Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ondrášovka Cup

Příspěvky

Trenér Volf začne trenérskou štaci ve Spartě Brno duelem proti Zbrojovce

29. 7. 2011

Premiérové utkání a hned proti nejslavnějšímu jihomoravskému týmu. Milan Volf začne angažmá ve Spartě Brno duelem 1. kola Ondrášovka Cupu proti Zbrojovce.

 

Sparta Brno půjde na Zbrojovku po jedenácti letech. I se Schneiderem

28. 7. 2011

ondrasovka_cup_logo.jpgVelkým tahákem 1. kola Ondrášovka Cupu je sobotní brněnský duel Sparty se Zbrojovkou. Oba soupeři se proti sobě v mistrovském utkání postaví po jedenácti letech. Tehdejší Stavo Artikel si odvezl ve 2. kole Poháru ČMFS výhru 8:1 a jasný postup.

 

Dvanácti jihomoravským klubům startuje o víkendu sezona, zahájí ji v 1. kole Ondrášovka Cupu

28. 7. 2011

Dvanácti jihomoravským celkům začíná o víkendu mistrovská sezona. Zahájí ji prvním kolem domácího poháru - Ondrášovka Cupu. V úvodu se jedná o převážně regionální utkání, která mohou ve třetím kole přejít až k duelům s prvoligovými celky. Na jih Moravy mohou - v případě úspěšného tažení některých celků - na konci srpna zavítat Příbram, Bohemians 1905, Dukla Praha, Baník Ostrava nebo Mladá Boleslav.

 

Sparta Brno narazí v prvním kole Ondrášovka Cupu na Zbrojovku, Bořetice na Bohunice, do Hodonína přijede poslední semifinalista

9. 7. 2011

Stejně jako před rokem bude Jihomoravský kraj zastupovat v celostátním poháru - Ondrášovka Cupu 12 klubů. Všechny vstoupí do hry v 1. kole o posledním červencovém víkendu. Pikantní bude brněnský duel Sparty se Zbrojovkou.

 

Ondrášovka Cup: Zbrojovce stojí v cestě mezi čtyři nejlepší třetiligová Kroměříž

12. 4. 2011

Ve středu 13. dubna čeká na fotbalisty Zbrojovky Brno 1. utkání čtvrtfinále Ondrášovka Cupu, ve kterém se střetnou se 4. celkem MSFL Kroměříží.

 

Zbrojovka Brno hraje v osmifinále Ondrášovka Cupu proti Karviné, v případě postupu jí čeká soupeř ze 3. ligy

26. 10. 2010

Hraje se ve středu. Zbrojovku Brno čeká v osmifinále Ondrášovka Cupu dvojzápas s druholigovou Karvinou, tedy s týmem, se kterým před rokem vypadla už ve 3. kole. MFK tehdy poslaly dál úspěšně zvládnuté penalty.

 

Zbrojovka Brno jde v Ondrášovka Cupu dál po penaltách

22. 9. 2010

Až po penaltovém rozstřelu postoupila do osmifinále Ondrášovka Cupu Zbrojovka Brno. Na hřišti třetiligových Ovčár vedla od 23. minuty po brance Hodka...

 

Břeclav a Zbrojovku Brno čeká 3. kolo Ondrášovka Cupu

22. 9. 2010

Pouze dva jihomoravské celky prošly do 3. kolo českého poháru - Ondrášovka Cupu. Od Zbrojovky Brno se to očekávalo...

 

Sledovali jsme: Zbrojovka v Rosicích nepřesvědčila, ale postupuje

2. 9. 2010

2. kolo Ondrášovka Cupu.

 

Ondrášovka Cup: Břeclav postupuje přes Slovácko, Znojmo a Líšeň překvapivě končí

1. 9. 2010

Po 2. kole Ondrášovka Cupu zůstanou ve hře už pouze dva jihomoravské celky. Jedním z nich jistě bude Břeclav. Třetiligový celek překvapivě vyřadil prvoligové Slovácko po penaltovém rozstřelu...