Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účtování I. A tříd: do přeboru míří Vracov, IE Znojmo, Bzenec a Zbýšov, do I. B sestupují Morenda, Veselí, Ivanovice a Bosonohy

22. 6. 2010

Šestadvacáté hrané kolo I. A třídy vyřešilo poslední neznámou. Čtvrtým sestupujícím se staly Bosonohy, které prohrály na hřišti IE Znojmo vysoko 1:5. Ani bodový zisk na hřišti vítěze I. A třídy skupiny A by jim ale na záchranu nestačil. Soběšice totiž vyhrály v Dobšicích. Bosonohy tak padají do I. B třídy společně s Moravskou Slavii Brno, Veselím nad Moravou a Ivanovicemi na Hané.

Do krajského přeboru si vybojovaly postup Vracov a IE Znojmo a mimořádně Bzenec se Zbýšovem.

I. A třída skupina A

14. kolo
Dobšice - Soběšice 2:3 (0:0)
Branky: Stehlík P., Syrový - vlastní, Hudák, Látal

Novosedly - Moravská Slavia Brno 4:2 (1:1)
Branky: Foltýn 2, Juřena, Knee

IE Znojmo - Bosonohy 5:1 (2:0)
Branky: Kapitán 2, Mösser, Ostrý, Rolník - Koplík, ČK: Brabec, Koubek (oba Bosonohy)

Jevišovice - Čebín 3:1 (1:0)
Branky: Rožnovský 2, Hazucha - Sadílek

Hrušovany - Zbýšov 4:0 (3:0)
Branky: Černý 3, Adamov

Rajhrad - Miroslav 2:2 (2:0)
Branky: Kalvoda 2 - Rohlík, Suchánek

Veverská Bítýška - Slovan Brno 0:3 (0:1)
Branky: Nevěděl 2, Hlouček

Konečná tabulka
1. IE Znojmo 26 18 5 3 68 : 24 59
2. Baník Zbýšov 26 16 2 8 49 : 36 50

3. Sokol Novosedly 26 15 4 7 51 : 33 49
4. FC Čebín 26 12 5 9 44 : 36 41
5. Fotbal Jevišovice 26 13 1 12 37 : 40 40
6. Sokol Dobšice 26 12 3 11 52 : 33 39
7. FC Miroslav 26 10 7 9 49 : 39 37
8. FC Slovan Brno 26 11 4 11 44 : 44 37
9. RAFK Rajhrad 26 11 4 11 42 : 45 37
10. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 26 8 7 11 40 : 37 31
11. FC Veverská Bítýška 26 8 6 12 38 : 51 30
12. FC Soběšice 26 8 4 14 42 : 67 28
13. FK SK Bosonohy 26 7 3 16 36 : 76 24
14. SK Moravská Slavia Brno 26 3 5 18 29 : 60 14

O pořadí na 7. až 9. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů: Miroslav - Slovan Brno 1:1 a 0:0, Miroslav - Rajhrad 3:0 a 2:2, Slovan Brno - Rajhrad 2:0 a 1:3. Miroslav 6 bodů, Slovan Brno 5 bodů, Rajhrad 4 body.

Tabulka střelců
21 - Kapitán (IE Znojmo)
20 - Rohlík (Miroslav)
18 - Roszicska (Zbýšov)
17 - Havel (Slovan Brno)
13 - Struhařík (Čebín), Kalvoda (Rajhrad)
12 - Lapeš
11 - Stehlík A. (oba Dobšice), Černý (Hrušovany)
10 - Mucala (Novosedly), Dulínek (Čebín), Rolník
9 - Kubále (oba IE Znojmo) 

I. A třída skupina B

14. kolo
Velké Pavlovice - Veselí 4:3 (1:2)

Branky: Balcárek 2, Strmiska, Šabata - Sládeček 3

Bučovice - Břeclav B 1:1 (0:0)
Branky: Lesovský - Lakatos, ČK: Hanák , Štrublík (oba Bučovice)

Mikulov - Ivanovice na Hané 1:0 (0:0)
Branka: Čech

Bzenec - Vracov 0:0

Vacenovice - Slavkov 4:2 (0:0)
Branky: Chvátal, Gasnárek, Ingr, Šrédl - Matocha, Opletal

Tvrdonice - Kostice 6:0 (2:0)
Branky: Dujsík 3, Kouřílek, Salajka, Sirotka

Rohatec - Šlapanice 2:2 (1:0)
Branky: Konštanda, Mašina - Kotásek, Pavelka

Konečná tabulka
1. FC Vracov 26 21 2 3 72 : 22 65
2. Slovan Bzenec 26 16 5 5 60 : 29 53

3. Slavoj Velké Pavlovice 26 14 6 6 51 : 42 48
4. Sokol Tvrdonice 26 14 4 8 67 : 45 46
5. Kostice 26 12 5 9 44 : 38 41
6. MSK Břeclav B 26 9 9 8 32 : 41 36
7. SK Mogul Vacenovice 26 9 7 10 31 : 35 34
8. FC Bučovice 26 10 4 12 47 : 43 34
9. SK Slavkov u Brna 26 10 4 12 46 : 57 34
10. FC Pálava Mikulov 26 9 6 11 44 : 50 33
11. Slavoj Rohatec 26 7 5 14 46 : 61 26
12. SK Šlapanice 26 7 5 14 23 : 46 26
13. Slovan Ivanovice na Hané 26 5 6 15 27 : 48 21
14. FC Veselí nad Moravou 26 4 2 20 31 : 64 14

O pořadí na 7. až 9. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů: Bučovice - Vacenovice 4:0 a 0:2, Bučovice - Slavkov 4:0 a 3:4, Vacenovice - Slavkov 4:2 a 0:0. Vacenovice 7 bodů, Bučovice 6 bodů, Slavkov 4 body.
O požadí na 11. a 12. místě rozhodlo skóre (vzájemný zápas: Rohatec - Šlapanice 2:2 a 2:2)

Tabulka střelců
21 - Zýbal (Vracov)
18 - Kasala (Bzenec), Loprais (Vracov)
15 - Dujsík (Tvrdonice)
14 - Rosypálek, Mikéska (oba Rohatec)
13 - Holec (Mikulov)
12 - Bil (Bučovice)
11 - Ingr (Bzenec)
10 - Fabičovič (Tvrdonice), Višváder (Kostice), Žárský (Mikulov), Matocha (Slavkov), Vašek (Velké Pavlovice)