2 7 23 : 28 11
14. FC Veverská Bítýška 12 3 1 8 19 : 33 10
1.B třída skupina B
Čechie Zastávka - FC Soběšice 1:3 (0:1)
Horní Kounice - SK Žebětín 0:3 (0:3); Kouřil, Reitoral, Ryšánek
MFK Modřice - SK Tuřany 1:4 (0:2)
A.S.A. ES Únanov - Sokol Tasovice B 1:8 (1:3); Štancl - Čop 5, Dítě Lukáš, Dítě Petr, Fortelný
SK Sokol Jaroslavice - SK Moravská Slavia Brno 0:2 (0:1); Ferko, vlastní
FC Slovan Rosice B - Dynamo Cvrčovice 3:1 (1:0); Buriánek, Havlásek, Urbánek - Chadzidis; ČK: Komínek (Cvrčovice)
Družstevník Práče - Tatran Šatov 0:3 (0:1); Koza, Křištál, Kříž
Tabulka
1. Dynamo Cvrčovice 12 9 2 1 29 : 16 29
2. FC Slovan Rosice B 12 9 0 3 37 : 20 27
3. Sokol Tasovice B 12 8 2 2 30 : 13 26
4. SK Tuřany 12 6 2 4 28 : 20 20
5. SK Žebětín 12 6 1 5 23 : 23 19
6. Tatran Šatov 12 5 3 4 25 : 22 18
7. Horní Kounice 12 6 0 6 25 : 25 18
8. FC Soběšice 12 6 0 6 25 : 31 18
9. SK Moravská Slavia Brno 12 5 2 5 21 : 19 17
10. MFK Modřice 12 4 4 4 20 : 16 16
11. Čechie Zastávka 12 4 1 7 22 : 26 13
12. Družstevník Práče 12 3 1 8 12 : 23 10
13. SK Sokol Jaroslavice 12 2 1 9 13 : 30 7
14. A.S.A. ES Únanov 12 1 1 10 17 : 43 4
1.B třída skupina C
SK Žarošice - SK Újezd u Brna 1:0 (1:0); Přikryl
Agro Milotice - SK Křenovice 2:3 (1:0); Habáň, Kundrata - Baják 2, Ledvina
Sokol Kněždub - Sokol Hroznová Lhota 2:2 (0:1); Lukáš 2 - Fera, Náhlík
Sokol Kostice - Spartak Svatobořice-Mistřín 7:0 (5:0); Sirotka 3, Požgay 2, Riška, Řezáč; ČK: Tureček - Koch
FK Baník Dubňany - FC Hustopeče 5:0 (1:0); Baťa 3, Pochylý, Štos; ČK: Konečný (Hustopeče)
FC Veselí nad Moravou - FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 1:0 (1:0); Hrbek; ČK: Tomeček (Veselí)
Družstevník Starý Poddvorov - SK Slatina 2:1 (1:0); Cupal, Homola - Vojtíšek
Tabulka
1. FK Baník Dubňany 12 7 2 3 25 : 11 23
2. SK Žarošice 12 7 1 4 38 : 17 22
3. SK Křenovice 12 7 1 4 25 : 18 22
4. FC Hustopeče 12 5 5 2 23 : 24 20
5. Agro Milotice 12 5 3 4 19 : 17 18
6. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 12 5 2 5 13 : 17 17
7. Spartak Svatobořice-Mistřín 12 5 2 5 20 : 25 17
8. Družstevník Starý Poddvorov 12 5 2 5 19 : 25 17
9. FC Veselí nad Moravou 12 5 1 6 22 : 22 16
10. Sokol Kněždub 12 3 6 3 21 : 19 15
11. SK Újezd u Brna 12 4 1 7 12 : 12 13
12. SK Slatina 12 3 4 5 12 : 17 13
13. Sokol Kostice 12 3 4 5 23 : 34 13
14. Sokol Hroznová Lhota 12 2 2 8 14 : 28 8