Jdi na obsah Jdi na menu
 


1A třída skupina A

Příspěvky

Kanonýři jsou pryč. Havel ani Rohlík nebudou hrát na podzim 1.A třídu skupinu A

9. 8. 2011

Miroslav se bude muset na podzim obejít bez střeleckých schopností svého kapitána Jiřího Rohlíka, Slovan Brno zase bude muset oželet góly Jana Havla. První A třída skupina A přišla o dva z nejlepších kanonýrů.

 

Do Dobšic se vrátil Karel Veselý a přišli tři mladí hráči ze Znojma. U mužstva po devíti letech skončil trenér Drábek

9. 8. 2011

DobšiceSuverénním způsobem postoupily do dalšího kola krajského poháru Dobšice. Celek z 1.A třídy vyhrál na půdě o soutěž níž hrajícího Únanova 6:0 a v prvním kole se postaví Moravskému Krumlovu. Třikrát se mezi střelce zapsal Jaroslav Chaloupka, trefily se i další letní posily Roman Šabaka a Karel Veselý.

 

Lambert Šmíd posílil Slovan Brno

21. 7. 2011

Lambert ŠmídVýraznou posilu získal pro další ročník 1.A třídy skupiny A Slovan Brno. Třetí tým uplynulého ročníku se bude moci spolehnout na špílmachra Lamberta Šmída.

 

Slavkov mění trenéra

19. 7. 2011

S novým trenérem půjde do 1.A třídy Slavkov. Místo Rostislava Václavíčka povede mužstvo Jaromír Piták.

 

1.A třída skupina A 2010/2011 ve statistikách

3. 7. 2011

1.A třída skupina A v sezoně 2010/2011.

 

O druhém místě v 1.A třídě skupině A ještě rozhodnuto není, Rajhrad v dohrávce remizoval se Šlapanicemi

15. 6. 2011

Rajhrad mohl v úterní dohrávce 23. kola 1.A třídy skupiny A potvrdit konečné 2. místo v soutěži. O to ještě ale bude muset bojovat v posledním kole. Se Šlapanicemi totiž remizoval 2:2 a na třetí Slovan Brno má náskok tří bodů.

 

Budeme slavit minimálně dva dny, říkal trenér Podivína Karel Švestka a ujistil o pokračování cesty s vlastními odchovanci

13. 6. 2011

slavoj.jpgPřed rokem slavil Podivín postup z 1.B do 1.A třídy. V ní se měl podle prognóz bít o záchranu. Všechno je ale jinak. Na vrchol vystoupal tým, který je složený výhradně z vlastních odchovanců. A to není na jižní Moravě v posledních letech přílišným zvykem. 

 

Fotogalerie: Podivín zažívá obrovskou euforii. Senzačně vyhrál 1.A třídu

11. 6. 2011

dscn0789.jpg

 

Podivín porazil Veverskou Bítýšku a poprvé v historii si zahraje krajský přebor

11. 6. 2011

Slavoj Podivín je nejpřekvapivějším vítězem v jihomoravských krajských soutěžích letošní sezony. Týmu z Břeclavska stačil uhrát v posledních dvou kolech 1.A třídy skupiny A jeden bod. Podivín proměnil hned první možnost a po výhře nad sestupující Veverskou Bítýškou, slaví postup do krajského přeboru.

 

Podivín klepe na bránu krajského přeboru. K postupu mu stačí bod

7. 6. 2011

Podivín je hodně blízko velké senzaci. Nováček letošního ročníku 1.A třídy míří do krajského přeboru. K postupu mu stačí uhrát v posledních dvou kolech jeden bod. Ideální příležitost stvrdit vítězství v soutěži bude mít už v sobotu - to hostí poslední Veverskou Bítýšku...

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »