Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z I. A třídy sestupují Bosonohy, I. B třídu opouštějí Mutěnice a Lipovec

20. 6. 2010

I. A třída skupina A
14. kolo

Dobšice - Soběšice 2:3 (0:0), Stehlík, Syrový - vlastní, Hudák, Látal
Novosedly - Mor.Sl. Brno 4:2 (1:1), Foltýn 2, Juřena, Knee - nehlášeno 2
IE Znojmo - Bosonohy 5:1 (2:0), Kapitán 2, Mösser, Ostrý, Rolník - Koplík, ČK: Brabec, Koubek (oba Bosonohy),
Jevišovice - Čebín 3:1 (1:0), Rožnovský 2, Hazucha - Sadílek
Hrušovany - Zbýšov 4:0 (3:0), Černý 3, Adamov
Rajhrad - Miroslav 2:2 (2:0), Kalvoda 2 - Rohlík, Suchánek
Vev.Bítýška - Sn Brno 0:3 (0:1), Nevěděl 2, Hlouček
 1. IE Znojmo 26 18 5 3 68:24 59 
 2. Zbýšov 26 16 2 8 49:36 50 
 3. Novosedly 26 15 4 7 51:33 49 
 4. Čebín 26 12 5 9 44:36 41 
 5. Jevišovice 26 13 1 12 37:40 40 
 6. Dobšice 26 12 3 11 52:33 39 
 7. Miroslav 26 10 7 9 49:39 37 
 8. Sn Brno 26 11 4 11 44:44 37 
 9. Rajhrad 26 11 4 11 42:45 37 
 10. Hrušovany 26 8 7 11 40:37 31 
 11. Vev.Bítýška 26 8 6 12 38:51 30 
 12. Soběšice 26 8 4 14 42:67 28 
 13. Bosonohy 26 7 3 16 36:76 24  
 14. Mor.Sl. Brno 26 3 5 18 29:60 14
 
 
I. A třída skupina B
14. kolo

Vel.Pavlovice - Veselí 4:3 (1:2), Balcárek 2, Strmiska, Šabata - Sládeček 3
Bučovice - Břeclav B 1:1 (0:0), Lesovský - Lakatos, ČK: Hanák , Štrublík (oba Bučovice)
Mikulov - Ivanovice na H. 1:0 (0:0), Čech
Bzenec - Vracov 0:0
Vacenovice - Slavkov 4:2 (0:0), Chvátal, Gasnárek, Ingr, Šlédr - Matocha, Opletal
Tvrdonice - Kostice 6:0 (2:0), Dujsík 3, Kouřílek, Salajka, Sirotka
Rohatec - Šlapanice 2:2 (1:0), Konštanda, Mašina - Kotásek, Pavelka
 1. Vracov 26 21 2 3 72:22 65 
 2. Bzenec 26 16 5 5 60:29 53 
 3. Vel.Pavlovice 26 14 6 6 51:42 48 
 4. Tvrdonice 26 14 4 8 67:45 46 
 5. Kostice 26 12 5 9 44:38 41 
 6. Břeclav B 26 9 9 8 32:41 36 
 7. Bučovice 26 10 4 12 47:43 34 
 8. Vacenovice 26 9 7 10 31:35 34 
 9. Slavkov 26 10 4 12 46:57 34 
 10. Mikulov 26 9 6 11 44:50 33 
 11. Rohatec 26 7 5 14 46:61 26 
 12. Šlapanice 26 7 5 14 23:46 26 
 13. Ivanovice na H. 26 5 6 15 27:48 21 
 14. Veselí 26 4 2 20 31:64 14
 
 
I. B třída skupina A
14. kolo

Bořitov - Bohdalice 3:0 (3:0), Lazarov 3
Tišnov - St. Lískovec 4:1 (2:1), Pilný 2, Leifer, Zeman - Dvořák
Lipovec - Medlánky 3:2 (1:1), Sedlák 2, Svoboda - Petrucha, Škaroupka
Líšeň B - Olešnice 2:0 (2:0), Kubaský, Široký
Svratka Brno - Dražovice 2:4 (0:1), Pospíšil 2 - Jakeš 2, Pelc 2
Kunštát - Černá Hora 3:1 (2:1), Bednář, Ducháček, Šmerda - Čepa
 1. Dražovice 26 18 5 3 61:29 59 
 2. Líšeň B 26 16 6 4 59:25 54 
 3. Kunštát 25 14 3 8 31:26 45 
 4. Bohdalice 26 14 2 10 54:34 44 
 5. Tišnov 26 12 3 11 32:31 39 
 6. Svratka Brno 26 11 5 10 48:35 38 
 7. Olešnice 25 11 4 10 32:38 37 
 8. Bořitov 26 10 4 12 51:45 34 
 9. Černá Hora 26 8 9 9 39:28 33 
 10. Medlánky 26 9 5 12 44:45 32 
 11. Rousínov B 26 8 8 10 38:53 32 
 12. Lipovec 26 8 6 12 47:57 30 
 13. Kohoutovice 26 9 0 17 42:64 27 
 14. St. Lískovec 26 2 2 22 23:91 8
 

I. B třída skupina B
14. kolo
Újezd - Práče 2:1 (0:1), Kubíček, Vichta - Tkadlec
Měnín - Zastávka 3:1 (2:0), Hlušek, Hrdý, Schmid - Kadlčík
Hostěradice - Křenovice 0:3 (0:3), Uher, Jenáček, Jašinský
Modřice - Vojkovice 3:2 (1:1), Chalupa 2, Goiš - Bělák, Fajgl
Jaroslavice - Višňové 5:3 (3:2), Hudec 2, Juhaňák 2, Procházka - Fantal 2, Indra
Otnice - Šatov 5:1 (3:1), Kašpařík 2, Svoboda 2, Staněk - Matuščin
 1. Vojkovice 25 19 2 4 84:32 59 
 2. Tuřany 26 14 6 6 53:42 48 
 3. Jaroslavice 26 14 1 11 53:40 43 
 4. Modřice 26 11 7 8 36:35 40 
 5. Měnín 26 12 3 11 62:60 39 
 6. Zastávka 26 11 5 10 47:42 38 
 7. Šaratice 26 9 7 10 50:52 34 
 8. Šatov 26 10 4 12 37:44 34 
 9. Křenovice 25 10 3 12 45:50 33 
 10. Práče 26 9 5 12 36:41 32 
 11. Újezd 25 9 5 11 30:37 32 
 12. Višňové 26 8 7 11 38:47 31 
 13. Otnice 26 6 5 15 51:69 23 
 14. Hostěradice 25 5 6 14 28:59 21 
 
I. B třída skupina C
14. kolo

Dubňany - Podivín 4:3 (2:1), Šalša 2, Křižan, Roubík - Kadrnka, Švestka, Švestka, ČK: Pochylý (D) 
Vlkoš - Hlohovec 7:2 (3:0), David 3, Novák 2, Novák, Vavruš - Liščinský, Tureček, ČK: Tureček (H) 
Milotice - Bořetice 2:5 (0:4), Budík, Kasala - Kadlec 3, Galla, Ráztočný
Lednice - Blatnice 2:2 (0:1), Markovič, Ševčík - Janíček, Vaněk
Lanžhot - St. Poddvorov 0:2 (0:0) - Homola, Novák
Hroz.Lhota - Kněždub 1:0 (1:0), Jegla
Rakvice - Mutěnice B 2:1 (0:0), Kadlec, Kalouda - Holešínský
 1. Podivín 26 19 1 6 56:29 58 
 2. Bořetice 26 18 2 6 55:22 56 
 3. Blatnice 26 14 8 4 51:31 50 
 4. Lednice 26 13 6 7 46:37 45 
 5. St. Poddvorov 26 10 7 9 35:32 37 
 6. Kněždub 26 11 4 11 31:40 37 
 7. Hroz.Lhota 26 9 7 10 37:42 34 
 8. Lanžhot 26 10 4 12 45:53 34 
 9. Dubňany 26 9 5 12 45:52 32 
 10. Rakvice 26 9 4 13 36:38 31 
 11. Milotice 26 8 5 13 34:43 29 
 12. Mutěnice B 26 8 4 14 41:49 28 
 13. Vlkoš 26 8 3 15 45:50 27 
 14. Hlohovec 26 4 4 18 27:66 16