Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celky I. B tříd představují své soupisky pro jarní část

26. 3. 2010

I. B třída skupina A

1. Dražovice 13 9 3 1 32 : 15 30
2. SK Líšeň B 13 8 4 1 31 : 12 28
3. FC Olešnice 13 8 2 3 21 : 18 26
4. Sokol Bohdalice 13 8 0 5 30 : 14 24
5. AFK Tišnov 13 7 2 4 17 : 15 23
6. Tatran Kohoutovice 14 7 0 7 32 : 30 21
7. Sokol Bořitov 13 6 2 5 27 : 21 20
8. FK Kunštát 13 6 1 6 14 : 18 19
9. SK Sokol Lipovec 13 5 2 6 19 : 24 17
10. Framoz Rousínov B 14 5 2 7 22 : 34 17
11. FC Svratka Brno 13 4 2 7 21 : 17 14
12. Černá Hora 13 3 5 5 15 : 15 14
13. FC Medlánky 13 3 1 9 20 : 28 10
14. Tatran Starý Lískovec 13 0 0 13 6 : 46 0

Nejlepší útok: 32 - Dražovice, Kohoutovice, 31 - Líšeň B
Nejlepší obrana: 12 - Líšeň B, 14 - Bohdalice, 15 - Dražovice, Tišnov, Černá Hora
Tabulka střelců: 11 - Machálek (Bohdalice), 9 - Robotka (Kohoutovice), Pelc (Dražovice), 8 - Sedlák (Lipovec), Svoboda (Dražovice), Čepa (Černá Hora), Klicpera (Bořitov), Boček (Olešnice), 6 - Richtr (Bořitov), Koubek (Kohoutovice), Štrubl (Medlánky), Kašík (Svratka Brno), Šudoma (Líšeň B) 

Soupisky týmů hrajících I. B třídu skupinu A

FC Olešnice
Brankáři: Žíla Dalibor, Mistr Michael
Obránci: Plíhal Miroslav, Šafařík Jan, Miluška Aleš, Kalas Bronislav /K/, Tomášek Ondřej, Kuda Ondřej
Záložníci: Křivánek Lukáš, Plíhal Martin, Krška Jiří, Daniel Marek, Hořínek Vít
Útočníci: Boček Rostislav, Janča Dušan, Kubíček Michal, Peterka Jiří (z "B" mužstva)
Realizační tým
Trenér: Peša Milan, vedoucí mužstva: Ing. Peša Miroslav, masér, kustod: Findejs Radek
Vedení klubu
Předseda: Ing. Dufek Zdeněk, členové výboru: Ing. Peša Miroslav, Kalas Bronislav, Kříž Petr, Horáček Petr, Prudký David, Štarha Dalibor
Zimní změny
Přišli: Kuda Ondřej (ukončení hostování Blansko, již na podzim 2009),jinak beze změn - pouze přesuny z "B" týmu
Odešli: nikdo

ObrazekSokol Bohdalice
Brankáři: Drbal Ivan
Obránci: Jašíček Radovan, Přachař Radim, Plhal Lukáš, Pospíšil Jan, Novák Radomil, Dobšíček Tomáš
Záložníci: Usnul Břetislav, Tilšer Lubomír, Pánek Jan, Podaný Lukáš, Kummer Tomáš
Útočníci: Pacejka Jan, Drbal Jakub, Kummer Michal
Realizační tým
Trenér: Zbořil Vítězslav, asistent: Kolář Bedřich, vedoucí mužstva: Rožnovský Vlastimil, masér: Surý Jaromír
Vedení klubu
Předseda: Korkován Zoltán ml., členové výboru: Korkován Zoltán st., Vala Jaroslav, Michal Jaroslav, Kummer Roman, Podaný Ladislav, Cingel Jakub, Prachař Radim, Pacejka Jan, Kolář Bedřich, Palíšek Jaroslav
Zimní změny
Přišli: nikdo
Odešli: Junek Miloš (Žarošice), Machálek David (Bučovice)

