Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubům I. A, I. B tříd a dorosteneckých soutěží podzimní část skončila. 14. kolo přeboru se hraje, o 16. se rozhodne v pondělí

6. 11. 2009

Fotbalistům hrající I. A, I. B třídy a dorostenecké soutěže podzimní část ročníku 2009/2010 skončila. Kvůli nepříznivému počasí byly zrušeny všechny původně plánované zápasy 14. kola. Hrát se bude až na jaře. "Výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu rozhodl zrušit z důvodu nepříznivého počasí víkendové zápasy předehrávek 14. kola I. A tříd, I. B tříd a všech soutěží 14. kola dorosteneckých soutěží," je uvedeno v mimořádné úřední zprávě, která přišla krátce po 14 hodině ze sídla JmKFS.

Odložený zápas žáků se bude hrát na umělém povrchu

V sobotu 7. listopadu je na programu také odložené utkání 9. kola krajského přeboru žáků, ve kterém se střetnou Blanko a Hrušovany. Zápas se odehraje. Ale kluby si vymění pořadatelství. Hrát se bude na umělém povrchu v Hrušovanech nad Jevišovkou.

Čtrnácté kolo přeboru podle plánu, o 16. se rozhodne v pondělí

Čtrnácté kolo krajského přeboru se odehraje podle plánu v sobotu 7. a v neděli 8. listopadu. Do konce podzimu se v termínové listině počítá ještě s předehrávaným 16. kolem. O jeho osudu se rozhodne v pondělí.