Brněnské soutěže ve výsledcích: v souboji rezerv Sparty a Bohunic zvítězil Tatran
MěFS Brno
II.třída - městský přebor muži
Lokomotiva - Slovan B 5:0 (3:0), Holánek 2, Pavlíček, Toncr, Vrána
Lelekovice - Obřany 4:1 (1:0), Adday, M.Pavlík, Sádlík, Zeman - Vykypěl
Starý Lískovec - Chrlice 0:2 (0:1), Musil 2, ČK: Osvald (Starý Lískovec)
ČAFC - Start 0:4 (0:3), Pokorný, Sedlář, Těšík, Šula
Bílovice - Líšeň C 3:0 (2:0), Valoušek P. 2, Helán
Řečkovice - MCV 3:0 (1:0), Pištěk 2, Juráček
Sparta B - Bohunice B 0:3 (0:1), Damborský, Kotol, Musil
1. Chrlice 14 10 1 3 36:18 31
2. Řečkovice 14 9 2 3 39:21 29
3. Lokomotiva 14 8 3 3 36:17 27
4. Sparta B 14 8 1 5 37:27 25
5. Bohunice B 14 7 2 5 43:29 23
6. Starý Lískovec 14 7 2 5 43:32 23
7. Start 14 7 1 6 26:21 22
8. MCV 14 6 2 6 27:26 20
9. Lelekovice 14 5 4 5 29:24 19
10. Slovan B 14 5 3 6 27:33 18
11. Líšeň C 14 4 2 8 24:32 14
12. Bílovice 14 3 2 9 30:53 11
13. Obřany 14 3 2 9 13:41 11
14. ČAFC 14 1 3 10 13:49 6
Družstvu Bílovic budou odečteny 3 body.
Kanonýři: 11 - Helán Ladislav (Bílovice), 9 - Cenek Čeněk (Sparta B), Damborský Filip (Bohunice B), Musil Marcel (Chrlice), Pištěk Martin (Řečkovice), Smutný Marek (Řečkovice).
III.třída - městská soutěž muži - skupina A
Lokomotiva B - Svratka B 1:4 (0:1), Winkler - Svoboda 3, Skoumal
Kohoutovice B - Řečkovice B 4:4 (0:3), Beníček 2, Jankulár, Serba - Hampl 2, Dobeš, Šafář
Královo Pole - Soběšice B 2:5 (2:2), ČK: Skarka (KP)
Bosonohy B - Žebětín B 0:4 (0:2), Lepka 3, Jelínek R.
1. Svratka B 13 8 1 4 41:25 25
2. Jundrov 12 8 1 3 21:23 25
3. Bosonohy B 13 5 5 3 47:36 20
4. Řečkovice B 12 5 4 3 46:33 19
5. Lokomotiva B 12 6 1 5 31:29 19
6. Kohoutovice B 13 4 4 5 32:24 16
7. Žebětín B 12 5 1 6 25:21 16
8. Královo Pole 13 3 3 7 21:36 12
9. Soběšice B 12 2 0 10 15:52 6
Kanonýři: 24 - Hampl Martin (Řečkovice B), 13 - Bělohlávek Jiří (Bosonohy B), Svoboda Pavel (Svratka B), 11 - Cihlář Pavel (Bosonohy B), 10 - Cvingráf Marek (Kohoutovice B)
III.třída - městská soutěž muži - skupina B
Obřany B - Řícmanice 2:1 (0:0), Luprich 2 - Bartoš, ČK: Luprich - Kottas
Medlánky B - Start B 3:3 (2:1), Adámek, Fryc, Štrubl - Pokorný 2, Podhorský, ČK: Jaroš (S)
Bílovice B - Jundrov B 1:2 (0:0), Vozka - Beránek, Pavlík
Chrlice B - Tuřany B 2:1 (1:0), Harašta 2 - Mareš
1. Řícmanice 13 9 2 2 41:12 29
2. Medlánky B 12 8 2 2 46:15 26
3. Tuřany B 13 7 2 4 26:17 23
4. Slatina B 12 7 2 3 32:25 23
5. Start B 13 4 4 5 25:26 16
6. Chrlice B 12 4 1 7 22:29 13
7. Obřany B 12 4 1 7 24:34 13
8. Jundrov B 13 4 1 8 35:48 13
9. Bílovice B 12 1 1 10 9:54 4
Kanonýři: 14 - Luprich Miroslav (Obřany B), 10 - Zbořil Jakub, Zbořil Tomáš, 9 - Král Petr (vše Řícmanice), Štrubl Jiří, 7 - Adámek Richard (oba Medlánky B), Kodras Tomáš (Slatina B), Pavlík Jan (Jundrov B), Šedivý Ivo (Start B)