ObrazekFK Kunštát
Brankáři:
Loukota Ivo, Čech Michal (v jednání)
Obránci: Hruška Ondřej, Horák Vladan, Ducháček Ondřej, Musil Radek, Jonáš Radek, Záboj Tomáš
Záložníci: Novotný Martin, Bednář Zdeněk, Bašný Josef, Král Rostislav, Kuruc Oliver, Vlasák Josef, Řehoř Pavel
Útočníci: Novotný Daniel, Truhlář Karel, Šmerda Jaroslav, Boček Vítězslav
Realizační tým
Trenér: Loukota Petr, vedoucí mužstva, masér, kustod: Bousek Radek
Výbor klubu
Tenora Františk - předseda, Bousek Radek, Loukota Petr, Hruška Ondřej, Šmerda Jaroslav, Novotný Tomáš, Rotroekl Jan, Horák Vladan, Staňková Petra - členové výboru
Zimní změny
Přišli: Král Rostislav (hostováni Letovice), Musil Radek (hostování Blansko)
Odešli: nikdo

SK Sokol Lipovec
Brankář: Pernica Jan
Obránci: Marušák Stanislav, Zouhar Vojtěch, Sedlák Jan, Školař Ondřej, Kunc Ondřej, Gregor Martin, Šebela Radek
Záložníci: Horáček Luděk, Horáček Radim, Hrstka Jiří, Sedlák Miroslav, Vágner Lukáš, Musil Martin
Útočníci: Matuška Miroslav, Svoboda Tomáš, Vágner Vít, Sedlák Roman
Realizační tým
Trenéři: Mrázek Petr ml., Sedlák Roman, vedoucí mužstva: Mrázek Petr st., masér,kustod: Kučera Josef
Vedení klubu
Předseda: Urbánek Jan, sekretář: Ing. Janča Jiří, členové výboru: Ing. Průcha Radek, Kuchař Rudolf, Mrázek Petr st., Zouhar Vojtěch, Ševčík Milan, Ševčík Slavomír, Kolmačka Luděk
Zimní změny
Přišli: Svoboda Tomáš (prodlouženo hostování z Blanska), Gregor Martin (hostování z Blanska), Vágner Lukáš (návrat z hostování z Vyškova - momentálně po operaci)
Odešel: Vágner Pavel (hostování Otinoves)

ObrazekFRAMOZ Rousínov B
Brankáři:
Fürst Marek, Slovák František
Obránci: Hlucháň Petr, Homola Lukáš, Fajtl Václav, Hartl Jaroslav, Pupp Martin, Svoboda Milan, Berný Jan
Záložníci: Kadlčák Radim, Skokan Michal, Radil Miroslav, Chubirka Vadim, Kameník David
Útočníci: Krejčíř Tomáš, Berný Lukáš, Benda David
Realizační tým
Trenér: Kalousek Petr, asistenti: Svoboda Milan, vedoucí mužstva: Stupárek Karel
Vedení klubu
Předseda: Ing. Frank Pavel, členové výboru: Ing. Václav Zoul (sekretář), Stanislav Píšek st., Šárka Janštová (ekonom), Kadlčák Radim, Ryšánek Vlastimír, Martin Havlíček (vedoucí mládeže)
Zimní změny
Přišli: Radil M. - hostování z Velesovic, Fajtl V. - hostování z Vícemilic, Chubirka V. - hostování z Komořan, Berný Jan, Berný Lukáš hostování z Nížkovic
Odešli: Barták L. - v jednání hostování, Zbořil L. - hostování Kroužek

