Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A a I. B třídy: Miroslav v Jevišovicích sedmkrát inkasovala, Ivanovice vyhrály ve Veselí

4. 4. 2010

I. A třída skupina A
16. kolo
Dobšice - Moravská Slavia Brno 2:0 (1:0), Samaš, Stehlík, ČK: Bílý (MS)
Soběšice - Bosonohy 1:4 (0:2), Hudák - Jakub 2, Soused 2
Novosedly - Čebín 2:0 (0:0), Foltýn, Škaroupka
IE Znojmo - Zbýšov 2:0 (1:0), Ostrý, Černý, ČK: Rolník (IE)
Jevišovice - Miroslav 7:1 (3:1), Drozd 2, Jurka, Kahoun, Pospíchal, Rožnovský, Stuchlík - Dostál
Hrušovany - Slovan Brno 6:0 (4:0), Hycl 2, Černý 2, Adamov, Haranza Petr, ČK: Šťastný (Slovan) 
Rajhrad - Vev.Bítýška 5:1 (1:1), Kalvoda 2, Možný 2, Sedláček - Schotenberger
Tabulka
1. IE Znojmo 15 10 2 3 41 : 17 32
2. Sokol Novosedly 15 10 2 3 35 : 20 32
3. Sokol Dobšice 15 9 2 4 36 : 16 29
4. RAFK Rajhrad 15 9 2 4 28 : 22 29
5. FC Čebín 15 8 1 6 25 : 22 25
6. FC Slovan Brno 15 7 2 6 26 : 28 23
7. Baník Zbýšov 15 7 1 7 30 : 27 22
8. FC Miroslav 15 6 4 5 29 : 26 22
9. Fotbal Jevišovice 15 7 1 7 22 : 21 22
10. FC Veverská Bítýška 15 5 2 8 25 : 36 17
11. FK SK Bosonohy 15 5 2 8 26 : 41 17
12. FC Soběšice 15 5 1 9 24 : 42 16
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 15 2 3 10 18 : 29 9
14. SK Moravská Slavia Brno 15 2 1 12 20 : 38 7
 
I. A třída  skupina B
16. kolo
Velké Pavlovice - Břeclav B 1:1 (0:0), Balcárek - Koryčánek
Veselí - Ivanovice na H. 0:1 (0:1), Rychlík
Bučovice - Vracov 2:1 (1:1), Bil 2 - Loprais
Mikulov - Slavkov 5:1 (2:0), Zámečník 2, Holec, Valenta, Žárský - Raušer
Bzenec - Kostice 3:0 (1:0), Kasala, Pyclík, Škodík
Vacenovice - Šlapanice 0:1 (0:1), Kotásek, ČK: Nedvěd (Vacenovice)
Tvrdonice - Rohatec 1:1 (0:1), Polášek - Rosypálek
Tabulka
1. FC Vracov 15 12 1 2 41 : 15 37
2. Slavoj Velké Pavlovice 15 9 4 2 27 : 15 31
3. Slovan Bzenec 15 8 3 4 30 : 22 27
4. Sokol Tvrdonice 15 7 4 4 37 : 30 25
5. Kostice 15 7 3 5 29 : 23 24
6. MSK Břeclav B 15 6 6 3 19 : 22 24
7. SK Slavkov u Brna 15 6 3 6 25 : 34 21
8. FC Pálava Mikulov 15 5 4 6 28 : 26 19
9. FC Bučovice 15 5 3 7 18 : 19 18
10. SK Mogul Vacenovice 15 4 4 7 13 : 18 16
11. SK Šlapanice 15 4 3 8 13 : 26 15
12. Slavoj Rohatec 15 4 2 9 30 : 35 14
13. FC Veselí nad Moravou 15 3 2 10 14 : 27 11
14. Slovan Ivanovice na Hané 15 2 4 9 12 : 24 10
 
