Jdi na obsah Jdi na menu
 


1A třída skupina A

Příspěvky

Bulharský obránce Ushev se brankově prosadil při svém debutu za Dobšice

30. 8. 2011

Při pohledu na střelce z víkendového 4. kola I. A třídy skupiny A se zřejmě každý zastavil u jednoho jména. Za Dobšice skóroval proti juniorce Líšně Ushev.

 

Snad se to moc neprodraží, s úsměvem říká čtyřgólový střelec Dulínek a Čebín je dál stoprocentní

29. 8. 2011

Do čela I. A třídy skupiny A se po třech odehraných kolech dostal Čebín. Jako jediný v soutěži vyhrál všechny zápasy. Porazil Mikulov, Jevišovice a Hrušovany nad Jevišovkou. Pokaždé se zapsal mezi střelce Lukáš Dulínek.

 

Další jednoznačný výsledek v I. A třídě skupině A: Slavkov - Bosonohy 1:5

29. 8. 2011

Už čtvrtý výsledek, ve kterém vyhrál v I. A třídě skupině A jeden z týmů o čtyři a více branek. A podruhé v akci Bosonohy. Po drtivé porážce 0:7 v Dobšicích tentokrát v opačné roli. Ze Slavkova si odvezly jasné vítězství 5:1. Hattrickem se blýskl Miloslav Brabec, zbylé dvě branky vstřelil Roman Havlík.

 

Slavkov zatím bez bodu, Šaratice srovnaly proti Dobšicím dvoubrankovou ztrátu

24. 8. 2011

Po druhém kole I. A třídy skupiny A je ve vedení trojice Líšeň B, Vojkovice a Čebín. Všechny tři celky podruhé vyhrály. Čebín porazil Jevišovice brankou Dulínka ze 14. minuty těsně 1:0, Vojkovice přehrály Mikulov 4:1 po dvou brankách Valnohy a jedné Čermáka a Fajgla.

 

Hrušovany oplatily Slovanu Brno drtivou jarní porážku

22. 8. 2011

Nejpřekvapivější výsledek celého fotbalového víkendu na jihu Moravy se zrodil v Brně - Pod Sídlištěm. Když se zeptáte na favorita I. A třídy skupiny A, respondenti se shodnou: Slovan Brno. Jenže tomu to zatím skřípe. Naposledy dostal od Hrušovan nad Jevišovkou pět branek a prohrál vysoko 1:5.

 

Trenér Bořitova Sýs: Do zálohy ještě chystáme posilu, která vloni hrála druhou ligu

22. 8. 2011

Bořitov má za sebou dva zápasy jako nováček I. A třídy skupiny A. V prvním uhrál bezbrankovou remízu se Šaraticemi, ve druhém inkasoval pět branek v brněnské Líšni. "Prvních dvacet minut jsme byli naprosto vyrovnaným soupeřem, ale potom šli po individuálních chybách do stavu 1:3...

 

Líšeň B nasázela Bořitovu pět gólů, Šudoma dal hattrick

20. 8. 2011

Juniorka Líšně má po dvou zápasech v I. A třídě skupině A plný počet šesti bodů. V úvodním utkání oficiálně 3. kola soutěže porazila nováčka z Bořitova 5:1. Třikrát se trefil do černého záložník Michal Šudoma.

 

Vojkovice otočily zápas ve Slavkově, souboj nováčků Bořitova a Šaratic skončil bezbrankovou remízou

17. 8. 2011

V úvodním kole I. A třídy skupiny A si tři body připsaly Dobšice, Čebín, Vojkovice, Líšeň B a Miroslav. Duely Jevišovic se Slovanem Brno a Bořitova se Šaraticemi skončily nerozhodně.

 

Sedmigólový příděl na začátek. Dobšice Bosonohy nešetřily

16. 8. 2011

Dobšice zaznamenaly v úvodním kole I. A třídy skupiny A svou nejvyšší výhru v druhé krajské soutěži. Nováčka z Bosonoh vůbec nešetřily a nasázely mu sedm branek. Hattrickem se blýskl Karel Veselý, dvě branky vstřelil Roman Šabaka.

 

I. A třída skupina A: Slovan Brno s Lambertem Šmídem, Slavkov s Filipem Chlupem v roli asistenta trenéra

11. 8. 2011

Soupisky osmi celků a rozhovor s Jaromírem Pitákem. Tři nováčky má I. A třída skupina A. Postoupily do ní Šaratice, Bořitov a mimořádně Bosonohy. Z B skupiny byl ještě přeřazen Slavkov. Před startem nemá soutěž vyloženého favorita. Nahoře by se mohly pohybovat Slovan Brno, nebo Dobšice. 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »