Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. A a I. B: Bořitov dostal sedmičku v Bohdalicích, Rousínov šestku v Kohoutovicích

9. 8. 2009

I.A třída skupina A

Soběšice - Dobšice

Mor.Sl. Brno - Novosedly 3:4 (2:2)

Branky: Holý, Krejčí, Fiala - Šebesta, Sýkora, Křivánek, Janůvka

Bosonohy - IE Znojmo 3:1 (1:1)

Branky: Kousal 2, Břežný - Šťáva, ČK: Krejčí - Veselý

Čebín - Jevišovice 3:1 (0:0)

Branky: Sadílek, Dulínek, Struhařík - Stuchlík

Zbýšov - Hrušovany 1:0 (1:0)

Branka: Roszicska

Miroslav - Rajhrad 3:0 (0:0)

Branky: Vyžrálek, Rohlík, Svoboda

Sn Brno - Vev.Bítýška 2:0 (1:0)

Branky: Havel, Plšek

 

I. A třída skupina B

Veselí - Vel.Pavlovice 0:3 (0:3)

Branky: Šabata, Strmiska, Vašek

Břeclav B - Bučovice 1:0 (1:0)

Branka: Menšík, ČK: Tichý (Bučovice)

Ivanovice na H. - Mikulov 0:0

Vracov - Bzenec 3:1 (2:0)

Branky: vlastní, Procházka, Zýbal - Mička

Slavkov - Vacenovice 0:0

Kostice - Tvrdonice 2:2 (2:2)

Branky: Šalša 2 - Dvořáček, Fabičovič

Šlapanice - Rohatec 2:2 (0:1)

Branky: Šamšula Pavel, Daněk Jiří - Mikéska, Duchoslav

 

I. B třída  skupina A

Bohdalice - Bořitov 7:0 (2:0)

Branky: Machálek 4, Pacejka, Kummer Tomáš, Drbal Jakub

St. Lískovec - Tišnov 1:2 (1:1)

Branky: Hanák - Klíma, Krejczy

Medlánky - Lipovec 4:2 (1:1)

Branky: Fryc 2, Viskot, Štrubl - Sedlák 2

Olešnice - Líšeň B 0:0

Kohoutovice - Rousínov B 6:0 (0:0)

Branky: Robotka 2, Merta 2, Vévoda, Koubek

Dražovice - Svratka Brno 2:0 (1:0)

Branky: Pelc V., Svoboda

Černá Hora - Kunštát 0:1 (0:1)

Branka: Novotný

 

I. B třída skupina B

Práče - Újezd 0:2 (0:1)

Branky: Fiala, Mikojan

Zastávka - Měnín 1:2 (1:1)

Branky: Maňásek - Aujezský, Hlušek

Křenovice - Hostěradice 3:0 (1:0)

Branky: Uher 2, Baják

Tuřany - Šaratice 3:3 (2:3)

Branky: Spružina, Heřmanský Jaroslav, Dobiáš - Vojtíšek, Kovář, Jelínek

Vojkovice - Modřice 2:0 (1:0)

Branky: Furda, Krška

Višňové - Jaroslavice 1:3 (1:2)

Branky: Fojtík - Rybanský Roman 2, Rybanský René, ČK: Adamov (Jaroslavice)

Šatov - Otnice 1:0 (1:0)

Branka: Křišťál

 

I. B třída skupina C

Podivín - Dubňany 3:1 (2:0)

Branky: Švestka Karel, Švestka Martin, Hakala - Horný, ČK: Švestka Karel - Šimek

Hlohovec - Vlkoš 3:3 (0:3)

Branky: Tuček 2, Drozd – Hlaváč 2, Ingr

Bořetice - Milotice 3:0 (1:0)

Branky: Kadlec 2, Kirschbaum

Blatnice - Lednice 1:1 (1:0)

Branky: Janoušek - Čapka

St. Poddvorov - Lanžhot 0:3 (0:2)

Branky: Hallang, Šustr, Tomek

Kněždub - Hroz.Lhota 2:1 (2:1)

Branky: Grabec D. 2 - Lipčík L. ČK: Němeček (Kněždub)

Mutěnice B - Rakvice 0:0