Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZT Boskovice 2011

 

BoskoviceZimní turnaje v Boskovicích 2011

O pohár města Boskovice – Artézia cup 2011
Účastnici: Boskovice A, Blansko, Kunštát, Svitavy, Boskovice B, Kuřim, Březová

Výsledky

1. kolo
Boskovice A - Svitavy 1:1 (1:0); Martínek Lukáš - Uhlíř P.
Boskovice B - Březová 1:4 (0:1); Preč - Bednář 2, Jež, Ehrenberger
Kuřim - Blansko B 6:2 (4:1); Plšek 2, Králíček, Suchánek, Šenkýř Michal, Fryčka - Jarůšek, Kučera

2. kolo
Kuřim - Svitavy 2:1 (1:1); Juračka, Hanus - Čížek
Boskovice B - Kunštát 3:2 (3:1); Fojt J., Václavek, Martínek L. - Španěl, Trubák
Blansko B - Březová 2:4 (1:2); Jarůšek, Zouhar - Ehrenberger 2, Bárta 2

3. kolo
Kuřim - Březová 2:1 (1:0); Suchánek 2 - Bednář
Boskovice A - Kunštát 1:5 (0:3); Horák M. - Král 2, Ducháček, Boček, Španěl
Boskovice B - Svitavy 9:0 (4:0); Fojt 2, Vorlický 2, Martínek L. 2, Preč, Adamec, Horák

4. kolo
Kunštát - Svitavy 5:0 (3:0); Bednář 2, Ducháček, Truhlář, Boček
Boskovice A - Březová 2:7 (0:1); Muller, Fojt L. - Prudil 4, Bednář 3
Boskovice B - Blansko 1:2 (0:2); Klein - Majer, Zouhar

5. kolo
Kunštát - Březová 3:3 (2:2); Truhlář, Havlíček, Boček - Bárta, Ehrenberger, Jež
Boskovice A - Blansko 6:2 (1:2); Vorlický 4, Muller, Preč - Svoboda 2
Boskovice B - Kuřim 0:7 (0:5); Skoumal 2, Škrdlík, Šenkýř Michal, Šenkýř Jiří, Králíček, Vermouzek

6. kolo
Kuřim - Kunštát 3:0 (1:0); Plšek, Vermouzek, Skoumal
Boskovice A – B Boskovice B 6:2 (3:2); Vorlický 2, Švéda, Preč, Stara, Martínek L. – Adamec, Kalášek
Svitavy – Blansko 5:0 (2:0); Brůna 2, Bandouch 2, Kroulík

7. kolo
Kunštát – Blansko 2:0 (1:0); Boček 2
Boskovice A – Kuřim 3:1 (2:0); Václavek 2, Horák M. - Vermouzek
Svitavy – Březová 4:3 (2:2); Ovad 2, Urban 2 – Ehrenberger 2, Cauer

Tabulka
1. Kuřim  6  5  0  1  21:7  15
2. Březová  6  3  1  2  22:14  10
3. Kunštát  6  3  1  2  17:10  10
4. Boskovice A  6  3  1  2  19:18  10
5. Boskovice B  6  2  0  4  16:21  6
6. Svitavy  6  2  1  3  11:20  7
7. Blansko B  6  1  0  5  8:24  3

Minitabulka o 2. až 4. místo
Březová - Kunštát 3:3, Březová - Boskovice A 7:2, Boskovice A - Kunštát 1:5
2. Březová 4b (10:5), 3. Kunštát 4b (8:4), 4. Boskovice A 0b (3:12)

Střelci
8 - Vorlický (Boskovice)
6 - Bednář, Ehrenberger (Březová)
5 - Martinek L. (Boskovice), Boček (Kunštát)
4 - Preč (Boskovice), Prudil (Březová)
3 - Suchánek, Plšek (Kuřim), Bárta (Březová), J.Fojt, Václavek (Boskovice), Vermouzek (Kuřim)

Fotogalerie z vyhlášení

Ceny předával Milan Strya, ředitel Služeb Boskovice a přebírali za Kunštát Vladan Horák a Petr Loukota, za Březovou Oldřich Palla, za Kuřim Michal Šenkýř a Jiří Škrdlík.

