Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A a I. B třídy: IE Znojmo vyhrálo v Čebíně a o skóre přeskočilo Novosedly

28. 3. 2010

I. A třída skupina A
Vev.Bítýška - Dobšice 2:1 (1:1), Šoukal 2 - Uchytil, ČK: Šuba (Dobšice)
Sn Brno - Rajhrad 2:0 (1:0), Havel, Vodička
Miroslav - Hrušovany 1:1 (0:1), vlastní- Hycl, ČK: Demek (Miroslav)
Zbýšov - Jevišovice 0:0
Čebín - IE Znojmo 0:1 (0:0), Kapitán
Bosonohy - Novosedly 1:1 (0:1), Jakub - Škaroupka
Mor.Sl. Brno - Soběšice 1:2 (0:2), Hrázský - Hudák, Vacula
*1.*IE Znojmo*14*9*2*3*39:17*29*
*2.*Novosedly*14*9*2*3*33:20*29*
*3.*Dobšice*14*8*2*4*34:16*26*
*4.*Rajhrad*14*8*2*4*23:21*26*
*5.*Čebín*14*8*1*5*25:20*25*
*6.*Sn Brno*14*7*2*5*26:22*23*
*7.*Miroslav*14*6*4*4*28:19*22*
*8.*Zbýšov*14*7*1*6*30:25*22*
*9.*Jevišovice*14*6*1*7*15:20*19*
*10.*Vev.Bítýška*14*5*2*7*24:31*17*
*11.*Soběšice*14*5*1*8*23:38*16*
*12.*Bosonohy*14*4*2*8*22:40*14*
*13.*Mor.Sl. Brno*14*2*1*11*20:36*7*
*14.*Hrušovany*14*1*3*10*12:29*6* 
 
I.A třída skupina B
Rohatec - Velké Pavlovice 2:3 (1:0), Mikéska 2 - Špoták 2, Koráb
Šlapanice - Tvrdonice 1:2 (0:1), Pavelka - Dujsík, Prajka, ČK: Luner - Krupica
Kostice - Vacenovice 0:2 (0:1), Grufík, Příkazský
Slavkov - Bzenec
Vracov - Mikulov 1:0 (0:0), Březina
Ivanovice na H. - Bučovice 1:1 (0:1), Kábele - Bil
Břeclav B - Veselí 1:0 (1:0), Koryčánek
*1.*Vracov*14*12*1*1*40:13*37*
*2.*Vel.Pavlovice*14*9*3*2*26:14*30*
*3.*Kostice*14*7*3*4*29:20*24*
*4.*Tvrdonice*14*7*3*4*36:29*24*
*5.*Bzenec*13*7*2*4*25:20*23*
*6.*Břeclav B*14*6*5*3*18:21*23*
*7.*Slavkov*13*6*2*5*22:27*20*
*8.*Mikulov*14*4*4*6*23:25*16*
*9.*Vacenovice*14*4*4*6*13:17*16*
*10.*Bučovice*14*4*3*7*16:18*15*
*11.*Rohatec*14*4*1*9*29:34*13*
*12.*Šlapanice*14*3*3*8*12:26*12*
*13.*Veselí*14*3*2*9*14:26*11*
*14.*Ivanovice na H.*14*1*4*9*11:24*7*
 
