1.A a 1.B třídy: Únanov porazil Šaratice, Mutěnice deklasovaly Lanžhot, Lednice prohrála ve Starém Poddvorově
1.A třída skupina A
Slavoj Podivín - FC Čebín 1:1 (0:1); Švestka K. - Blahák
RAFK Rajhrad - FC Miroslav 0:4 (0:1); Svoboda, Chlad J., Rohlík, Lajcman
FC Slovan Brno - SK Vojkovice 3:2 (1:1); Havel 3 - Fajgl, Fiala
FC Veverská Bítýška - FC Soběšice 1:2 (1:2); Bednář - Kozel, Látal
Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - SK Šlapanice 2:0 (1:0); Juřica, Mašek
SK Líšeň B - FC Pálava Mikulov 1:2 (0:1); Matoušek - Vaculík, Valenta
Sokol Dobšice - Fotbal Jevišovice 2:1 (2:0); Šuba 2 - Svoboda
1. Slavoj Podivín 10 5 5 0 20 : 9 20
2. Sokol Dobšice 10 6 2 2 17 : 7 20
3. FC Slovan Brno 10 6 2 2 14 : 13 20
4. FC Pálava Mikulov 10 5 4 1 16 : 7 19
5. FC Miroslav 10 5 3 2 18 : 6 18
6. FC Čebín 10 5 2 3 13 : 11 17
7. SK Líšeň B 10 4 3 3 15 : 14 15
8. RAFK Rajhrad 10 4 3 3 17 : 18 15
9. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 10 3 2 5 13 : 13 11
10. SK Vojkovice 10 3 1 6 19 : 20 10
11. FC Soběšice 10 2 4 4 7 : 11 10
12. Fotbal Jevišovice 10 2 3 5 12 : 17 9
13. SK Šlapanice 10 2 0 8 7 : 22 6
14. FC Veverská Bítýška 10 1 0 9 8 : 28 3
1.A třída skupina B
FK Baník Ratíškovice - Sokol Bořetice 1:0 (0:0); Koplík M.
SK Slavkov u Brna - MSK Břeclav B 2:1 (1:0); Holásek, vlastní - Nevídal
FC Kyjov 1919 - Dražovice 3:0 (1:0); Maniatis,Randa,Kroutilík
Sokol Kostice - Sokol Tvrdonice 0:2 (0:2); Kouřílek, Salajka
FK Mutěnice - Sokol Lanžhot 5:0 (3:0); Koštuřík 4, Kopčil; ČK: Trávník (Mutěnice)
SK Mogul Vacenovice - Slavoj Rohatec 2:0 (1:0); Příkazský, Snášel; ČK: Korbel (Rohatec)
FC Bučovice - Slavoj Velké Pavlovice 0:3 (0:1); Šabata 2, Všianský
1. FK Mutěnice 10 8 1 1 27 : 6 25
2. FC Kyjov 1919 10 8 1 1 27 : 9 25
3. Slavoj Velké Pavlovice 10 8 0 2 22 : 7 24
4. Sokol Bořetice 10 6 0 4 17 : 16 18
5. SK Slavkov u Brna 10 5 2 3 20 : 17 17
6. SK Mogul Vacenovice 10 4 2 4 18 : 15 14
7. Sokol Tvrdonice 10 4 1 5 11 : 17 13
8. Slavoj Rohatec 10 3 3 4 10 : 12 12
9. Dražovice 10 3 2 5 11 : 17 11
10. FK Baník Ratíškovice 10 3 2 5 9 : 15 11
11. Sokol Lanžhot 10 3 1 6 15 : 27 10
12. MSK Břeclav B 10 2 2 6 12 : 18 8
13. FC Bučovice 10 1 3 6 9 : 18 6
14. Sokol Kostice 10 1 2 7 9 : 23 5
1.B třída skupina A
FC Medlánky - Sokol Bořitov 3:1 (2:1); Blahoudek, Fryc, vlastní - Novotný
FK APOS Blansko B - FK Drnovice 0:1 (0:1); Kroutilík
FC Svratka Brno - FK SK Bosonohy 0:2 (0:2); Koplík, Štěpánek
Framoz Rousínov B - Slovan Ivanovice na Hané 1:1 (0:0); Kupčík - Šimeček
FK Kunštát - Sokol Bohdalice 1:0 (0:0); Novotný
AFK Tišnov - FC Olešnice 0:0
Černá Hora - Ochoz u Brna 1:2 (1:1); Panovský - Sapák, Telíšek