Sokol Černá Hora
Brankáři: Polák Radim 
Obránci: Širůček Zdeněk, Paděra David, Panovský Lukáš, Mokrý Jakub, Kapoun Miroslav, Pavlíček Jiří 
Záložníci: Tatíček Aleš, Flígl Aleš, Mareš Karel, Bílek Martin, Honsnejman Petr, Menoušek Lukáš 
Útočníci: Čepa Ondřej,Bubniak Petr,Klepáček Miroslav 
Realizační tým  
Trenér: Kovář Jiří, asistenti: Dvořáček Pavel, Vladík Jiří, vedoucí mužstva: Kopecký Květoslav 
Vedení klubu   
Předseda: Vladík Jiří, členové výboru: Virdzek František, Kopecký Květoslav, Peša Petr, Vladíková Miriam 
Zimní změny 
Odešli: Palkanynec Stepan - Rájec-Jestřebí, Kolář Daniel - Kořenec  
Přišli: hostování - z podzimu  2009: Polák Radim - Rájec-Jestřebí (do 30.6.2010), Pavlíček Jiří - Tišnov (do 30.6.2010), Paděra David - Knínice (do 30.6.2010)
hostování - jaro 2010: Panovský Lukáš - Tišnov (do 30.6.2010), Flígl Aleš - Moravská Slavie (do 30.6.2010), Bubniak Petr - Modřice (do 30.6.2010), Mareš Karel - Bohunice (do 30.6.2010), Mokrý Jakub - Blansko (do 30.6.2010), přestup: Čepa  Ondřej - Rájec-Jestřebí 

ObrazekFC Medlánky
Brankáři: Herink Jan 25.10.1993, Kvapil Martin 24.5.1989, Šindelář Luboš 28.10.1977
Obránci: Blahoudek Dominik 11.3.1983, Hála Michal 25.4.1981, Kolev Ladislav 16.5.1979, Vaňorek Tomáš 9.9.1985, Viskot Marek 4.11.1982, Voda Martin 8.1.1991
Záložníci: Dobrovolný Petr 29.8.1977, Jelínek Jan 21.2.1989, Petrucha Lukáš 28.7.1983, Sehnal Filip 27.7.1988, Škaroupka Tomáš 7.4.1988, Štrubl Jiří 19.10.1972
Útočníci: Fridrich Michal 27.8.1982, Fryc Martin 15.3.1985, Janderka Michal 24.6.1976, Krochmalný Hubert 4.9.1992
Realizační tým
Trenér: Sehnal Pavel, asistenti: Jiří Štrubl, Pavel Vojtíšek, vedoucí mužstva: Roman Kvapil, masér: Ing.Vlastimil Baláč
Vedení klubu
Předseda: Ing.Ivo Müller, členové výboru: Jiří Berkovec (sekretář), JUDr. Lubomír Súkup, Ing. Vlastimil Baláč, Jiří Kölbl, Jaroslav Matoušek, Viktor Bílek
Zimní změny
Přišli: Filip Sehnal (ukončení hostování v Rájci-Jestřebí), Petr Dobrovolný (z ASK Ternitz), Michal Janderka (z USV Klement), Jan Herink, Martin Voda, Hubert Krochmalný (z dorostu)
Nikdo neodešel. 

 

I. B třída skupina B

1. SK Vojkovice 13 10 1 2 55 : 16 31
2. SK Tuřany 13 8 2 3 29 : 25 26
3. SK Sokol Jaroslavice 13 8 0 5 31 : 18 24
4. Šaratice 13 6 5 2 26 : 19 23
5. SK Měnín 13 5 3 5 34 : 32 18
6. Sokol Višňové 13 5 3 5 16 : 20 18
7. SK Újezd u Brna 13 4 4 5 15 : 20 16
8. Čechie Zastávka 13 4 4 5 18 : 25 16
9. Družstevník Hostěradice 13 4 4 5 15 : 24 16
10. Sokol Modřice 13 4 3 6 14 : 21 15
11. Tatran Šatov 13 4 3 6 15 : 23 15
12. Družstevník Práče 13 4 2 7 18 : 25 14
13. SK Křenovice 13 4 1 8 24 : 22 13
14. Sokol Otnice 13 2 3 8 15 : 35 9