I. B třída skupina A
Kunštát - Bořitov 3:1 (1:1), Boček, Král, Truhlář - Lazarov
Černá Hora - Svratka Brno 0:0
Dražovice - Rousínov B 3:0 (0:0), Valehrach 2, Svoboda
Kohoutovice - Líšeň B 0:2 (0:0), Sádlík 2
Olešnice - Lipovec 1:1 (1:1), Hořínek - Svoboda
Medlánky - Tišnov 1:0 (0:0), Štrubl
*1.*Dražovice*14*10*3*1*35:15*33*
*2.*Líšeň B*14*9*4*1*33:12*31*
*3.*Olešnice*14*8*3*3*22:19*27*
*4.*Bohdalice*13*8*0*5*30:14*24*
*5.*Tišnov*14*7*2*5*17:16*23*
*6.*Kunštát*14*7*1*6*17:19*22*
*7.*Bořitov*14*6*2*6*28:24*20*
*8.*Kohoutovice*14*6*0*8*30:31*18*
*9.*Lipovec*14*5*3*6*20:25*18*
*10.*Rousínov B*14*5*2*7*21:35*17*
*11.*Svratka Brno*14*4*3*7*21:17*15*
*12.*Černá Hora*14*3*6*5*15:15*15*
*13.*Medlánky*14*4*1*9*21:28*13*
*14.*St. Lískovec*13*0*0*13*6:46*0*
 
I. B třída skupina B
Otnice - Újezd 1:1 (0:0), Kašpařík - Řeřicha
Šatov - Jaroslavice 1:0 (1:0), Šuhajda
Višňové - Modřice 0:0, ČK: Pastva (Modřice)
Vojkovice - Šaratice
Tuřany - Hostěradice
Křenovice - Měnín 1:4 (1:2), Rotrekl - Hlušek, Hrdý, Srnec, Vymazal
Zastávka - Práče 1:1 (0:0), Sláma - Trávníček.
*1.*Vojkovice*13*10*1*2*55:16*31*
*2.*Tuřany*13*8*2*3*29:25*26*
*3.*Jaroslavice*14*8*0*6*31:19*24*
*4.*Šaratice*13*6*5*2*26:19*23*
*5.*Měnín*14*6*3*5*38:33*21*
*6.*Višňové*14*5*4*5*16:20*19*
*7.*Šatov*14*5*3*6*16:23*18*
*8.*Újezd*14*4*5*5*16:21*17*
*9.*Zastávka*14*4*5*5*19:26*17*
*10.*Modřice*14*4*4*6*14:21*16*
*11.*Hostěradice*13*4*4*5*15:24*16*
*12.*Práče*14*4*3*7*19:26*15*
*13.*Křenovice*14*4*1*9*25:26*13*
*14.*Otnice*14*2*4*8*16:36*10*
 
I. B třída  skupina C
Rakvice - Dubňany 2:2 (0:2), Pátek, Valenta - Šalša 2
Mutěnice B - Hroz.Lhota 4:0 (1:0), Bílek, Cristiano, Holešínský, Koštuřík
Kněždub - Lanžhot 1:1 (0:0), Bíla - Tomek
St. Poddvorov - Lednice 2:2 (1:1), Homola, Uřičář - Wolgemuth, Ševčík
Blatnice - Milotice 3:2 (1:0), Schmeister, Vaněk, Zalubil - Šifel 2
Bořetice - Vlkoš 4:1 (2:1), Novotný 2, Ráztočný 2 - David, ČK: Kirschbaum (Bořetice)
Hlohovec - Podivín 0:1 (0:1), Švestka
*1.*Lanžhot*14*9*3*2*38:14*30*
*2.*Bořetice*14*9*2*3*32:15*29*
*3.*Podivín*14*9*1*4*33:19*28*
*4.*Blatnice*14*8*4*2*25:18*28*
*5.*Kněždub*14*8*3*3*20:17*27*
*6.*St. Poddvorov*14*6*4*4*17:18*22*
*7.*Hroz.Lhota*14*5*3*6*23:24*18*
*8.*Milotice*14*5*3*6*17:20*18*
*9.*Mutěnice B*14*5*2*7*26:22*17*
*10.*Lednice*14*4*5*5*19:24*17*
*11.*Rakvice*14*3*3*8*14:23*12*
*12.*Vlkoš*14*3*3*8*19:29*12*
*13.*Dubňany*14*2*2*10*15:34*8*
*14.*Hlohovec*14*2*2*10*14:35*8*