I. A a I. B třídy: Žarošice skórovaly devětkrát, Lanžhot remizoval v Bořeticích, poprvé prohrály Kohoutovice a Horní Kounice
I. A třída skupina A
FC Pálava Mikulov - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 1:3 (0:1); Hatlapatka - Hycl, Kadlec, Kerel
SK Slavkov u Brna - SK Líšeň B 1:2 (1:0); Holásek - Pecha 2
SK Vojkovice - Šaratice 1:1 (0:0)
Sokol Bořitov - Fotbal Jevišovice 6:2 (3:1); Bezděk 4, Šmerda D., Šmerda M. - Jurka, Stuchlík
Sokol Dobšice - FC Čebín 3:0 (1:0); Veselý 2, Šabaka
FC Miroslav - FC Slovan Brno 0:2 (0:2); Machát, Nevěděl; ČK: Lajcman (Miroslav)
SK Šlapanice - FK SK Bosonohy 2:2 (0:1); Pohorský, Šamšula Petr - Koplík 2
Tabulka
1. Sokol Dobšice 5 4 1 0 19 : 6 13
2. SK Vojkovice 5 3 1 1 9 : 5 10
3. FC Čebín 5 3 1 1 9 : 5 10
4. SK Líšeň B 5 3 0 2 11 : 9 9
5. SK Šlapanice 5 2 1 2 7 : 6 7
6. Fotbal Jevišovice 5 2 1 2 8 : 9 7
7. FK SK Bosonohy 5 2 1 2 12 : 14 7
8. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 5 2 0 3 11 : 10 6
9. Sokol Bořitov 5 1 3 1 11 : 11 6
10. Šaratice 5 1 3 1 6 : 7 6
11. FC Miroslav 5 2 0 3 7 : 9 6
12. FC Slovan Brno 5 1 2 2 9 : 12 5
13. SK Slavkov u Brna 5 1 0 4 6 : 13 3
14. FC Pálava Mikulov 5 1 0 4 4 : 13 3
I. A třída skupina B
Rakvice 1932 - FK Mutěnice 2:4 (1:3); Juřena, Pátek - Čepil M. 2, Holešínský, Koštuřík
FK Baník Ratíškovice - MSK Břeclav B 3:2 (1:2); Kopl, Kotásek, Ňorek - Hromek, Kurial
Kordárna Velká nad Veličkou - FC Bučovice 0:1 (0:0); Kubík
Sokol Tvrdonice - Dražovice 2:1 (0:0); Fabičovič, Kouřílek - Král
SK Mogul Vacenovice - Slavoj Velké Pavlovice 1:1 (0:1); Příkazský M. - Ondryáš; ČK: Chvátal (Vacenovice)
Sokol Bořetice - Sokol Lanžhot 1:1 (0:0); Novotný - Malár
Moravan Lednice - Slavoj Rohatec 2:1 (1:0); Fóbl 2 - Konštanda
Tabulka
1. Sokol Lanžhot 5 3 2 0 12 : 4 11
2. FK Mutěnice 5 3 1 1 12 : 5 10
3. MSK Břeclav B 5 3 0 2 12 : 10 9
4. Dražovice 5 3 0 2 8 : 9 9
5. FK Baník Ratíškovice 5 2 2 1 7 : 6 8
6. Sokol Bořetice 5 2 1 2 11 : 10 7
7. Sokol Tvrdonice 5 2 1 2 10 : 9 7
8. Moravan Lednice 5 2 1 2 10 : 9 7
9. Slavoj Rohatec 5 2 1 2 9 : 8 7
10. Kordárna Velká nad Veličkou 5 2 0 3 6 : 6 6
11. FC Bučovice 5 2 0 3 4 : 5 6
12. Rakvice 1932 5 1 1 3 10 : 16 4
13. Slavoj Velké Pavlovice 5 1 1 3 4 : 10 4
14. SK Mogul Vacenovice 5 1 1 3 3 : 11 4
I. B třída skupina A
FC Svratka Brno - FK Drnovice 2:3 (2:0); Navrátil, Šoukal - Fober 2, Novotný
Sokol Bohdalice - FC Veverská Bítýška 5:1 (2:1); Kolečkář 2, Pánek 2, Pospíšil - Daniel
FC Medlánky - Ochoz u Brna 2:5 (2:3); Blahoudek, Kučera - Sapák 3, Mlejnek, Šváb
Sokol Švábenice - FK Kunštát 0:1 (0:0); Truhlář
Framoz Rousínov B - Černá Hora 1:0 (0:0); Svoboda
Sokol Lipovec - Tatran Kohoutovice 4:1 (2:1); Sedlák 2, Vágner, Zouhar - Koubek
