Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZT v Líšni: Sparta Brno prohrála o branku se Zbrojovkou B, vyškovský Hradil už skóroval čtyřikrát

14. 2. 2011

Po 4. kole ZT v Líšni zůstává v čele tabulky Zbrojovka Brno B, která otočila zápas se Spartou Brno a vyhrála 3:2. Domácí Líšeň má ale stejný počet bodů (9) a navíc dohrávku s Vyškovem k dobru. Třetí výhru na turnaji tentokrát na dorostem Zbrojovky zařídil líšeňským dvěma góly ve 2. poločase Michal Drábek. Bez porážky je stále i Vyškov, který zvítězil nad Blanskem 1:0. Už čtvrtou branku na turnaji vsítil Tomáš Hradil.

Líšeň Cup - skupina A
Bystrc - Rousínov 2:1 (1:1)
Branky:
Krejčí 2 - Pupp

Vyškov - Blansko 1:0 (0:0)
Branka:
Hradil

Líšeň - Zbrojovka Brno ligový dorost 2:0 (0:0)
Branky:
Drábek Michal 2

Zbrojovka Brno B - Sparta Brno 3:2 (0:1)
Branky:
Sus, Štourač, Selinger - Ševčík, Nápravník

Tabulka
1. Zbrojovka Brno B  4  3  0  1  17:7  9
2. Líšeň  3  3  0  0  7:0  9
3. Vyškov  3  2  1  0  6:2  7
4. Bystrc  4  2  1  1  4:4  7
5. Rousínov  4  1  0  3  5:9  3
6. Blansko  4  1  0  3  4:14  3
7. Zbrojovka Brno dorost  3  0  2  1  2:4  2
8. Sparta Brno  3  0  0  3  3:8  0

5. kolo
19.2. 10:00 Zbrojovka Brno B - Vyškov (hřiště Brněnské Ivanovice), 11:00 Bystrc - Blansko, 13:00 Zbrojovka Brno ligový dorost - Rousínov, 15:00 Líšeň - Sparta Brno

Líšeň Cup - skupina B
Bílá skupina
Líšeň B - Ochoz 2:2 (0:1)
Branky:
Prokeš, Kovacs - Klemenševič Ivo, Šváb

Zbýšov - Šaratice 1:0 (1:0)
Branka:
Kantor

Tabulka
1. Zbýšov  1  1  0  0  1:0  3
2. Šaratice  2  1  0  1  2:2  3
3. Ochoz  2  0  2  0  2:2  2
4. Medlánky  1  0  1  0  0:0  1
5. Líšeň B  2  0  1  1  3:4  1

3. kolo
19.2. 09:00 Zbýšov – Ochoz
20.2. 17:00 Líšeň B – Medlánky

Modrá skupina
Líšeň C - Moravská Slavia Brno 0:2 (0:0)
Branky:
Malíř 2

Ráječko - Slavkov 5:1 (2:0)
Branky:
Karásek, Jarůšek, Žilka, Badura, Starý - Ráček

Tabulka
1. Dražovice  1  1  0  0  5:1  3
1. Ráječko  1  1  0  0  5:1  3
3. MS Brno  2  1  0  1  2:2  3
4. Slavkov  2  1  0  1  3:5  3
5. Líšeň C  2  0  0  2  1:7  0

3. kolo
19.2. 17:00 MS – Dražovice
19.2. 19:00 Líšeň C – Ráječko

Foremo Cup - turnaj dorostu
Slatina - Bystrc 2:3 (1:1)
Branky:
Smetana, Petr - Ševela, Cvingráf, Kovár

MS Brno - Vyškov 0:2 (0:2)
Branky:
Urbančov, Lahodný

Moravský Krumlov - Ivančice 2:0 (1:0)
Branky:
Holý, Ondráček

Líšeň - Sparta Brno B 5:3 ( 3:1)
Branky:
Kolbaba, Mezník, Vejmělek T., Procházka, Trávníček - Gerda, Liolias, Zach

Tabulka
1. Líšeň  2  2  0  0  10:5  6
2. Vyškov  2  2  0  0  4:1  6
3. Moravský Krumlov  1  1  0  0  2:0  3
4. Bystrc  2  1  0  1  4:4  3
5. Sparta Brno  2  1  0  1  4:5  3
6. Slatina  1  0  0  1  2:3  0
7. Ivančice  2  0  0  2  0:3  0
8. MS Brno  2  0  0  2  2:7  0

3. kolo
20.2. 9:00 Sparta Brno - Moravská Slavia Brno, 11:00 Bystrc - Ivančice, 13:00 Slatina - Vyškov, 15:00 Líšeň - Moravský Krumlov