Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve Veselí nad Moravou bude 28.října slavnostně otevřena nová umělka a v lednu odstartuje 1. ročník zimního turnaje

21. 10. 2010

Otevření UT

Pozvánka fotbalového klubu Veselí nad Moravou

Srdečně zveme příznivce fotbalu i širokou veřejnost na městský stadion FC Veselí nad Moravou, kde se dne 28.10.2010 ve 13:00 hod. uskuteční

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ UMĚLÉHO TRÁVNÍKU III. GENERACE

Slavnostnímu otevření bude předcházet dopolední mistrovské utkání krajského přeboru mladších a starších žáků „A“. Začátky utkání jsou v 9:00 hod. mladší žáci a 10:30 hod. starší žáci. Přijďte podpořit naše mladé fotbalové talenty, kteří změří své síly v ostře sledovaném derby s FC Kyjov 1919.

Odpolední program:
• 13:00 – zahájení;
• 13:15 – mažoretky;
• 13:30 – utkání bývalých divizních hráčů FC Veselí nad Moravou

Od 15:30 bude v místní hospůdce na stadionu hrát k tanci a poslechu country skupina RANČ – BOJS z Veselí nad Moravou.

Od ranních hodin bude v areálu fotbalového stadionu probíhat tradiční zabíjačka a k dodržování pitného režimu se bude podávat kvalitní čepované pivo a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje.

Bývalí divizní hráči FC Veselí nad Moravou, kteří se utkají mezi sebou na UT:
Brankáři:
Kalinec Jaroslav, Pelc Jiří, Linhart Radek, Maňák Pavel
Hráči: Vinkler Jaroslav, Vlček Radek, Grabec Roman, Bartošík Miroslav, Uretšlégr Pavel, Grabec Antonín, Doležel Karel, Korvas Milan, Grabec Radim, Hanzelka Prokop, Randa Tomáš, Kolůch Viktor, Smištík Ivo, Horňák Jaromír, Hozák Petr, Mezihorák Petr, Gloza Dalibor ml., Zubatý Roman, Helísek Libor, Janás František, Horáček Michal, Bíla Jaroslav, Vajčner Stanislav, Zpěvák Bronislav, Vlach Jiří, Míček Josef, Matuška Josef, Vorálek David, Roubínek Jiří ml., Molek Stanislav, Janšta Pavel, Bílek Petr, Smištík Bohumil, Gál Ludvík, Gajda Antonín, Kucsara Ondrej, Kucsara Martin, Žajdlík Jiří ml., Zvonič Roman, Jagoš Jan, Kolenič Roman, Nevečeřel Zdeněk, Zálešák Radek, Zajíček Radek, Hurban Dušan, Bílek František
Trenéři: Krejčíř Karel, Žák Ladislav,Polášek Miroslav,Lorenc Zdeněk
Masér: Michálek Pavel, Franta Vítězslav
Zdravotník: Korvas Jan
Vedoucí: Konečný František, Trbušek Jaroslav


ZT Veselí nad Moravou 2011

Účastníci
FC Veselí nad Moravou "A" (1.B třída), Spartak Hluk (krajský přebor), FK Ostrožská Nová Ves(krajský přebor), SK Boršice u Buchlovic (1.A třída), TJ Kordárna Velká nad Veličkou (krajský přebor), Sokol Ořechov (1.A třída), Dolní Němčí (krajský přebor), FC Veselí nad Moravou starší dorost (Moravskoslezská divize)

Rozlosování
1.kolo  
  
sobota 22.1. 
11:30 Veselí "A - Veselí dorost, 13:30 Hluk - Dolní Němčí
neděle 23.1. 
11:30 Ostrožská Nová Ves - Ořechov,  13:30 Boršice - Velká nad Vel.
    
2.kolo    
sobota 29.1. 
11:30 Veselí dorost - Velká nad Vel., 13:30 Ořechov - Boršice
neděle 30.1. 
11:30 Dolní Němčí - Ostr.Nová Ves, 13:30 Veselí "A" - Hluk
    
3.kolo    
sobota 5.2. 
11.30 Hluk - Veselí dorost, 13:30 Ostrožská Nová Ves - Veselí "A"
neděle 6.2. 
11:30 Boršice - Dolní Němčí, 13:30 Velká nad Vel. - Ořechov
    
4.kolo    
sobota 12.2. 
11:30 Veselí dorost - Ořechov, 13:30 Dolní Němčí - Velká nad Vel.
neděle 13.2. 
11:30 Veselí "A" - Boršice, 13:30 Hluk - Ostr.Nová Ves
    
5.kolo    
sobota 19.2. 
11:30 Ostr.Nová Ves - Veselí dorost, 13:30 Boršice - Hluk
neděle  20.2. 
11:30 Velká nad Vel. - Veselí "A", 13:30 Ořechov - Dolní Němčí
    
6.kolo    
sobota 26.2. 
11:30 Veselí dorost - Dol.Němčí, 13:30 Veselí "A" Ořechov
neděle 27.2. 
11:30 Hluk - Velká nad Vel., 13:30 Ostr.Nová Ves - Boršice
    
7.kolo    
sobota 5.3.
11:30 Boršice - Veselí dorost, 13:30 Velká nad Vel. - Ostr.Nová Ves
neděle 6.3. 
11:30 Ořechov - Hluk, 13:30 Dolní Němčí - Veselí "A"