Slovan Ivanovice na Hané - AFK Tišnov 1:0 (1:0); Moravec
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 5 4 0 1 17 : 6 12
2. Sokol Bohdalice 5 4 0 1 14 : 8 12
3. FK Kunštát 5 3 2 0 13 : 7 11
4. Černá Hora 5 3 0 2 11 : 8 9
5. FC Svratka Brno 5 3 0 2 9 : 7 9
6. Framoz Rousínov B 5 2 1 2 5 : 5 7
7. AFK Tišnov 5 2 1 2 3 : 4 7
8. Sokol Lipovec 5 1 2 2 12 : 12 5
9. Ochoz u Brna 5 1 2 2 8 : 11 5
10. FC Medlánky 5 1 2 2 7 : 11 5
11. FK Drnovice 5 1 2 2 6 : 11 5
12. Slovan Ivanovice na Hané 5 1 1 3 5 : 8 4
13. FC Veverská Bítýška 5 1 1 3 7 : 14 4
14. Sokol Švábenice 5 0 2 3 4 : 9 2
I. B třída skupina B
MFK Modřice - Čechie Zastávka 2:1 (2:1); Goiš, Hemerka - Kadlčík
SK Tuřany - SK Žebětín 3:0 (1:0); Smetana 3
Sokol Tasovice B - Horní Kounice 4:2 (1:2); Dítě Lukáš, Dítě Petr, Pavlíček, Čop - Dobeš 2
FC Slovan Rosice B - SK Sokol Jaroslavice 2:1 (2:1); Havlásek, Krejčí - Holcman
Družstevník Práče - A.S.A. ES Únanov 2:0 (2:0); Kosec 2
Tatran Šatov - SK Moravská Slavia Brno 1:1 (0:0); Müller - Černý
Dynamo Cvrčovice - FC Soběšice 3:0 (3:0); Geisler, Novotný, Polus
Tabulka
1. FC Slovan Rosice B 5 5 0 0 23 : 7 15
2. Horní Kounice 5 4 0 1 14 : 6 12
3. Dynamo Cvrčovice 5 3 2 0 13 : 6 11
4. Sokol Tasovice B 5 3 1 1 11 : 5 10
5. Čechie Zastávka 5 3 0 2 12 : 8 9
6. MFK Modřice 5 2 2 1 9 : 6 8
7. SK Tuřany 5 2 1 2 11 : 9 7
8. Tatran Šatov 5 2 1 2 9 : 9 7
9. FC Soběšice 5 2 0 3 8 : 14 6
10. SK Moravská Slavia Brno 5 1 2 2 9 : 11 5
11. Družstevník Práče 5 1 1 3 5 : 11 4
12. SK Žebětín 5 1 1 3 5 : 12 4
13. SK Sokol Jaroslavice 5 0 1 4 3 : 12 1
14. A.S.A. ES Únanov 5 0 0 5 3 : 19 0
I. B třída skupina C
SK Slatina - Sokol Hroznová Lhota 0:2 (0:1); Náhlík, Podrazil
SK Křenovice - FK Baník Dubňany 0:0
SK Žarošice - Sokol Kostice 9:0 (3:0); Frýbort 3, Chromý, Přikryl, Sněhota, Strmiska, Vrána, Žaroský
FC Veselí nad Moravou - Sokol Kněždub 2:0 (1:0); Hrbek, Janík
Družstevník Starý Poddvorov - Agro Milotice 2:2 (0:1); Bařina, Veselý - Kundrata Ivo, Šťastný; ČK: Balous (Milotice)
FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem - Spartak Svatobořice-Mistřín 1:2 (1:2); Sládeček - Koch, Melounek
SK Újezd u Brna - FC Hustopeče 0:1 (0:0); Stehlík
Tabulka
1. SK Žarošice 5 3 1 1 22 : 9 10
2. FC Veselí nad Moravou 5 3 1 1 16 : 8 10
3. SK Křenovice 5 3 1 1 10 : 4 10
4. Družstevník Starý Poddvorov 5 3 1 1 10 : 8 10
5. FC Hustopeče 5 3 1 1 10 : 10 10
6. Agro Milotice 5 2 2 1 11 : 9 8
7. Spartak Svatobořice-Mistřín 5 2 0 3 11 : 12 6
8. SK Újezd u Brna 5 2 0 3 3 : 5 6
9. Sokol Hroznová Lhota 5 2 0 3 8 : 13 6
10. Sokol Kněždub 5 1 2 2 8 : 8 5
11. FK Baník Dubňany 5 1 2 2 5 : 5 5
12. FK SaZ Blatnice pod Sv. Antonínkem 5 1 2 2 5 : 6 5
13. SK Slatina 5 1 1 3 5 : 9 4
14. Sokol Kostice 5 1 0 4 6 : 24 3