Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bzenec se musí obejít bez Tichého a Šafáře, posílit by ho mohl Zbořil z Moravan

12. 1. 2011

bzenec.jpgV relativním klidu se mohou na jarní část Fincentrum krajského přeboru připravovat fotbalisté Bzence. Nováček soutěže získal na podzim 25 bodů a patří mu 7. pozice. Po 13. kole svěřenci Libora Škodíka obývali dokonce 3. příčku, pak ale na závěr třikrát prohráli a o čtyři místa si pohoršili.  

Zimní přípravu začal celek z Hodonínska v sobotu. "Využíváme hlavně treninkové prostory ve Bzenci, k dispozici máme také UT ve Strážnici. V rámci přípravy absolvujeme již tradičně soustředění v Luhačovicích na hotelu Vega, kde jsou ideální podmínky k přípravě," sdělil Libor Škodík. Bzenec před rokem vyhrál turnaj v Dubňanech, letos už dlouhodobou soutěž nehraje. Trenéři zvolili model jednotlivých přípravných zápasů. Slovan se tak utká s Hodonínem, Kyjovem, nebo Mutěnicemi. 

Sedmý celek KP v zimě opustil Pavel Tichý, který se vrátil z hostování do Bučovic a Robert Šafář, jenž přerušil sportovní činnost. Naopak mužstvo by mohl posílit Petr Zbořil z Moravan, z B týmu se připojil Lukáš Vajdík a z hostování se vrátil Jiří Šik.  "Ještě dva nejmenovaní hráči jsou v jednání a do přípravy se s námi zapojila i trojice našich dorostenců," přidává bzenecký trenér.

Jarní část přeboru zahájí Bzenec domácím soubojem s Boskovicemi.

Bzenec v zimní přípravě
22.1. Bzenec - Hodonín (UT Dubňany)
6.2. Bzenec - Kyjov (UT Kyjov)
12.2. Bzenec - Mutěnice (UT Mutěnice)
18.2. Bzenec - Dubňany (UT Dubňany)
26.2. Bzenec - Tvrdonice (UT Strážnice)
5.3. Bzenec - Kyjov (př.tráva Syrovín)
12.3. Bzenec - Mutěnice (př.tráva Syrovín)
19.3. Bzenec - Veselí nad Moravou (př.tráva Syrovín)