Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do Boskovic v neděli přijedou internacionálové Sigmy Olomouc

28. 7. 2011

Martin Vaniak, Radek Drulák, Pavel Hapal, Oldřich Machala nebo Josef Mucha. Právě na tyto hráče můžete přijít v neděli 31. července v 10:30 do Boskovic. V rámci místní pouti se postaví domácí starší páni FC Boskovice Inetrnacionálům Sigmy Olomouc.

Nejsledovanějším mužem bude zřejmě Martin Vaniak, který ukončil prvoligovou kariéru na konci minulé sezony ve čtyřiceti letech. Vaniak patří do Klubu ligových brankářů (českých a československých fotbalových brankářů, kteří neobdrželi alespoň ve 100 prvoligových zápasech branku), kde mu patří druhá příčka se 160 nulami (první Jan Stejskal má o čtyři nuly více). Do Klubu ligových kanonýrů zase patří Radek Drulák. Ten nasázel v nejvyšší soutěži celkem 153 branek. Navíc je dvojnásobný nejlepší střelec 1. ligy, Fotbalista roku 1995, vícemistr Evropy z roku 1996...

Neděle 31. července v 10:30 - stadion FC Boskovice
STARŠÍ PÁNI FC BOSKOVICE – INTERNACIONÁLOVÉ SIGMY OLOMOUC

Předpokládaná sestava internacionálů Sigmy Olomouc: Radek Drulák, Jiří Fiala, Jaromír Fiala, Ladislav Kučerňák, Oldřich Machala, Jiří Malík, Dan Matuška, Josef Mucha, Petr Mrázek, Jiří Navrátil, Roman Sedláček, Jiří Vít, Martin Vaniak, Pavel Hapal.

sigma.jpg