Nejlepší útok: 55 - Vojkovice, 34 - Měnín, 31 - Jaroslavice
Nejlepší obrana: 16 - Vojkovice, 18 - Jaroslavice, 19 - Šaratice
Tabulka střelců: 17 - Vacek, 11 - Furch (oba Vojkovice), 10 - Hlušek, 9 - Vykouřil (oba Měnín), Opatřil (Jaroslavice), 8 - Krška (Vojkovice), Heřmanský (Tuřany), Baják (Křenovice), 7 - Smetana (Tuřany) 

Soupisky týmů hrajících I. B třídu skupinu B

SK Tuřany 
Brankáři: Maloň Tomáš, Hovězák Miloš
Obránci: Dobiáš Martin, Kovář Luděk, Malíšek Jan, Heřmanský Petr, Vaněrka Jaroslav, Fila Lukáš
Záložníci: Kříž Martin, Březina Petr, Niederle Martin, Vymazal Stanislav, Mareš Jan
Útočníci: Smetana Michal, Heřmanský Jaroslav, Chladil Lukáš
Realizační tým
Trenér: Tadeáš Szypula, vedoucí mužstva: Drahomír Niederle
Vedení klubu
Předseda klubu: Ing. Lubomír Kloss, sportovní sekretář: Petr Tvarůžek, hráčský manažer: Libor Michalec

Šaratice
Brankáři:
1 Stiborek Miroslav 
Obránci: 2 Lewkiw Martin, 3 Borovský Zdeněk, 4 Ptáček Milan, 7 Rozbořil Lukáš, 14 Kadlec Roman
Záložníci: 8 Smetana Jan, 9 Galia Martin, 10 Kovač Antonín, 12 Bukáček David, 13 Cenek Lukáš, 16 Kocián Radek
Útočníci: 5 Polášek Stanislav, 6 Karásek Antonín, 15 Pilát Ondřej, 11 Klaška Petr, 17 Hřebíček Petr
Realizační tým
Trenér: Plchut Pavel, asistent: Masnička Michal, vedoucí mužstva: Kulhánek Miroslav, manažer: Galia Milan
Vedení klubu
Předseda: Galia Milan, místopředseda: Orság Jiří, sekretář: Galia Martin, ekonom: Kulhánek Miroslav, členové výboru: Buchta Bedřich, Klaška Petr, Kovač Antonín, Malík Milan, Pokorný Václav, Rozbořil Jiří, Rozbořil Stanislav
Zimní změny
Přišli: Ptáček Milan – hostování ze Sparty Brno, Smetana Jan – přestup ze Sparty Brno, Pilát Ondřej – prodlouženo hostování z Velkých Hostěrádek, Karásek Antonín – hostování z Kobeřic, Kocián Radek – hostování z Opatovic, Hřebíček Petr – z dorostu, Stiborek Miroslav – hostování ze Slovanu Brno, Lewkiw Martin – návrat z hostování v Újezdě
Odešli: Polášek Martin – přestup Bořetice, Kalouda Jaroslav – hostování Kobeřice, Jelínek Jan – ukončeno hostování z Velkých Němčic, Vojtíšek Aleš – ukončeno hostování z Křenovic, Žák Lukáš – ukončeno hostování z Těšan, Zouhar Matěj – hostování Kobeřice (v jednání)

ObrazekČechie Zastávka
Brankáři:
Zhoř Michal 1983, Tribula David 1990, Galetka Karel 1981
Obránci: Sláma Zdeněk 1977, Prokeš Radomír 1978, Hajdin Miloš 1977, Ištok Miroslav 1987, Bohuslav Jan 1986, Kadlčík Michal 1977, Ryšavý Petr 1991
Záložníci: Bartošek František 1991, Maňásek Martin 1990, Mrázek Vladimír 1980, Pohl Jakub 1989, Pospíšil Zdeněk 1988, Sláma Martin 1978, Fousek Petr 1982
Útočníci: Paseka Jan 1974, Rousek Vladimír 1974, Prchal Marek 1984
Realizační tým
Trenér: Pavlík Marek, vedoucí mužstva: Klos Vladislav
Zimní změny
Přišli:
Fousek (St. Lískovec)
Odešli: Matouš (Zbýšov), Strašák (Rapotice), Rousek T. (pracovní vytížení)

