Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní turnaj v Líšni ve výsledcích

27. 2. 2011

Líšeň Cup - skupina A
Zbrojovka Brno B - Bystrc 2:0 (1:0)
Branky:
Jukl, vlastní

Vyškov - Sparta Brno 2:1 (0:0)
Branky:
Lička, Palla - Bezděk

Zbrojovka Brno dorost - Blansko 1:2 (0:2)
Branky:
Konečný - Farník (PK), Kuda

Rousínov - Líšeň A nehráno

Tabulka
1. Vyškov  5  4  1  0  9:3  13
2. Zbrojovka Brno B  6  4  0  2  19:8  12
3. Líšeň  4  3  1  0  7:0  10
4. Blansko  6  3  0  3  8:15  9
5. Bystrc  6  2  1  3  4:8  7
6. Zbrojovka Brno dorost  6  1  3  2  7:8  6
7. Rousínov  5  1  0  4  5:11  3
8. Sparta Brno  6  0  2  4  6:12  2

7. kolo
5.3. 10:00 Zbrojovka Brno B - Zbrojovka Brno ligový dorost (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Vyškov - Bystrc, 13:00 Rousínov - Sparta Brno, 15:00 Blansko - Líšeň

Líšeň Cup - skupina B
Bílá skupina
Šaratice - Ochoz 1:0 (0:0)
Branky:
Smetana

Zbýšov - Medlánky 5:2 (2:1)
branky:
Jašek M., Šauer 3, Loucký - Kučera, Sehnal F.(PK)

Tabulka
1. Zbýšov  3  3  0  0  10:2  9
2. Šaratice  3  2  0  1  3:2  6
3. Líšeň B  3  1  1  1  5:4  4
4. Ochoz  4  0  2  2  2:7  2
5. Medlánky  3  0  1  2  2:7  1

5. kolo
5.3. 17:00 Šaratice – Medlánky
6.3. 17:00 Líšeň B – Zbýšov

Modrá skupina
Ráječko - Dražovice 2:1 (2:0)
Branky:
Starý, Sehnal Vít - Svoboda

Líšeň C - Slavkov 2:4 (2:1)
Branky:
Matoušek, Taccori - Holásek 2, Kopunec, Lysák

Tabulka
1. Ráječko  3  3  0  0  15:2  9
2. Dražovice  3  2  0  1  8:3  6
3. Slavkov  3  2  0  1  7:7  6
4. MS Brno  3  1  0  2  2:4  3
5. Líšeň C  4  0  0  4  3:19  0

5. kolo
5.3. 09:00 Dražovice – Slavkov, 11:00 MS – Ráječko

Foremo Cup - turnaj dorostu
Slatina - Moravská Slavia Brno 4:0 (2:0)
Branky:
Michalec Zbyněk 2, Petrik, Michalec Zdeněk

Moravský Krumlov - Sparta Brno 1:1 (1:1)
Branky:
Novák - Ryzner

Ivančice - Vyškov 0:2 (0:2)
Branky:
Sedlář, Šprta

Líšeň - Bystrc 1:1 (0:1)
Branky:
Walla - Cvingráf

Tabulka
1. Vyškov  4  4  0  0  9:3  12
2. Líšeň  4  3  1  0  15:7  10
3. Bystrc  4  2  1  1  11:6  7
4. Sparta Brno  4  2  1  1  10:8  7
5. Moravský Krumlov  3  1  1  1  4:5  4
6. Slatina  3  1  0  2  8:6  3
7. Ivančice  4  0  0  4  1:11  0
8. MS Brno  4  0  0  4  4:16  0

5. kolo
6.3. 9:00 Moravská Slavia Brno - Moravský Krumlov
5.3. 19:00 Bystrc - Sparta Brno, 13:00 Slatina - Ivančice, 15:00 Líšeň - Vyškov