Ratíškovice budou hrát zimní turnaj v Dubňanech
V Dubňanech se uskuteční 1. ročník zimního turnaje na hřišti s umělým povrchem. Turnaje se zúčastní 10 celků - z krajského přeboru Ratíškovice, vedoucí tým I. A třídy skupiny B Vracov, další týmy z I. A Bzenec a Vacenovice, z I. B Milotice a domácí Dubňany, z OP Hodonín Moravany a Žádovice, domácí B tým ze IV. třídy a slovenská Jablonica. V prvním utkání se v sobotu 16. ledna střetne Vracov s Moravany a turnaj zakončí v neděli 14. března zápas Jablonica - Dubňany B.
Jízdní řád ZT v Dubňanech
1. kolo
16.01.2010, 11:00, FC Vracov - Slavoj Moravany
16.01.2010, 13:00, FK Baník Ratíškovice - Tatran Jablonica
16.01.2010, 15:00, Agro Milotice - FK Baník Dubňany A
17.01.2010, 13:00, Slovan Bzenec - SK Mogul Vacenovice
17.01.2010, 15:00, FK Baník Dubňany B - Sokol Žádovice
2. kolo
23.01.2010, 13:00, Slavoj Moravany - FK Baník Dubňany A
23.01.2010, 15:00, Tatran Jablonica - Slovan Bzenec
24.01.2010, 13:00, Sokol Žádovice - FK Baník Ratíškovice
24.01.2010, 15:00, Agro Milotice - FC Vracov
19.02.2010, 17:30, FK Baník Dubňany A - SK Mogul Vacenovice
3. kolo
30.01.2010, 11:00, SK Mogul Vacenovice - Tatran Jablonica
30.01.2010, 13:00, FK Baník Dubňany B - Agro Milotice
30.01.2010, 15:00, Slovan Bzenec - Sokol Žádovice
31.01.2010, 13:00, FC Vracov - FK Baník Dubňany A
31.01.2010, 15:00, FK Baník Ratíškovice - Slavoj Moravany
4. kolo
06.02.2010, 11:00, Slavoj Moravany - Slovan Bzenec
06.02.2010, 13:00, Sokol Žádovice - SK Mogul Vacenovice
06.02.2010, 15:00, FC Vracov - FK Baník Dubňany B
07.02.2010, 13:00, Agro Milotice - FK Baník Ratíškovice
07.02.2010, 15:00, FK Baník Dubňany A - Tatran Jablonica
5. kolo
13.02.2010, 11:00, FK Baník Dubňany B - FK Baník Dubňany A
13.02.2010, 13:00, Slovan Bzenec - Agro Milotice
14.02.2010, 11:00, Tatran Jablonica - Sokol Žádovice
14.02.2010, 13:00, FK Baník Ratíškovice - FC Vracov
14.02.2010, 15:00, SK Mogul Vacenovice - Slavoj Moravany
6. kolo
20.02.2010, 13:00, Slavoj Moravany - Tatran Jablonica
20.02.2010, 15:00, FK Baník Dubňany B - FK Baník Ratíškovice
21.02.2010, 11:00, FC Vracov - Slovan Bzenec
21.02.2010, 13:00, FK Baník Dubňany A - Sokol Žádovice
21.02.2010, 15:00, Agro Milotice - SK Mogul Vacenovice
7. kolo
27.02.2010, 13:00, SK Mogul Vacenovice - FC Vracov
27.02.2010, 15:00, Slovan Bzenec - FK Baník Dubňany B
28.02.2010, 11:00, Sokol Žádovice - Slavoj Moravany
28.02.2010, 13:00, Tatran Jablonica - Agro Milotice
28.02.2010, 15:00, FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany A
8. kolo
06.03.2010, 11:00, Agro Milotice - Sokol Žádovice
06.03.2010, 13:00, FK Baník Dubňany A - Slavoj Moravany
06.03.2010, 15:00, FK Baník Ratíškovice - Slovan Bzenec
07.03.2010, 13:00, FK Baník Dubňany B - SK Mogul Vacenovice
07.03.2010, 15:00, FC Vracov - Tatran Jablonica
9. kolo
13.03.2010, 11:00, SK Mogul Vacenovice - FK Baník Ratíškovice
13.03.2010, 13:00, Slovan Bzenec - FK Baník Dubňany A
13.03.2010, 15:00, Sokol Žádovice - FC Vracov
14.03.2010, 13:00, Slavoj Moravany - Agro Milotice
14.03.2010, 15:00, Tatran Jablonica - FK Baník Dubňany B