Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jubilejní desátý SPORT Life je za dveřmi!

sport_life_logo.jpgŠiroká sportovní veřejnost se opět může těšit na dny plné pohybu, zábavy a inspirace. Čtyřlístek veletržních projektů SPORT Life, Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno se bude konat v areálu brněnského výstaviště v termínu 10. – 13. listopadu.

Jedna z největších středoevropských výstav potřeb pro sport a aktivní trávení volného času má letos opět velmi bohatý program. V pavilonu B vyroste netradiční expozice plná sportovních aktivit. Návštěvníci si zde mohou vyzkoušet tanec, bojové sporty, fitness program, míčové sporty, zdravou výživu, zdravotní kliniku apod. pod vedením instruktorů a odborného personálu.

Sport lifeOficiálně se projekt prezentuje jako volnočasové sportovní aktivity v rámci Jihomoravského kraje s doplněním o fitness a wellness. Jeho základní charakteristikou je pohyb, zábava a relax. Cílem je nabídnout návštěvníkovi možnost aktivního zapojení do různých sportovních aktivit, osahat si nové netradiční sporty a současně se pobavit. Návštěvníci se mohou těšit na exhibice, rozhovory, autogramiády sportovních osobnosti či olympioniků z různých sportovních odvětví, např. na profesionálního boxera Lukáše Konečného, motocyklového závodníka Karla Abraháma nebo badmintonistu Petra Koukala a další.

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life nabídne také vybavení pro turistiku a horolezectví, letos opět s rozšířenou prezentací lyží a zimních sportů. Cyklistický veletrh Bike Brno obsadí svou nabídkou pavilony V, F a G1. Návštěvníky čekají tisíce jízdních kol a doplňků pro cyklistiku včetně stále populárnějších elektrokol. Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů zamíří do pavilonu Z na mezinárodní výstavu lodí a vodních sportů boat Brno, kde mají nejlepší Sport lifepříležitost se inspirovat a vybrat si dovolenou na lodi. Čtveřici atraktivních přehlídek doplňuje Caravaning Brno. Nejnovější modely obytných vozů a přívěsů opět zaparkují v obřím pavilonu P, samozřejmě včetně kempingového vybavení, nabídky pronájmů a služeb spojených s tímto způsobem cestování.

Sportovní veletrh samozřejmě není jen o expozicích. Doprovodný program je postaven tak, aby nepřetržitě nabízel zajímavou podívanou – mj. se uskuteční Mistrovství ČR v biketrialu nebo závody ve skateboardingu a BMX & MTB freestyle. Aktivnější návštěvníci se mohou sami zapojit – v nabídce je celá řada osvědčených aktivit jako např. lanové centrum, kmenové lezení či běh areálem výstaviště „Mizuno podzimní sedmička“. Nebudou chybět ani cestovatelské festivaly, promítání outdoorových filmů, besedy se zajímavými osobnostmi, módní show a mnoho dalšího. Nezapomeňte, že ve dnech 10. až 13. listopadu žije brněnské výstaviště sportem!

Praktické informace na závěr …

Pro více informací prosím sledujte internetové stránky www.sport-life.cz

Termín veletrhu: 10. – 13. listopadu 2011, Brno – Výstaviště
Otevírací doba: Čtvrtek – Sobota: 9.00 – 18.00 hod.; Neděle: 9.00 – 16.00 hod.

Vstupné:
Základní: 150 Kč
Zlevněné: 120 Kč
Rodinné: 250 Kč
Rodinné s využitím rodinného pasu: 200 Kč
 

vystaviste.jpg