Krajský přebor odstartuje 6. srpna, nižší soutěže o týden později
Krajské soutěže budou na jihu Moravy zahájeny v sobotu 6. srpna, kdy odstartuje krajský přebor. První A a B třídy a dorostenecké soutěže zahájí o týden později druhým kolem. Žákovský přebor a první třídy startují 20. srpna.
Krajský přebor má v plánu na podzim 16 kol (16. bude předehrávkou jarního kola), z nich jedno bude vložené (15. ve sváteční středu 28. září). 1.A a 1.B třídy mají v plánu 14 kol.
Krajský přebor
1. kolo (6.-7.8. v 16:30)
2. kolo (13.-14.8. v 16:30)
3. kolo (20.-21.8. v 16:30)
4. kolo (27.-28.8. v 16:30)
5. kolo (3.-4.9. v 16:30)
6. kolo (10.-11.9. v 16:00)
7. kolo (17.-18.9. v 16:00)
8. kolo (24.-25.9. v 16:00)
15. kolo (28.9. v 16:00)
9. kolo (1.-2.10. v 15:30)
10. kolo (8.-9.10. v 15:00)
11. kolo (15.-16.10. v 15:00)
12. kolo (22.-23.10. v 14:30)
13. kolo (29.-30.10. v 14:00)
14. kolo (5.-6.11. v 14:00)
17. kolo (12.-13.11. v 13:30)
1.A a 1.B třídy
2. kolo (13.-14.8. v 16:30)
3. kolo (20.-21.8. v 16:30)
4. kolo (27.-28.8. v 16:30)
5. kolo (3.-4.9. v 16:30)
6. kolo (10.-11.9. v 16:00)
7. kolo (17.-18.9. v 16:00)
8. kolo (24.-25.9. v 16:00)
9. kolo (1.-2.10. v 15:30)
10. kolo (8.-9.10. v 15:00)
11. kolo (15.-16.10. v 15:00)
12. kolo (22.-23.10. v 14:30)
13. kolo (29.-30.10. v 14:00)
1. kolo (5.-6.11. v 14:00)
15. kolo (12.-13.11. v 13:30)
Krajský přebor dorostu (starší + mladší)
2. kolo (13.-14.8. v 14:15 a 16:30)
3. kolo (20.-21.8. v 14:15 a 16:30)
4. kolo (27.-28.8. v 14:15 a 16:30)
5. kolo (3.-4.9. v 14:15 a 16:30)
6. kolo (10.-11.9. v 13:45 a 16:00)
7. kolo (17.-18.9. v 13:45 a 16:00)
8. kolo (24.-25.9. v 13:45 a 16:00)
9. kolo (1.-2.10. v 13:15 a 15:30)
10. kolo (8.-9.10. v 12:45 a 15:00)
11. kolo (15.-16.10. v 12:45 a 15:00)
12. kolo (22.-23.10. v 12:15 a 14:30)
13. kolo (29.-30.10. v 11:45 a 14:00)
1. kolo (5.-6.11. v 11:45 a 14:00)
15. kolo (12.-13.11. v 11:15 a 13:30)
1.třídy dorostu
2. kolo (13.-14.8. v 14:15)
3. kolo (20.-21.8. v 14:15)
4. kolo (27.-28.8. v 14:15)
5. kolo (3.-4.9. v 14:15)
6. kolo (10.-11.9. v 13:45)
7. kolo (17.-18.9. v 13:45)
8. kolo (24.-25.9. v 13:45)
9. kolo (1.-2.10. v 13:15)
10. kolo (8.-9.10. v 12:45)
11. kolo (15.-16.10. v 12:45)
12. kolo (22.-23.10. v 12:15)
13. kolo (29.-30.10. v 11:45)
1. kolo (5.-6.11. v 11:45)
15. kolo (12.-13.11. v 11:15)
Krajský přebor a 1.třídy starších a mladších žáků
1. kolo (20.-21.8. v 9:00 a 10:45)
2. kolo (27.-28.8. v 9:00 a 10:45)
3. kolo (3.-4.9. v 9:00 a 10:45)
4. kolo (10.-11.9. v 9:00 a 10:45)
5. kolo (17.-18.9. v 9:00 a 10:45)
6. kolo (24.-25.9. v 9:00 a 10:45)
7. kolo (1.-2.10. v 9:00 a 10:45)
8. kolo (8.-9.10. v 9:00 a 10:45)
9. kolo (15.-16.10. v 9:00 a 10:45)
10. kolo (22.-23.10. v 9:00 a 10:45)
11. kolo (29.-30.10. v 9:00 a 10:45)
Krajský pohár
2. předkolo (st. 3.8. v 17:30)
1. předkolo (7.8. v 17:00)
1. kolo (24.8. v 17:30)
2. kolo (7.9. v 17:00)