Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyrovnané I. A a I. B: Novosedly prohrály v Dobšicích, Lanžhot v Bořeticích, Dražovice remizovaly

25. 10. 2009

I. A třída skupina A
Dobšice-Novosedly 2:0 (2:0), Bitala, Lapeš, Soběšice-IE Znojmo 2:3 (1:3), Kozel, vlastní, - Černý 2, Kapitán, Mor.Sl. Brno-Jevišovice 0:1 (0:1), Fiala, Bosonohy-Hrušovany 2:1 (1:0), Havlík, Kousal - Černý, Čebín-Rajhrad 0:0, Zbýšov-Vev.Bítýška 4:3 (4:1), Roszicska 3, Šauer - Koláčný, Martinů, Rusler, Miroslav-Sn Brno 1:1 (0:0), Rohlík - Nevole
-1.-Novosedly-12-8-1-3-29:18-25-
-2.-Dobšice-12-7-2-3-28:11-23-
-3.-IE Znojmo-12-7-2-3-32:16-23-
-4.-Rajhrad-12-7-2-3-20:19-23-
-5.-Čebín-12-7-1-4-23:19-22-
-6.-Miroslav-12-6-3-3-26:16-21-
-7.-Zbýšov-12-7-0-5-30:22-21-
-8.-Sn Brno-12-6-2-4-21:17-20-
-9.-Jevišovice-12-5-0-7-13:19-15-
-10.-Soběšice-12-4-1-7-20:34-13-
-11.-Bosonohy-12-4-1-7-20:37-13-
-12.-Vev.Bítýška-12-3-2-7-20:29-11-
-13.-Mor.Sl. Brno-12-2-1-9-18:28-7-
-14.-Hrušovany-12-1-2-9-11:26-5-
 
I. A třída skupina B
Vel.Pavlovice-Bučovice 1:0 (0:0), Vašek,ČK: Tichý (B) Veselí-Mikulov 2:1 (1:0), Miroš, Smějsa - Cabal, Břeclav B-Bzenec 1:1 (0:1), Kalčík - Kasala, Ivanovice na H.-Vacenovice 1:1 (1:0), Černý - Bábíček, ČK: Chvátal, Vacenovský (oba V)  Vracov-Tvrdonice 1:1 (1:1), Loprais - Fabičovič, Slavkov-Rohatec 4:2 (3:2), Strnad 3, Žalkovský - Konštanda, Vrba, Kostice-Šlapanice 7:0 (3:0), Višváder 4, Šalša 2, Požgay
-1.-Vracov-12-10-1-1-38:13-31-
-2.-Kostice-12-7-3-2-26:14-24-
-3.-Vel.Pavlovice-12-7-3-2-21:11-24-
-4.-Bzenec-12-6-2-4-23:20-20-
-5.-Slavkov-12-6-2-4-17:21-20-
-6.-Břeclav B-12-5-4-3-16:20-19-
-7.-Tvrdonice-12-5-3-4-28:23-18-
-8.-Mikulov-12-4-3-5-22:23-15-
-9.-Bučovice-12-4-1-7-14:16-13-
-10.-Vacenovice-12-3-4-5-11:16-13-
-11.-Šlapanice-12-3-3-6-10:22-12-
-12.-Rohatec-12-3-1-8-23:28-10-
-13.-Veselí-12-3-1-8-13:24-10-
-14.-Ivanovice na H.-12-1-3-8-10:21-6-
 
