Zimních turnajů v Líšni se zúčastní 26 celků
V Líšni se po roce opět uskuteční 3 zimní turnaje - dva mužské a jeden dorostenecký. První mužský je po Tipsport lize druhým nejkvalitněji obsazeným turnajem na jižní Moravě. Spolu s domácím týmem se ho zúčastní třetiligová Zbrojovka Brno B (šest utkání sehraje na umělém povrchu v Brněnských Ivanovicích), vedoucí tým divize Vyškov, další divizní zástupci Bystrc, Blansko a Sparta Brno, z krajského přeboru Rousínov a ligový dorost Zbrojovky Brno.
ZT Líšeň Cup - skupina A
Účastníci: SK Líšeň A, Zbrojovka Brno B, a.s., SK Rostex Vyškov, FC DOSTA Bystrc-Kníničky, FK Apos Blansko, Zbrojovka Brno ligový dorost, FC Sparta Brno, TJ Framoz Rousínov
1. kolo
22.1. 11:00 Rousínov - Blansko, 13:00 Vyškov - Zbrojovka Brno ligový dorost, 15:00 Zbrojovka Brno B - Líšeň, 17:00 Sparta Brno - Bystrc
2. kolo
29.1. 10:00 Zbrojovka Brno B - Rousínov (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Bystrc - Zbrojovka Brno ligový dorost, 13:00 Sparta Brno - Blansko
2.3. 17:30 Líšeň - Vyškov
3. kolo
5.2. 10:00 Zbrojovka Brno B - Blansko (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Rousínov - Vyškov, 13:00 Zbrojovka Brno ligový dorost - Sparta Brno, 15:00 Bystrc - Líšeň
4. kolo
12.2. 10:00 Zbrojovka Brno B - Sparta Brno (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Bystrc - Rousínov, 13:00 Vyškov - Blansko, 15:00 Líšeň - Zbrojovka Brno ligový dorost
5. kolo
19.2. 10:00 Zbrojovka Brno B - Vyškov (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Bystrc - Blansko, 13:00 Zbrojovka Brno ligový dorost - Rousínov, 15:00 Líšeň - Sparta Brno
6. kolo
26.2. 10:00 Zbrojovka Brno B - Bystrc (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Vyškov - Sparta Brno, 13:00 Zbrojovka Brno ligový dorost - Blansko, 15:00 Rousínov - Líšeň
7. kolo
5.3. 10:00 Zbrojovka Brno B - Zbrojovka Brno ligový dorost (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Vyškov - Bystrc, 13:00 Rousínov - Sparta Brno, 15:00 Blansko - Líšeň
ZT Líšeň Cup - skupina B
Účastníci: SK Líšeň C, SK Líšeň B, FC Medlánky, SK Slavkov, SK Olympia Raječko, Sokol Ochoz, SK Moravská Slávia Brno, TJ Šaratice, Baník Zbýšov, TJ Dražovice
Bílá skupina
Šaratice, Zbýšov, Ochoz, Líšeň B, Medlánky
1. kolo
5.2. 09:00 Medlánky – Ochoz
6.2. 17:00 Líšeň B – Šaratice
2. kolo
12.2. 09:00 Líšeň B – Ochoz, 17:00 Zbyšov – Šaratice
3. kolo
19.2. 09:00 Zbýšov – Ochoz
20.2. 17:00 Líšeň B – Medlánky
4. kolo
26.2. 09:00 Šaratice – Ochoz
27.2. 17:00 Zbýšov – Medlánky
5. kolo
5.3. 17:00 Šaratice – Medlánky
6.3. 17:00 Líšeň B – Zbýšov
Modrá skupina
Ráječko, Slavkov, Líšeň C, Dražovice, Moravská Slavia Brno
1. kolo
5.2. 17:00 Slavkov – MS, 19:00 Líšeň C – Dražovice
2. kolo
13.2. 17:00 Ráječko – Slavkov
12.2. 19:00 Líšeň C – MS
3. kolo
19.2. 17:00 MS – Dražovice
19.2. 19:00 Líšeň C – Ráječko
4. kolo
26.2. 17:00 Ráječko – Dražovice, 19:00 Líšeň C – Slavkov
5. kolo
5.3. 09:00 Dražovice – Slavkov, 11:00 MS – Ráječko
O umístění
12.3. 15:00 1B – 2M
12.3. 09:00 4B – 3M
12.3. 17:00 2B – 1M
12.3. 11:00 3B – 4M
13.3. 17:00 5B – 5M
19.3. 15:00 3 – 4 poražení
19.3. 09:00 7 – 8 poražení
19.3. 17:00 1 – 2 vítězové
19.3. 11:00 5 – 6 vítězové
20.3. 17:00 5B – 5M odveta
Dorostenecký turnaj - FOREMO CUP
Účastníci: SK Líšeň, FC Sparta Brno, Moravský Krumlov, FC DOSTA Bystrc-Kníničky, SK Rostex Vyškov, SK Slatina, FC Ivančice, SK Moravská Slavia Brno
1. kolo
6.2. 9:00 Bystrc - Vyškov, 11:00 Sparta Brno - Ivančice, 13:00 Slatina - Moravský Krumlov, 15:00 Líšeň - Moravská Slavia Brno
2. kolo
13.2. 9:00 Slatina - Bystrc, 11:00 Moravská Slavia Brno - Vyškov, 13:00 Moravský Krumlov - Ivančice, 15:00 Líšeň Sparta Brno
3. kolo
20.2. 9:00 Sparta Brno - Moravská Slavia Brno, 11:00 Bystrc - Ivančice, 13:00 Slatina - Vyškov, 15:00 Líšeň - Moravský Krumlov
4. kolo
27.2. 9:00 Slatina - Moravská Slavia Brno, 11:00 Moravský Krumlov - Sparta Brno, 13:00 Ivančice - Vyškov, 15:00 Líšeň - Bystrc
5. kolo
6.3. 9:00 Moravská Slavia Brno - Moravský Krumlov
5.3. 19:00 Bystrc - Sparta Brno, 13:00 Slatina - Ivančice, 15:00 Líšeň - Vyškov
6. kolo
13.3. 9:00 Moravská Slavia Brno - Ivančice, 11:00 Sparta Brno - Vyškov, 13:00 Moravský Krumlov - Bystrc, 15:00 Líšeň - Slatina
7. kolo
20.3. 9:00 Slatina - Sparta Brno, 11:00 Vyškov - Moravský Krumlov
21.3. 19:00 Moravská Slavia Brno - Bystrc
17.3. 17:00 Líšeň - Ivančice