Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní část krajských soutěží odstartuje 26. března

19. 11. 2010

Jarní část krajských soutěží odstartuje v sobotu 26. března, kdy bude na programu 18. kolo krajského přeboru. Na fotbalisty nejvyšší krajské soutěže čeká 14 kol, z nichž jedno bude vložené - ve středu 20. dubna. Ostatní krajské souteže začnou o týden později, tedy 2. dubna. 

Čtvrtfinále krajského poháru se bude hrát ve středu 4. května. Zapojí se do něho osmička celků: Boskovice, Kuřim, Rousínov, Slavkov, Velké Pavlovice, Bořetice, Ratíškovice, Kyjov. Semifinále je poté na programu 18. května, finále bude následovat 1. června. 

Termínová listina - jaro 2010

Krajský přebor
18. kolo: 26. a 27. března od 15:00
19. kolo: 2. a 3. dubna od 15:30
20. kolo: 9. a 10. dubna od 15:30
21. kolo: 16. a 17. dubna od 16:00
vložené 17. kolo: 20. dubna od 17:00
22. kolo: 23. a 24. dubna od 16:00
23. kolo: 30. dubna a 1. května od 16:30
24. kolo: 7. a 8. května od 16:30
25. kolo: 14. a 15. května od 16:30
26. kolo: 21. a 22. května od 16:30
27. kolo: 28. a 29. května od 16:30
28. kolo: 4. a 5. června od 16:30
29. kolo: 11. a 12. června od 16:30
30. kolo: 18. a 19. června od 16:30

I. A a I. B třídy
15. kolo: 2. a 3. dubna od 15:30
16. kolo: 9. a 10. dubna od 15:30
17. kolo: 16. a 17. dubna od 16:00
18. kolo: 23. a 24. dubna od 16:00
19. kolo: 30. dubna a 1. května od 16:30
20. kolo: 7. a 8. května od 16:30
21. kolo: 14. a 15. května od 16:30
22. kolo: 21. a 22. května od 16:30
23. kolo: 28. a 29. května od 16:30
24. kolo: 4. a 5. června od 16:30
25. kolo: 11. a 12. června od 16:30
36. kolo: 18. a 19. června od 16:30

Krajský přebor dorostu
15. kolo: 2. a 3. dubna od 13:15 a 15:30
16. kolo: 9. a 10. dubna od 13:15 a 15:30
17. kolo: 16. a 17. dubna od 13:45 a 16:00
18. kolo: 23. a 24. dubna od 13:45 a 16:00
19. kolo: 30. dubna a 1. května od 14:15 a 16:30
20. kolo: 7. a 8. května od 14:15 a 16:30
21. kolo: 14. a 15. května od 14:15 a 16:30
22. kolo: 21. a 22. května od 14:15 a 16:30
23. kolo: 28. a 29. května od 14:15 a 16:30
24. kolo: 4. a 5. června od 14:15 a 16:30
25. kolo: 11. a 12. června od 14:15 a 16:30
26. kolo: 18. a 19. června od 14:15 a 16:30

I. třídy dorostu
15. kolo: 2. a 3. dubna od 13:15
16. kolo: 9. a 10. dubna od 13:15
17. kolo: 16. a 17. dubna od 13:45
18. kolo: 23. a 24. dubna od 13:45
19. kolo: 30. dubna a 1. května od 14:15
20. kolo: 7. a 8. května od 14:15
21. kolo: 14. a 15. května od 14:15
22. kolo: 21. a 22. května od 14:15
23. kolo: 28. a 29. května od 14:15
24. kolo: 4. a 5. června od 14:15
25. kolo: 11. a 12. června od 14:15
26. kolo: 18. a 19. června od 14:15

Krajský přebor žáků
15. kolo: 2. a 3. dubna od 9:00 a 10:45
16. kolo: 9. a 10. dubna od 9:00 a 10:45
17. kolo: 16. a 17. dubna od 9:00 a 10:45
18. kolo: 23. a 24. dubna od 9:00 a 10:45
19. kolo: 30. dubna a 1. května od 9:00 a 10:45
20. kolo: 7. a 8. května od 9:00 a 10:45
vložené 14. kolo: 11. května od 16:00 a 17:45
21. kolo: 14. a 15. května od 9:00 a 10:45
22. kolo: 21. a 22. května od 9:00 a 10:45
23. kolo: 28. a 29. května od 9:00 a 10:45
24. kolo: 4. a 5. června od 9:00 a 10:45
25. kolo: 11. a 12. června od 9:00 a 10:45
26. kolo: 18. a 19. června od 9:00 a 10:45

I. třída žáků
13. kolo: 2. a 3. dubna od 9:00 a 10:45
14. kolo: 9. a 10. dubna od 9:00 a 10:45
15. kolo: 16. a 17. dubna od 9:00 a 10:45
16. kolo: 23. a 24. dubna od 9:00 a 10:45
17. kolo: 30. dubna a 1. května od 9:00 a 10:45
18. kolo: 7. a 8. května od 9:00 a 10:45
19. kolo: 14. a 15. května od 9:00 a 10:45
20. kolo: 21. a 22. května od 9:00 a 10:45
21. kolo: 28. a 29. května od 9:00 a 10:45
22. kolo: 4. a 5. června od 9:00 a 10:45
12. kolo: 11. a 12. června od 9:00 a 10:45

Krajský pohár mužů
Čtvrtfinále: středa 4. května od 17:00
Semifinále: středa 18. května od 17:00
Finále: středa 1. června od 17:00