Vítězná Kuřim

Kuřim

dsc_0069_resize.jpg

dsc_0071_resize.jpg

dsc_0074_resize.jpg

dsc_0077_resize.jpg

dsc_0082_resize.jpg

Nejlepší střelec - Jiří Vorlický

dsc_0085_resize.jpg

 

DAHEPO CUP 2011
Účastníci: Boskovice starší dorost, Lipůvka, Olešnice, Vavřinec, Benešov, Letovice, Kořenec, Drnovice

Výsledky

1. kolo
Letovice - Olešnice 0:0
Benešov - Lipůvka 0:0
Kořenec - Drnovice 3:3 (1:3); Kuda, Servus, Meluzín - Martin Haničinec, Crhák, Blažek
Boskovice B - Vavřinec 6:0 (2:0); Pavel 3, Janíček 3

2. kolo
Letovice - Boskovice B 1:5; Řezník - Vorlický 2, Jordánek, DoleželR. , Janíček
Benešov - Olešnice 0:0
Vavřinec - Drnovice 2:3 (0:2); Přikryl 2 - Crhák 3
Kořenec - Lipůvka 1:1 (0:0); Kejík - Srba

3. kolo
Boskovice B - Drnovice 6:3 (2:0); Zoubek 2, Grenar, Stříž, Jordánek, Horák - Setnička, Španěl, Pavel
Kořenec - Olešnice 0:0
Vavřinec - Benešov 1:5 (1:2); Piták - Abrhám 2, Henek, Ševčík, Mucha
Letovice  - Lipůvka 2:3 (1:3); Pudil, Dvořák - Sitař, Kristýn, Pospíšil

4. kolo
Olešnice - Drnovice 1:2 (0:0); Plíhal - Krška 2
Kořenec - Vavřinec 6:2 (2:1); Vít, Meluzín, Schön, Šustr, Ševčík, Servus - Musil, Hebelka
Boskovice B - Lipůvka 6:0 (3:0); Odehnal 2, David, Vorlický, Jordánek, Janíček
Letovice - Benešov 0:1 (0:0); Abrahám

5. kolo
Boskovice B - Olešnice 8:1 (1:1); Zoubek 2, Václavek, Janíček, Hadáček, Martínek, Jordánek, vlastní - Daniel
Kořenec - Benešov 1:1 (0:1); Jelínek - Mucha
Vavřinec - Lipůvka 1:3 (1:2); Přikryl - Hájek, Sitař, Ráček
Letovice - Drnovice 5:0 (1:0); Prudil 2, Širůček  2, Chmelíček

6. kolo
Boskovice B - Kořenec 7:0 (0:0); Zoubek 2, Vorlický 2, Janíček, Stara, Odehnal
Olešnice – Lipůvka 0:0
Letovice – Vavřinec 3:2 (3:1); Řezník 2, Stria – Kakáč, Přikryl
Drnovice – Benešov 1:2 (0:1); Crhák – Abrahám, Mucha

7. kolo
Drnovice – Lipůvka 3:0 (2:0); Crhák 3
Letovice - Kořenec 5:3 (3:2); Dvořák M. 2, Dvořák L., Prudil, Kalousek - Schön, Ševčík, Bašný
Olešnice - Vavřinec 3:2 (3:0); Daniel, Žíla, Boček - Přikryl, Musil
Boskovice B - Benešov 1:1 (0:0); vlastní - Andrlík 

Tabulka
1. Boskovice B  7  6  1  0  39:6  19
2. Benešov  7  3  4  0  10:4  13
3. Letovice  7  3  1  3  16:14  10
4. Drnovice  7  3  1  3  15:19  10
5. Lipůvka  7  2  3  2  7:13  9
6. Kořenec  7  1  4  2  14:19  7
7. Olešnice  7  1  4  2  5:12  7
8. Vavřinec  7  0  0  7  10:29  0
O pořadí na 3. a 4. místě rozhodl vzájemný zápas Letovice - Drnovice 5:0
O pořadí na 6. a 7. místě rozhodlo skóre (vzájemný zápas Kořenec - Olešnice 0:0)

Střelci
8 - Crhák (Drnovice)
7 - Janíček (Boskovice B)
6 - Zoubek (Boskovice B)
5 - Vorlický (Boskovice B)
4 - Jordánek (Boskovice B), Přikryl (Vavřinec), Abrahám (Benešov), Prudil (Letovice)

Fotogalerie z vyhlášení

Předával za firmu Dahepo Petr Dyčka a Milan Strya, ředitel Služeb Boskovice. Za Boskovice přebíral Leoš David, za Benešov M.Abrahám a za Letovice F.Pečinka.

Vítězné Boskovice

dsc_0332.jpg

dsc_0321.jpg

dsc_0320.jpg

dsc_0315.jpg

dsc_0334.jpg

Nejlepší střelec - Petr Crhák

dsc_0329.jpg