Sokol Modřice
Brankáři: Pastva Emil, Tošnar Petr
Obránci: Adamec Lukáš, Burian Marek, Dofek Adam, Loučanský Marek, Pastva Tomáš, Šidlo Ondřej
Záložníci: Dofek Martin, Goiš David, Hauer Petr, Severa Josef, Šidlo Miloš, Šula Jiří
Útočníci: Friedl Patrik, Goiš Patrik, Chalupa Roman, Mlejnek Lukáš, Šuvada Pavol
Realizační tým
Trenér: Miloslav Buršík, vedoucí: Luděk Večeřa

Tatran Šatov
Brankář: Machát Norbert
Obránci: Kříž Pavel, Logr Arnošt, Nesnídal Martin, Procházka Libor, Artim Luboš
Záložníci: Samaš Michal, Berka František, Frlaus Pavel, Dolák Jan, Šuhajda Martin, Peřinka Zdeněk, Štorek Vojtěch,
Útočníci: Štorek Jindřich, Matuščin Zdeněk, Rohovský Luboš
Realizační tým
Trenér: Martin Šuhajda, asistent trenéra: Matuščin Miroslav 

SK Křenovice
Brankáři: Otakar Svoboda, Martin Matela
Obránci: Lubomír Proniuk, Tomáš Doležal, Petr Jenáček, Jakub Pauřík, Tomáš Benda, Josef Kolesnáč
Záložníci: Lukáš Ledvina, Jan Rotrekl, Petr Borovský, Michal Dufek, David Uher, David Jašinský, Lukáš Procházka
Útočníci: Zbyněk Rozkopal, František Baják, Petr Novotný, Jaroslav Urban
Realizační tým
Trenér: Přemysl Divácký, vedoucí mužstva: Zdeněk Švábenský
Vedení klubu
Předseda: Petr Maděra, členové výboru:  Petr Borovský, Jan Maděra, Bc. Pavel Čáslava, Josef Kolesnáč, Zbyněk Rozkopal, Mgr. Jan Rotrekl, Martin Slezák, Petr Fuksa
Zimní změny
Přišli: Lukáš Ledvina - přestup z TJ Němčany, Michal Dufek - hostování z Bohunic do 30.6. 2010, David Jašinský - hostování z Troubska do 30.6. 2010, Petr Jenáček - hostování z Hoštic do 30.6. 2010
Nikdo neodešel.

Sokol Otnice
Brankáři: Švábenský, Lattenberg
Obránci: Odehnal, Kypr, Matoušek, Kropáček, Čermák, Staněk
Záložníci: Rafaj, Struha, Smetana, Kopeček, Juračka
Útočníci: Spáčil, Kašpařík, Svoboda
Realizační tým
Trenéři: Matoušek Dušan, Zedníček Ladislav, vedoucí mužstva: Kypr Vladimír
Vedení klubu
Předseda: Pažebřuch Pavel, členové výboru: Ondra Miloš
Zimní změny
Přišli:
Staněk Petr

 

I. B třída skupina C

1. Sokol Lanžhot 13 9 2 2 37 : 13 29
2. Sokol Bořetice 13 8 2 3 28 : 14 26
3. Sokol Kněždub 13 8 2 3 19 : 16 26
4. Slavoj Podivín 13 8 1 4 32 : 19 25
5. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 13 7 4 2 22 : 16 25
6. Družstevník Starý Poddvorov 13 6 3 4 15 : 16 21
7. Sokol Hroznová Lhota 13 5 3 5 23 : 20 18
8. Agro Milotice 13 5 3 5 15 : 17 18
9. Moravan Lednice 13 4 4 5 17 : 22 16
10. FK Mutěnice B 13 4 2 7 22 : 22 14
11. Sokol Vlkoš 13 3 3 7 18 : 25 12
12. Rakvice 1932 13 3 2 8 12 : 21 11
13. Sokol Hlohovec 13 2 2 9 14 : 34 8
14. FK Baník Dubňany 13 2 1 10 13 : 32 7

