Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zima 11/12

Příspěvky

Novosedly nechystají téměř žádné změny

5. 1. 2012

S podzimním bodovým ziskem i výkony musí panovat v Novosedlech spokojenost. Celek z Břeclavska uhrál v první polovině sezony o plných deset bodů víc než v premiérové sezoně v krajském přeboru.

 

Korčian halová liga starších žáků startuje. Dokráčí Kohoutovice za třetím vítězstvím za sebou?

5. 1. 2012

Zvítězí potřetí za sebou v zimní halové lize starších žáků v Brně Kohoutovice? To je hlavní otázka před sobotním startem již šestého ročníku, který ponese nově název - Korčian halová liga.

 

Znojmo otevře v sobotu Tipsport ligu soubojem s Olomoucí

4. 1. 2012

Soubojem druholigového Znojma a prvoligové Sigmy Olomouc začne v sobotu v Brněnských Ivanovicích "D" skupina Tipsport ligy. V jihomoravské metropoli se letos představí šest celků, diváci tak mohou navštívit během ledna 15 utkání.

 

Podivín dnes začíná se zimní přípravou

4. 1. 2012

Jedním z prvních týmů krajského přeboru, který začíná se zimním drilem, je Podivín. Nováček soutěže začne ukrajovat neoblíbené kilometry už dnes.

 

Zimního turnaje v Komárově se zúčastní šest celků

3. 1. 2012

Po dvou letech bude Sparta Brno hostit na umělém povrchu v Komárově zimní turnaj. Toho se zúčastní šest celků...

 

Royal Gygolos s Jelečkem, Surynkem a Lerchem v sestavě obsadil na turnaji ve Svratce 3.místo, Jendas vypadl ve čtvrtfinále

2. 1. 2012

Forza Hlinsko s kapitánem Zdeňkem Chmelíkem vyhrála 3. ročník halového turnaje Natahari Cup ve Svratce. Třiadvacetiletý forvard po turnaji potvrdil, že se z třetiligové jihlavské juniorky vrací do týmu lídra divize Žďáru nad Sázavou.

 

Druhý ročník Memoriálu Jiřího Vaďury vyhrál Hodonín

19. 12. 2011

Druhý ročník Memoriálu Jiřího Vaďury v kategorii žáků ročníku 1997 a mladších vyhrálo RSM Hodonín. V neděli 18. prosince se v hale v Křenovicích představilo šest celků.

 

První akcí roku 2012 na jihu Moravy bude zimní Tipsport liga

11. 12. 2011

Stejně jako v předchozích dvou letech bude dějištěm jedné ze skupin zimní Tipsport ligy 2012 Tréninkové centrum mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Diváci tentokrát uvidí během necelých tří lednových týdnů porci 15 zápasů.

 

Ve Svratce se na sklonku roku uskuteční pod záštitou portálu Jihomoravskýfotbal.cz třetí ročník Natahari Cupu

30. 11. 2011

Na sklonku roku se ve Svratce na Vysočině uskuteční 3. ročník halového turnaje Natahari Cup. Záštitu nad turnajem, který se odehraje v úterý 27. prosince, převzal portál Jihomoravskýfotbal.cz.

 

Ivančice na ZHL ml. přípravek třikrát vyhrály a jednou remizovaly, stíhají je Slatina a Obřany

28. 11. 2011

Zimní halová liga mladších přípravek na Tuháčkové v Brně - Komárově pokračovala v sobotu 2. kolem. Po něm se dostaly do čela Ivančice, které třikrát vyhrály a remizovaly s Čebínem.