Jdi na obsah Jdi na menu
 


1B třída skupina A

Příspěvky

Bořitov otočil zápas v Blansku a útočí na postup

15. 6. 2011

Bořitov útočí na vítězství v 1.B třídě skupině A. Po 25. kole se dostal do čela o dva body před Tišnov a Bosonohy. V posledním utkání proti Svratce Brno mu stačí k uhájení prvenství i remíza, s oběma hlavními konkurenty má totiž lepší vzájemný zápas.  

 

Tišnov vyhrál v Olešnici a drží se v čele první B třídy

7. 6. 2011

Tišnov odvezl v 24. kole 1.B třídy skupiny A všechny body ze hřiště sestupující Olešnice a na čele tabulky si udržel náskok jednoho bodu na Bořitov a tří na Bosonohy. AFK se prosadil dvakrát ve druhém poločase.

 

Tišnov přehrál ve šlágru Bohdalice, Černá Hora nadále stoupá tabulkou

2. 6. 2011

Tišnov porazil ve šlágru 23. kola 1.B třídy skupiny A Bohdalice 3:0 a vrátil se do čela soutěže. Do vedení ho poslal po půlhodině hry dorážkou Panovského střely Leifer...

 

Ivanovice na Hané klesly v 1.B třídě skupině A až na sestupové místo. Bohdalice zase poskočily do čela

24. 5. 2011

Ivanovice už čekají na výhru v 1.B třídě skupině A devět zápasů a klesly až na sestupovou třináctou příčku. Slovan prohrál ve 22. kole s Bořitovem 2:3 a v neděli se utká v přímém boji o záchranu s Černou Horou.

 

Tišnov, Drnovice i Bohdalice remizovaly, Ivanovice dorazily do Kunštátu pouze v desíti

18. 5. 2011

Ve hře o vítězství v 1.B třídě skupině A stále zůstává šest týmů. Rozdíl mezi prvním Tišnovem a šestým Kunštátem je jen 5 bodů. Tišnov po dvou bezbrankových remízách skóroval.

 

Bořitov naděloval v Bosonohách, Olešnice prohrála doma už poosmé

12. 5. 2011

Tišnov remizoval ve 20. kole 1.B třídy skupiny A v Kunštátu 0:0 a bodově se na něho dotáhly Drnovice, třetí Bohdalice ztrácejí dva body.

 

Drnovice nastřílely v derby v Ivanovicích pět branek a drží venkovní neporazitelnost

10. 5. 2011

Deset zápasů, sedm výher, tři remízy, nula porážek a pouze dvě inkasované branky. Takovou bilancí na hřištích soupeřů se mohou pochlubit v 1.B třídě skupině A Drnovice. FKD naposledy odvezl všechny body ze hřiště Ivanovic na Hané, kde navíc nastřílel pět branek, a bodově se dotáhl na vedoucí celek tabulky, kterým je Tišnov.

 

Bez porážky zůstávají na jaře v 1.B třídě skupině A Kunštát a Černá Hora

2. 5. 2011

Drnovice prohrály podruhé za sebou na domácím stadionu o tři branky. Vysokou výhru 3:0 si odvezly Bosonohy. A když prohrály také Bohdalice na hřišti Rousínova B 1:2, lídr 1.B třídy skupiny A Tišnov mohl v případě výhry nad Ivanovicemi svým konkurentům poodskočit. 

 

Drnovice daly gól - po 514 minutách

26. 4. 2011

Události 18. kola 1.B třídy skupiny A: V čele zůstal po výhře nad Svratkou Tišnov. Ivanovice poprvé na jaře bodovaly. Zápas Černá Hora - Medlánky se dohrává ve středu.

 

Bohdalice se rázně přihlásily do bojů o postup do 1.A třídy

20. 4. 2011

Události 17. kola 1.B třídy skupiny A: Svratka Brno otočila zápas proti Ivanovicím. Tišnov prohrál v Blansku. Dvě branky Španěla rozhodly o výhře Kunštátu v Medlánkách.