Nejlepší útok: 37 - Lanžhot, 32 - Podivín, 28 - Bořetice
Nejlepší obrana: 13 - Lanžhot, 14 - Bořetice, 16 - Starý Poddvorov, Kněždub, Blatnice
Tabulka střelců: 11 - Mihál (Lanžhot), 10 - Bíla (Hroznová Lhota), 9 - Švestka K., 8 - Švestka M. (oba Podivín), David (Vlkoš), 7 - Martečík (Podivín) 

Soupisky týmů hrajících I. B třídu skupinu C

ObrazekSokol Lanžhot
Brankáři: Petrla Milan, Říha Miroslav, Trubač Jiří,
Obránci: Ciprys Zdeněk, Hallang Petr, Jirava Josef, Michalec Milan, Salčák Zbyněk, Uher Luděk, Uher Michal, Urbánek Pavel
Záložníci: Bača Michal, Bernát Zdeněk, Hladík Tomáš, Létal Martin, Říha Zbyněk
Útočníci: Laža Jiří, Létal Miroslav, Tomek Jakub
Realizační tým
Trenér: Jančálek Dalibor, asistent: Černý Josef, vedoucí: Hrubý Antonín
Vedení klubu
Předseda: Miroslav Straka
Zimní změny
Přišli: Říha Miroslav, Ciprys Zdeněk, Michalec Milan, Salčák Zbyněk, Bača Michal, Bernát Zdeněk, Létal Martin, Létal Miroslav, Uher Luděk – všichni z B mužstva, Urbánek Pavel – přestup z MSK Břeclav
Odešli: Bartoš Jiří, Osička Břetislav, Hakala Martin, Mráz Pavel, Trnovec Radomír, Vymyslický Igor, Žaloudek Milan, Bartoš Miroslav, Jakubec David, Kovář Přemysl, Novák Rudolf, Uher Přemek, Mihál Marcel – všichni hostování Sokol Podluží, Hrnčíř David – hostování Sokol Kostice
Hrací den: sobota, úřední začátek, hřiště Na Pastvisku 

ObrazekSokol Bořetice
Brankáři: Galla David, Otáhal Jaroslav
Obránci: Krška Martin, Veselý Roman, Sokolář Pavel, Parolek Richard, Černý Jíří
Záložníci: Kirschbaum Petr, Novotný Kamil, Gehr Zbyněk, Petrásek Michal, Gloza Luděk, Jambor Jakub
Útočníci: Kamil Kadlec, Ráztočný Lukáš, Flavio Lima Ferreira
Realizační tým
Trenér: Aleš Martinek, asistent: Stanislav Hřiba, zdravotník: Jiří Kadlec, vedoucí: Martin Vojtěšek

Sokol Kněždub
Brankáři: Hudeček Jan, Hlahůlek Tomáš
Obránci: Sasín Marek, Lukáš Radim, Hlahůlek Josef, Kaizar Radomír, Karásek Zdeněk, Durna Martin
Záložníci: Chromeček Pavel, Ulman Lukáš, Grabec Roman, Káčerek Milan, Chromeček Petr, Durna Milan, Bíla Petr, Eliáš Ondřej
Útočníci: Němeček Petr, Grabec David, Chrenčík Lukáš, Bíla Marek, Štípský Michal
Realizační tým
Trenér: Libor Grabec, asistent a vedoucí mužstva: David Teplý, kustod: Pavel Uřičář
Vedení klubu
Předseda: Ing. Ladislav Martinek, členové výboru: Ing. Jan Petrucha, Zdeněk Karásek st., Pavel Frolka, Libor Grabec, David Teplý, Petr Chromeček, Milan Durna st.
Zimní změny
Přišli: Radim Lukáš (obránce) - z Uherského Ostrohu (přestup), Roman Grabec (záložník) - z Veselí nad Moravou (hostování), Martin Durna (záložník) - návrat z hostování ve Veselí nad Moravou
Odešli: Lukáš Frolka (brankař) - dočasné přerušení činnosti ze studijních důvodů

