Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuřim bude obhajovat prvenství na zimním turnaji v Boskovicích

14. 12. 2010

V sobotu 22. ledna začne na umělém trávníku v Boskovicích již šestý ročník zimního turnaje O pohár města Boskovice - Artézia Cup. Po roce bude mít opět 7 účastníků a téměř stejné složení: Boskovice, Kuřim, Březovou, Blansko B, Kunštát, Svitavy a Boskovice B, které oproti loňsku nahradily Lipovec. Prvenství obhajuje Kuřim. Současné bude na UT v Boskovicích probíhat také DAHEPO CUP s osmi účastníky z nižších soutěží.

Turnaje v Boskovicích na začátku roku 2010

O pohár města Boskovice 2010
1. Kuřim 6 4 0 2 12 : 11 12
2. Březová 6 4 0 2 16 : 7 12
3. Svitavy 6 3 2 1 15 : 10 11
4. Kunštát 6 3 2 1 12 : 11 11
5. Boskovice 6 3 1 2 17 : 8 10
6. Blansko B 6 1 0 5 11 : 16 3
7. Lipovec 6 0 1 5 3 : 23 1

DAHEPO CUP 2010
1. Drnovice 7 5 1 1 22 : 11 16
2. Boskovice B 7 5 0 2 28 : 11 15
3. Olešnice 7 4 1 2 13 : 10 13
4. Vysočany 7 4 1 2 24 : 16 13
5. Kořenec 7 3 1 3 14 : 18 10
6. Letovice 7 3 1 3 15 : 20 10
7. Olomučany 7 1 1 5 7 : 13 4
8. Otinoves 7 0 0 7 7 : 31 0

Zimní turnaje v Boskovicích 2011

O pohár města Boskovice – Artézia cup 2011
Účastnici: Boskovice A, Blansko, Kunštát, Svitavy, Boskovice B, Kuřim, Březová
 
Rozlosování
sobota 22.1.
14.00 Boskovice A - Svitavy  
16.00 Boskovice B - Březová  
neděle 23.1.
10.00 Blansko - Kuřim

sobota 29.1.
11.00 Kuřim - Svitavy
13.00 Kunštát – Boskovice B
neděle 30.1.
14.00 Blansko  – Březová

sobota 5.2.
13.00 Boskovice A - Kunštát
15.00 Boskovice B – Svitavy
neděle 6.2.
10.00  Kuřim – Březová

sobota 12.2.
12.00 Kunštát - Svitavy
neděle 13.2.
13.00 Boskovice A - Březová
15.00  Boskovice B - Blansko

sobota 19.2.
14.00  Březová - Kunštát
neděle 20.2.
14.00  Boskovice A - Blansko
16.00 Boskovice B - Kuřim

sobota 26.2.
12.00 Kunštát - Kuřim
14.00 Boskovice A – Boskovice B
neděle 27.2.
16.00  Blansko – Svitavy

pátek 4.3.
19.00 Blansko – Kunštát
sobota 5.3.
11.30 Svitavy – Březová
13.30 Boskovice A – Kuřim 

DAHEPO CUP 2011
Účastníci: Boskovice starší dorost, Lipůvka, Olešnice, Vavřinec, Benešov, Letovice, Kořenec, Drnovice

Rozlosování
sobota 22.1.
10:00 Letovice - Olešnice
12:00 Benešov - Lipůvka
neděle 23.1.
12:00  Kořenec - Drnovice
14:00 Boskovice dor.- Vavřinec

pátek 28.1.                                  
19:00 Letovice – Boskovice dor.    
sobota 29.1. 
16:30 Kořenec - Lipůvka
18:30 Drnovice - Vavřinec
neděle 30.1.
16:00 Benešov - Olešnice

sobota  5.2.
17:00 Boskovice dor. - Drnovice
Neděle 6.2.
12:00 Kořenec - Olešnice
14:00 Letovice - Lipůvka
16:00 Benešov - Vavřinec

sobota 12.2.
10:00  Vavřinec - Kořenec
14:00  Boskovice dor. - Lipůvka 
neděle 13.2.  
11:00 Letovice - Benešov                         
17:00 Olešnice - Drnovice

pátek 18.2.
19:00  Boskovice dor. - Olešnice
sobota 19.2.
16:00  Kořenec - Benešov
18:00  Vavřinec - Lipůvka
neděle 20.2.
12.00 Letovice - Drnovice                               

sobota 26.2.
10:00  Olešnice - Lipůvka
18.00  Boskovice dor.-Kořenec
20:00 Letovice - Vavřinec
neděle 27.2.
18:00 Benešov - Drnovice

sobota 5.3.
17:00  Kořenec – Letovice
19:00  Olešnice - Vavřinec
neděle 6.3.
8:00  Drnovice - Lipůvka
12:00  Boskovice dor. - Benešov