1. FK Drnovice 10 7 3 0 18 : 3 24
2. AFK Tišnov 10 7 1 2 16 : 6 22
3. Slovan Ivanovice na Hané 10 6 2 2 12 : 7 20
4. Sokol Bořitov 10 6 1 3 15 : 14 19
5. FK SK Bosonohy 10 6 0 4 19 : 14 18
6. FC Medlánky 9 5 2 2 15 : 9 17
7. Sokol Bohdalice 10 4 1 5 18 : 14 13
8. FC Svratka Brno 10 4 1 5 16 : 17 13
9. FK APOS Blansko B 10 4 1 5 15 : 19 13
10. FK Kunštát 10 2 4 4 8 : 14 10
11. Framoz Rousínov B 10 2 3 5 13 : 14 9
12. Ochoz u Brna 10 2 1 7 13 : 30 7
13. FC Olešnice 9 1 2 6 6 : 14 5
14. Černá Hora 10 1 2 7 10 : 19 5
1.B třída skupina B
Sokol Višňové - Čechie Zastávka 1:4 (0:2); Caha - Maňásek 2, Ustohal 2
SK Křenovice - SK Žebětín 4:2 (0:0); Rozkopal 2, Baják, Ledvina - Havelka, Čechura
SK Tuřany - SK Měnín 2:3 (2:1); Kříž, Niederle - Aujeský 2, Vykouřil
SK Moravská Slavia Brno - SK Sokol Jaroslavice 2:0 (0:0); Hrázský, Jabůrek
MFK Modřice - Družstevník Práče 1:1 (0:0); Dofek - Bernát
SK Újezd u Brna - Tatran Šatov 2:0 (1:0); Tumanyan, Řeřicha
A.S.A. ES Únanov - Šaratice 1:0 (0:0); Kučera
1. Šaratice 10 6 3 1 30 : 11 21
2. Čechie Zastávka 10 6 3 1 23 : 11 21
3. SK Křenovice 10 6 3 1 25 : 14 21
4. SK Moravská Slavia Brno 10 5 2 3 21 : 14 17
5. A.S.A. ES Únanov 10 5 2 3 16 : 12 17
6. SK Žebětín 10 3 4 3 16 : 13 13
7. SK Tuřany 10 4 1 5 16 : 14 13
8. SK Měnín 10 4 1 5 23 : 23 13
9. Družstevník Práče 10 4 1 5 15 : 19 13
10. Tatran Šatov 10 3 3 4 9 : 12 12
11. SK Újezd u Brna 10 3 2 5 11 : 19 11
12. SK Sokol Jaroslavice 10 2 3 5 15 : 24 9
13. MFK Modřice 10 2 3 5 14 : 23 9
14. Sokol Višňové 10 1 1 8 7 : 32 4
1.B třída skupina C
SK Žarošice - Baník Mikulčice
FC Hustopeče - Rakvice 1932 0:1 (0:1); Kříž
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Sokol Lanžhot B 4:1 (3:0); Peřina 2, Ondroušek, Vaněk - Létal
Družstevník Starý Poddvorov - Moravan Lednice 3:2 (0:1); Bařina, Homola, Novák - Fóbl, Pospiš
Sokol Kněždub - Sokol Hroznová Lhota 0:0; ČK: Durna - Bíla
Agro Milotice - FC Veselí n.Moravou 1:4 (1:1)
FK Baník Dubňany - Velké Bílovice 6:2 (3:1); Šalša 2, Dohnálek, Novotný, Pochylý, Štos - Mikulič, Osička
1. Sokol Hroznová Lhota 10 7 2 1 24 : 5 23
2. Moravan Lednice 10 7 0 3 25 : 13 21
3. Rakvice 1932 10 6 2 2 15 : 10 20
4. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 10 6 1 3 21 : 12 19
5. FK Baník Dubňany 10 4 3 3 22 : 17 15
6. FC Veselí n.Moravou 10 4 3 3 15 : 14 15
7. SK Žarošice 9 4 2 3 18 : 14 14
8. Sokol Kněždub 10 4 2 4 15 : 13 14
9. FC Hustopeče 10 3 4 3 13 : 9 13
10. Velké Bílovice 10 4 1 5 13 : 17 13
11. Družstevník Starý Poddvorov 10 3 3 4 15 : 16 12
12. Baník Mikulčice 9 2 2 5 6 : 13 8
13. Sokol Lanžhot B 10 1 1 8 9 : 36 4
14. Agro Milotice 10 0 2 8 5 : 27 2