ObrazekSlavoj Podivín
Brankáři:
Létal Tomáš, Vidlář Miloš, Stojkovič Lukáš
Obránci: Brůček Ladislav, Čapka Karel, Řezáč Marian, Kadrnka Jakub, Blažek Svatopluk, Čejka Michal
Záložníci: Čapka Alexandr, Šuderla Kamil, Martečík Martin, Létal Libor, Sádlo David
Útočníci: Švestka Karel, Švestka Martin, Dohnal Petr
Realizační tým
Trenér: Krška Bronislav, asistenti: Švestka Karel, Tichý Jiří, vedoucí mužstva: Kadrnka Petr
Vedení klubu
Předseda: Ing. Dolák Vladimír
Zimní změny
Přišli: Létal Libor po zranění, Sádlo David z dorostu
Odešli: nikdo

ObrazekAgro Milotice
Brankáři: Nedvědický Zbyněk, Mikéska Martin
Obránci: Neduchal Roman, Zajíc Radek, Šeďa Radek, Balous Jiří, Kundrata Libor, Antoš Zbyněk
Záložníci: Holub Ladislav, Měchura Milan, Budík Petr, Kundrata Filip, Hroudný Jiří, Antoš Michal
Útočníci: Kundrata Ivo, Šťastný Ladislav, Hofr Lukáš, Šifel Radek
Realizační tým
Trenér: Neduchal Roman, vedoucí mužstva: Zdeněk Kundrata
Vedení klubu
Předseda: Šeďa Bohumil, jednatel: Jan Neduchal
Zimní změny
Přišli: nikdo
Odešli: Vaněk Michal (ukončení aktivní kariéry)

Sokol Hlohovec
Brankáři: Drobilič Jan, Drobilič Josef
Obránci: Machovský Vladimír, Tuček Jindřich, Vlašic Karel, Drozd Ctirad, Šajer Ondřej, Kaňa Lubor
Záložníci: Koryčánek Antonín, Křen Martin, Pivoluska Michal, Snopek Michal, Uhlík Pavel, Buriánek Lukáš, Valachovič Ivan
Útočníci: Pekárek Leoš, Tureček Jiří, Liščinský Lukáš, Jaborník Lukáš
Realizační tým
Trenér: Machovský Vladimír, Koryčánek Antonín, vedoucí mužstva: Hlavenka Rudolf

ObrazekFK Baník Dubňany
Brankáři: Ševela Jan, Beneš Jakub
Obránci: Vacenovský Michal, Křižan Lukáš, Janík Dušan, Šimek Josef, Ivičič Ladislav, Loukota Jaroslav, Doruška Radek, Dohnálek Marek
Záložníci: Kalfař Václav, Pochylý Tomáš, Ryška Ondřej, Kozák Petr, Horný Michal, Lim Filip, Trávníček Tibor, Novotný Jan
Útočníci: Šalša Pavel, Pluháček Marek, Křižan Martin, Dohnálek Milan, Šrutka Miroslav, Příkazský Tomáš
Realizační tým
Trenér: Blahůšek Cyril, ved. mužstva: Blaha Jan, zdravotník: Šeďa Milan
Vedení klubu
Předseda: Hoch Josef, čl. výboru: Lacová Olga, Filipovič Josef, Zelený Libor, Brunclík Miroslav
Zimní změny
Přišli: Kalfař Václav - Veselí nad Moravou, Janík Dušan, Pochylý Tomáš - oba Sudoměřice, Ryška Ondřej - návrat z hostování, Loukota Jaroslav - návrat z hostování, Beneš Jakub - návrat z hostování
Odešli: nikdo