Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuřim se představí na zimním turnaji v Boskovicích

4. 11. 2009

Patnáct týmů bude hrát zimní turnaj na umělém povrchu 3. generace v Boskovicích. Ve skupině A se představí 7 celků: divizní Boskovice, přeborové Svitavy a Kuřim, Kunštát, Lipovec a Březová nad Svitavou (vedoucí celek I. B třídy v Pardubickém kraji) z I. B tříd a Blansko B hrající okresní přebor. Ve skupině B bude hrát osm týmů.

Skupina A - O pohár města Boskovic - Artézia Cup

Účastníci: Boskovice, Blansko B, Kunštát, Svitavy, Lipovec, Kuřim, Březová

Rozlosování
1. kolo
sobota 23.1.
11.00 Březová - Kuřim 
neděle 24.1.
11.00 Lipovec - Blansko B
15.00 Kunštát - Boskovice  
2. kolo
sobota 30.1.
11.00 Svitavy – Lipovec
13.00 Kuřim – Kunštát
neděle 31.1.
14.00 Blansko B – Březová
3. kolo
sobota 6.2.
10.00 Kunštát – Lipovec
12.00 Boskovice – Svitavy
neděle 7.2.
10.00  Kuřim – Blansko B
4. kolo
sobota 13.2.
10.00  Lipovec – Březová
12.00  Svitavy – Kunštát
neděle 14.2.
13.00  Blansko B – Boskovice
5. kolo
sobota 20.2.
10.00  Kuřim – Lipovec
12.00  Boskovice – Březová
neděle 21.2.
12.00  Blansko B – Svitavy
6. kolo
sobota 27.2.
14.00  Boskovice – Lipovec
16.00 Svitavy - Kuřim
neděle 28.2.
10.00  Březová – Kunštát
7. kolo
neděle 7.3.
10.00 Kunštát – Blansko B
12.00 Březová – Svitavy
14.00 Boskovice – Kuřim

Skupina B - DAHEPO CUP

Účastníci: Boskovice B, Otinoves, Olešnice, Olomučany, Vysočany, Letovice, Kořenec, Drnovice

Rozlosování
1. kolo
sobota 23.1.
13:00 Boskovice B - Vysočany
17:00 Otinoves - Olešnice
19.00 Letovice - Olomučany
neděle 24. 1.
13:00 Kořenec - Drnovice
2. kolo
pátek 29.1.
19:00 Otinoves – Boskovice B
sobota 30.1. 
16.30 Kořenec - Olomučany
neděle 31.1.
16:00  Drnovice - Vysočany
18:00  Letovice - Olešnice
3. kolo
sobota  6.2.
15:30 Kořenec – Olešnice
17.30 Otinoves - Olomučany
Neděle 7.2.
12:00 Letovice – Vysočany
14:00 Boskovice B - Drnovice
4. kolo
sobota 13.2.16.00
Boskovice B - Olomučany
neděle 14. 2.
11.00  Vysočany - Kořenec
15.00 Otinoves - Letovice  
17:00 Olešnice - Drnovice
5. kolo
pátek 19.2.
19.00  Kořenec - Letovice
sobota 20.2.
17:30 Vysočany - Olomučany
19.30  Otinoves - Drnovice
neděle 21.2.
14.00 Boskovice B - Olešnice
6. kolo
sobota 27.2.
10.00  Letovice - Drnovice
12.00  Otinoves - Vysočany
neděle 28. 2.
12.00 Olešnice - Olomučany
14.00 Boskovice B - Kořenec
7. kolo
sobota 6.3.
10:00  Kořenec – Otinoves
12:00  Drnovice - Olomučany
16:00  Olešnice - Vysočany
18:00  Boskovice B - Letovice