Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský pohár FAČR

Příspěvky

Osmi zápasy startuje ve středu krajský pohár

3. 8. 2011

Ve středu 3. srpna startuje 1. předkolem jihomoravský pohár. Na jeho začátku je celkem 55 klubů. Ve středu se hraje celkem osm utkání - v Pozořicích, Ježově, Cvrčovicích, Kohoutovicích, Křenovicích, Medlánkách, Starém Poddvorově a Veverské Bítýšce. 

 

V krajském poháru se budou hrát vůbec poprvé dvě předkola. Opět padl rekord v počtu přihlášených mužstev

29. 6. 2011

Před rokem se do Poháru Jihomoravského KFS přihlásilo 53 klubů. Letos je rekord v počtu účastníků opět překonán.

 

Nejdůležitější gól? Asi jo, přiznal Kamil Kadlec, autor vítězné pohárové trefy

4. 6. 2011

Kamil Kadlec a Lukáš Machala po finále poháru. "Je to nejlepší hráč bořetické historie," prohlásil o něm Martin Vojtěšek před prvním derby s Velkými Pavlovicemi. I on je určitě rád, že finále jihomoravského poháru rozhodl právě Kamil Kadlec - kovaný Bořečák.

 

Fotogalerie: Bořetice slaví pohárový triumf

1. 6. 2011

dscn0711.jpg

 

Bořetice porazily ve finále poháru jednoznačně Boskovice

1. 6. 2011

dscn0753.jpg

 

Bořetice stojí před největším klubovým úspěchem. I proti Boskovicím se budou moci spolehnout na podporu fanoušků

30. 5. 2011

BořeticePrvní účast v poháru a hned postup až do finále. Bořetice stojí na prahu největšího klubového úspěchu ve své šestapadesátileté historii. V cestě za ním musí překonat posledního soupeře - tím jsou Boskovice. "Celá obec je natěšená, když už jsme se dostali tak daleko, chceme uspět. I když papírovým favoritem je samozřejmě soupeř," říká den před kláním trenér Bořetic Stanislav Hřiba.

 

Budou silní v kombinaci, vidí přednost Bořetic trenér Boskovic Vorlický

30. 5. 2011

BoskoviceUž zítra se proti sobě postaví ve finále Poháru Jihomoravského KFS Boskovice a Bořetice. Dějištěm zápasu budou Bučovice na Vyškovsku. Boskovice se v závěrečném pohárovém duelu představí už podruhé. Ten první před pěti roky zvládly, když na penalty udolaly Hrušky.

 

Průřez finálovými duely jihomoravského poháru: Mikulovem vypůjčené dresy, triumfy Bohunic, Holcův hattrick a další

27. 5. 2011

Na štítek vítězů jihomoravského poháru bude v úterý připsán už devátý tým. Budou jím už podruhé Boskovice, nebo Bořetice, které hrají pohárovou soutěž vůbec poprvé v klubové historii? Dnes vám přinášíme zajímavosti z předchozích osmi finálových zápasů.

 

Bořetice překvapivě postoupily do finále poháru

25. 5. 2011

Proti Boskovicím se ve finále Poháru Jihomoravského KFS postaví překvapivě Bořetice. Pro "Celtic" je to historická příležitost vybojovat pro malou obec na Břeclavsku pohárovou trofej a také první start v celostátním Ondrášovka Cupu. Jasným favoritem utkání ale bude celek z krajského přeboru, který už pohár před pěti roky vyhrál.

 

Prvním finalistou poháru jsou Boskovice, proti Slavkovu zvládly penalty

19. 5. 2011

Boskovice si po pěti letech znovu zahrají finále jihomoravského poháru. Ve středečním semifinále udolaly ve Skalici nad Svitavou Slavkov až v penaltovém rozstřelu. Hosté potvrdili dobrou formu z 1.A třídy a v 26. minutě se ujali vedení třetí Strnadovou pohárovou trefou.