V úterý 30. června budou rozlosovány jihomoravské krajské soutěže
V úterý 30. června budou rozlosovány jihomoravské krajské soutěže. Losovací aktiv začíná v Hotelu Avanti v Brně v 16 hodin a portál jihomoravskyfotbal.cz na něm samozřejmě nebude chybět. Už večer vám na stránkách přineseme kompletní rozlosování všech soutěží.
Termínová listina - podzim 2009
Krajský přebor
1. kolo: 8. - 9. srpna v 16:30
2. kolo: 15. - 16. srpna v 16:30
3. kolo: 22. - 23. srpna v 16:30
4. kolo: 29. - 30. srpna v 16:30
5. kolo: 5. - 6. září v 16:30
15. kolo: 9. září v 17:00
6. kolo: 12. - 13. září v 16:00
7. kolo: 19. - 20. září v 16:00
8. kolo: 26. - 27. září v 16:00
9. kolo: 3. - 4. října v 15:30
10. kolo: 10. - 11. října v 15:00
11. kolo: 17. - 18. října v 15:00
12. kolo: 24. - 25. října v 14:30
13. kolo: 31. října - 1. listopadu v 14:00
14. kolo: 7. - 8. listopadu v 14:00
16. kolo: 14. - 15. listopadu v 13:30
I. A a I. B třídy
1. kolo: 8. - 9. srpna v 16:30
2. kolo: 15. - 16. srpna v 16:30
3. kolo: 22. - 23. srpna v 16:30
4. kolo: 29. - 30. srpna v 16:30
5. kolo: 5. - 6. září v 16:30
6. kolo: 12. - 13. září v 16:00
7. kolo: 19. - 20. září v 16:00
8. kolo: 26. - 27. září v 16:00
9. kolo: 3. - 4. října v 15:30
10. kolo: 10. - 11. října v 15:00
11. kolo: 17. - 18. října v 15:00
12. kolo: 24. - 25. října v 14:30
13. kolo: 31. října - 1. listopadu v 14:00
14. kolo: 7. - 8. listopadu v 14:00
Krajský přebor dorostu
1. kolo: 8. - 9. srpna v 14:15 a 16:30
2. kolo: 15. - 16. srpna v 14:15 a 16:30
3. kolo: 22. - 23. srpna v 14:15 a 16:30
4. kolo: 29. - 30. srpna v 14:15 a 16:30
5. kolo: 5. - 6. září v 14:15 a 16:30
6. kolo: 12. - 13. září v 13:45 a 16:00
7. kolo: 19. - 20. září v 13:45 a 16:00
8. kolo: 26. - 27. září v 13:45 a 16:00
9. kolo: 3. - 4. října v 12:45 a 15:00
10. kolo: 10. - 11. října v 12:45 a 15:00
11. kolo: 17. - 18. října v 12:45 a 15:00
12. kolo: 24. - 25. října v 12:15 a 14:30
13. kolo: 31. října - 1. listopadu 11:45 a 14:00
14. kolo: 7. - 8. listopadu v 11:45 a 14:00
I. třídy dorostu
1. kolo: 8. - 9. srpna v 14:15
2. kolo: 15. - 16. srpna v 14:15
3. kolo: 22. - 23. srpna v 14:15
4. kolo: 29. - 30. srpna v 14:15
5. kolo: 5. - 6. září v 14:15
6. kolo: 12. - 13. září v 13:45
7. kolo: 19. - 20. září v 13:45
8. kolo: 26. - 27. září v 13:45
9. kolo: 3. - 4. října v 12:45
10. kolo: 10. - 11. října v 12:45
11. kolo: 17. - 18. října v 12:45
12. kolo: 24. - 25. října v 12:15
13. kolo: 31. října - 1. listopadu 11:45
14. kolo: 7. - 8. listopadu v 11:45
Krajský přebor žáků
1. kolo: 22. - 23. srpna v 9:00 a 10:45
2. kolo: 29. - 30. srpna v 9:00 a 10:45
13. kolo: 1. září v 16:00 a 17:45
3. kolo: 5. - 6. září v 9:00 a 10:45
4. kolo: 12. - 13. září v 9:00 a 10:45
5. kolo: 19. - 20. září v 9:00 a 10:45
6. kolo: 26. - 27. září v 9:00 a 10:45
7. kolo: 3. - 4. října v 9:00 a 10:45
8. kolo: 10. - 11. října v 9:00 a 10:45
9. kolo: 17. - 18. října v 9:00 a 10:45
10. kolo: 24. - 25. října v 9:00 a 10:45
11. kolo: 28. října v 9:00 a 10:45
12. kolo: 31. října - 1. listopadu v 9:00 a 10:45
I. třídy žáků
1. kolo: 22. - 23. srpna v 9:00 a 10:45
2. kolo: 29. - 30. srpna v 9:00 a 10:45
3. kolo: 5. - 6. září v 9:00 a 10:45
4. kolo: 12. - 13. září v 9:00 a 10:45
5. kolo: 19. - 20. září v 9:00 a 10:45
6. kolo: 26. - 27. září v 9:00 a 10:45
7. kolo: 3. - 4. října v 9:00 a 10:45
8. kolo: 10. - 11. října v 9:00 a 10:45
9. kolo: 17. - 18. října v 9:00 a 10:45
10. kolo: 24. - 25. října v 9:00 a 10:45
11. kolo: 31. října - 1. listopadu v 9:00 a 10:45
Krajský pohár mužů
Předkolo - 29.7. v 17:30
1. kolo - 2.8. v 17:00
2. kolo - 26.8. v 17:00