I. B třída skupina A
Bořitov-Tišnov 1:2 (0:0), Fikes - Krejczy, vlastní, Bohdalice-Lipovec 3:1 (1:0), Kummer, Machálek, Pánek - Michálek, St. Lískovec-Líšeň B 1:2 (0:1), Krejčí - Kouřil, Matoušek, Medlánky-Rousínov B 1:2 (1:0), Kučera - Horváth, Pupp, Olešnice-Svratka Brno 1:0 (1:0), Daniel, Kohoutovice-Kunštát 3:1 (2:1), Cupák, Jankulár, Koubek - Truhlář, Dražovice-Černá Hora 1:1 (1:1), Pelc - Bílek
-1.-Dražovice-12-8-3-1-28:15-27-
-2.-Olešnice-12-8-2-2-19:15-26-
-3.-Líšeň B-12-7-4-1-25:12-25-
-4.-Bohdalice-12-8-0-4-30:12-24-
-5.-Tišnov-12-6-2-4-15:15-20-
-6.-Bořitov-12-6-1-5-26:20-19-
-7.-Kunštát-12-6-1-5-14:14-19-
-8.-Kohoutovice-12-6-0-6-30:22-18-
-9.-Lipovec-12-4-2-6-16:23-14-
-10.-Rousínov B-12-4-2-6-18:30-14-
-11.-Černá Hora-12-3-4-5-14:14-13-
-12.-Svratka Brno-12-3-2-7-14:17-11-
-13.-Medlánky-12-3-1-8-20:22-10-
-14.-St. Lískovec-12-0-0-12-5:43-0-
 
I. B třída  skupina B
Újezd-Měnín 1:1 (0:1), Kubíček - Hrdý, Práče-Hostěradice 1:3 (1:2), Zduba - Burger, Kolář, Vyžrálek, Zastávka-Šaratice 1:4 (0:2), Strašák - Klaška, Kováč, Pilát, Smetana, Křenovice-Modřice, Tuřany-Jaroslavice 2:1 (2:1), Smetana 2 - Opatřil, Vojkovice-Otnice 6:0 (3:0), Fajgl 2, Valnoha 2, Furch, Krška, Višňové-Šatov 1:1 (0:0), Klaudinger - Křišťál.
-1.-Vojkovice-12-10-1-1-55:14-31-
-2.-Tuřany-12-8-2-2-28:22-26-
-3.-Jaroslavice-12-7-0-5-29:18-21-
-4.-Šaratice-12-5-5-2-24:19-20-
-5.-Višňové-12-5-3-4-16:18-18-
-6.-Měnín-12-4-3-5-30:30-15-
-7.-Újezd-12-4-3-5-14:19-15-
-8.-Zastávka-12-4-3-5-17:24-15-
-9.-Hostěradice-12-4-3-5-14:23-15-
-10.-Práče-12-4-2-6-16:21-14-
-11.-Šatov-12-4-2-6-14:22-14-
-12.-Křenovice-11-4-0-7-24:20-12-
-13.-Modřice-11-3-2-6-11:20-11-
-14.-Otnice-12-1-3-8-13:35-6-
 
I. B třída skupina C
Dubňany-Vlkoš, Podivín-Milotice 1:2 (1:1), Švestka - Antoš, Šifel, ČK: Antoš (M))  Hlohovec-Lednice 2:0 (1:0), Pekárek, Tureček - ČK: Málek Tomáš, Bořetice-Lanžhot 4:1 (2:1), Kirschbaum 2, Ráztočný, Sokolář - Jakubec, Blatnice-Hroz.Lhota 4:3 (1:2), Bílek, Hozák, Jílek, Macko, - Bíla 2, Schwarzbier, ČK: Janoušek (B) St. Poddvorov-Rakvice 1:0 (1:0), Cupal, Kněždub-Mutěnice B 2:1 (0:0), Grabec David, Grabec Roman - Koštuřík
-1.-Lanžhot-12-8-2-2-32:12-26-
-2.-Kněždub-12-8-2-2-18:14-26-
-3.-Bořetice-12-8-1-3-26:12-25-
-4.-Blatnice-12-7-4-1-21:11-25-
-5.-Podivín-12-7-1-4-25:18-22-
-6.-St. Poddvorov-12-6-3-3-15:14-21-
-7.-Hroz.Lhota-12-4-3-5-21:20-15-
-8.-Milotice-12-4-3-5-13:17-15-
-9.-Lednice-12-4-3-5-15:20-15-
-10.-Mutěnice B-12-3-2-7-17:22-11-
-11.-Vlkoš-11-2-3-6-12:17-9-
-12.-Rakvice-12-2-2-8-10:20-8-
-13.-Hlohovec-12-2-2-8-14:32-8-
-14.-Dubňany-11-2-1-8-12:22-7-