Jdi na obsah Jdi na menu
 


1B třída skupina B

Příspěvky

Zastávecký Kadlčík neproměnil proti Měnínu v 80. minutě penaltu, domácí ale zápas v závěru rozhodli

24. 8. 2010

Události 3. (2. hraného) kola 1. B třídy skupiny B. Křenovice se pěti góly katapultovaly do čela - S plným počtem bodů ještě Zastávka a Šatov.

 

Únanov neproměnil šance a prohrál s Jaroslavicemi

17. 8. 2010

Události 2. (1. hraného) kola 1. B třídy skupiny B. Šaratice a Zastávka otočily ve 2. poločase skóre - Žebětín vyhrál v Měníně.

 

Týmy 1. B třídy skupiny A a B: Drnovice, Olešnice, Svratka, Křenovice, Modřice, Šaratice, Šatov, Tuřany, Zastávka

13. 8. 2010

Soupisky týmů hrajících 1. B třídu skupinu A a B.

 

Zastávecký Ustohal čtyřikrát skóroval do sítě Hostěradic

15. 6. 2010

Statistiky 26. kola I. B třídy skupiny B. Spolu s Otnicemi sestupují z I. B třídy skupiny B také Hostěradice, které definitivně odsoudil k pádu do okresního přeboru debakl 1:7 na hřišti Zastávky.

 

Otnice porazily Vojkovice, přesto sestupují do okresního přeboru

7. 6. 2010

Statistiky 25. kola I. B třídy skupiny B. O velké překvapení se v 25. kole I. B třídy skupiny B postarali fotbalisté Otnic. Porazili 2:1 jasného vítěze soutěže Vojkovice. Ale ani překvapivá výhra jim naději na záchranu neuchovala a po třech sezonách se s nejnižší krajskou soutěží minimálně na rok rozloučí.  

 

Zastávka nastřílela ve druhém poločase v Jaroslavicích čtyři branky

25. 5. 2010

Statistiky 23. kola I. B třídy skupiny B. Už druhý odložený zápas mají v I. B třídě skupině B Vojkovice. Po Újezdu nehrály ani ve Višňové a v závěru soutěže je tak čekají dva "anglické" týdny. O postup do I. A třídy už ale lídra tabulky nemůže připravit téměř nic. Vojkovičtí mají čtyři kola před koncem náskok 10 bodů na Jaroslavice a Tuřany a navíc dva zmíněné zápasy k dobru. Zajistit postup už si mohou v sobotu v případě vítězství nad Šatovem.

 

Jaroslavice prohrály a stále ztrácejí na Vojkovice deset bodů

18. 5. 2010

Statistiky 22. kola I. B třídy skupiny B. Jaroslavice prohrály ve 22. kole I. B třídy skupiny B v Práčích 1:3 a ze druhé místa ztrácejí na vedoucí Vojkovice stále 10 bodů, protože jejich zápas v Újezdu u Brna byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen. Třetí příčka patří Tuřanům. Nehrál se také zápas Křenovice - Šatov: kluby se dohodly na náhradním termínu 26. května v 17:30.

 

Vacek zajistil Vojkovicím třiadvacátým gólem další vítězství

11. 5. 2010

Šaratice - ÚjezdStatistiky 21. kola I. B třídy skupiny B. Vojkovice porazily ve šlágru 21. kola I. B třídy skupiny B Tuřany a mají na čele tabulky stále desetibodový náskok na Jaroslavice, které vyhrály nad Zastávkou vysoko 5:1. Jedinou branku Vojkovic a celkově už třiadvacátou v sezoně dal David Vacek. Třetí jsou v tabulce Tuřany, jenž už na první místo ztrácejí 14 bodů.

 

Vojkovice ztratily v Křenovicích první jarní body

4. 5. 2010

Šaratice - ModřiceStatistiky 20. kola I. B třídy skupiny B. V šestém jarním zápase ztratili první body v I. B třídě skupině B fotbalisté Vojkovic. Na hřišti Křenovic dvakrát prohrávali, ale konečnou remízu 2:2 jim zajistil ve třetí minutě nastaveného času Strava. I přes ztrátu zůstávají Vojkovice neohroženě na první příčce tabulky. Druhé Jaroslavice ztrácejí 10 a třetí Tuřany 11 bodů...

 

Střelecký rekord sezony: otnický Svoboda dal pět gólů Hostěradicím

26. 4. 2010

Statistiky 19. kola I. B třídy skupiny B.