I. B třída skupina A
16. kolo
Bořitov - Starý Lískovec 5:1 (3:1), Lazarov, Polák, Richtr, Vlk - Dvořáček, vlastní
Bohdalice - Medlánky 0:3 (0:3), Janderka 2, Blahoudek
Tišnov - Olešnice 0:1 (0:1), Křivánek
Lipovec - Kohoutovice 4:2 (2:0), Matuška 2, Sedlák, Sedlák - Koubek, Průcha
Líšeň B - Dražovice 2:0 (1:0), Šudoma 2
Rousínov B - Černá Hora 1:1 (0:0), Radil - Mareš
Svratka Brno - Kunštát 0:0 
Tabulka
1. SK Líšeň B 15 10 4 1 35 : 12 34
2. Dražovice 15 10 3 2 35 : 17 33
3. FC Olešnice 15 9 3 3 23 : 19 30
4. Sokol Bohdalice 14 8 0 6 30 : 17 24
5. Sokol Bořitov 15 7 2 6 33 : 25 23
6. AFK Tišnov 15 7 2 6 17 : 17 23
7. FK Kunštát 15 7 2 6 17 : 19 23
8. Tatran Kohoutovice 16 7 0 9 34 : 36 21
9. SK Sokol Lipovec 15 6 3 6 24 : 27 21
10. Framoz Rousínov B 16 5 3 8 23 : 38 18
11. FC Svratka Brno 15 4 4 7 21 : 17 16
12. Černá Hora 15 3 7 5 16 : 16 16
13. FC Medlánky 15 5 1 9 24 : 28 16
14. Tatran Starý Lískovec 14 0 0 14 7 : 51 0
 
I. B třída skupina B
16. kolo
Újezd - Zastávka 0:2 (0:1), Ištok, Pospíšil
Práče - Křenovice 2:3 (1:0), Fortelný, Kosec - Rotrekl, Rozkopal, Uher
Měnín - Tuřany 3:1 (1:1), Aujeský, Gold, Hlušek - Svačina
Hostěradice - Vojkovice 1:3 (0:1), Kadlec - Vacek 2, Valnoha
Šaratice - Višňové 2:1 (1:1), Galia, Karásek - Indra
Modřice - Šatov 3:0 (1:0), Chalupa, Dofek, Goiš
Jaroslavice - Otnice 1:1 (0:0), Hoc - Kašpařík
Tabulka
1. SK Vojkovice 15 12 1 2 60 : 17 37
2. SK Tuřany 15 9 2 4 33 : 29 29
3. Šaratice 15 7 5 3 28 : 22 26
4. SK Sokol Jaroslavice 15 8 1 6 32 : 20 25
5. SK Měnín 15 7 3 5 41 : 34 24
6. Čechie Zastávka 15 5 5 5 21 : 26 20
7. Sokol Modřice 15 5 4 6 17 : 21 19
8. Sokol Višňové 15 5 4 6 17 : 22 19
9. Tatran Šatov 15 5 3 7 16 : 26 18
10. SK Újezd u Brna 15 4 5 6 16 : 23 17
11. SK Křenovice 15 5 1 9 28 : 28 16
12. Družstevník Hostěradice 15 4 4 7 17 : 30 16
13. Družstevník Práče 15 4 3 8 21 : 29 15
14. Sokol Otnice 15 2 5 8 17 : 37 11
 
I. B třída  skupina C
16. kolo
Dubňany - Hlohovec 3:0 (1:0), Dohnálek, Kalfař, Ryška
Podivín - Bořetice 2:1 (2:0), Kadrnka, Švestka - Ráztočný
Vlkoš - Blatnice 1:4 (0:3), Vrchola - Zalubil 3, Schmeister
Milotice - Starý Poddvorov 3:2 (2:2), Balous, Hofr, Šifel - Bařina, Cupal
Lednice - Kněždub 3:0 (0:0), Kozubík 2, Fóbl
Lanžhot - Mutěnice B 0:3 (0:2), Bílek 2, Vagunda
Hroznová Lhota - Rakvice 2:1 (0:0), Bíla, Náhlík - Valenta
Tabulka
1. Slavoj Podivín 15 10 1 4 35 : 20 31
2. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 15 9 4 2 29 : 19 31
3. Sokol Lanžhot 15 9 3 3 38 : 17 30
4. Sokol Bořetice 15 9 2 4 33 : 17 29
5. Sokol Kněždub 15 8 3 4 20 : 20 27
6. Družstevník Starý Poddvorov 15 6 4 5 19 : 21 22
7. Sokol Hroznová Lhota 15 6 3 6 25 : 25 21
8. Agro Milotice 15 6 3 6 20 : 22 21
9. FK Mutěnice B 15 6 2 7 29 : 22 20
10. Moravan Lednice 15 5 5 5 22 : 24 20
11. Rakvice 1932 15 3 3 9 15 : 25 12
12. Sokol Vlkoš 15 3 3 9 20 : 33 12
13. FK Baník Dubňany 15 3 2 10 18 : 34 11
14. Sokol Hlohovec 15 2 2 11 14 : 38 8